Adetliyken ağrı kesici aldım?

2 gün önce ve ondan sonra kanım bayağı azaldı ya az az geliyor korkuyorum başım ağrıyor korkumdan ağrı kesici bile alamıyorum ne yapmalıyım

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• fazla etkili bir ağrı kesici aldıysan kesmiştir ve üstüne streste yaşayınca durum devam etmiştir baş ağrında stres kaynaklı olabilir sorun değil fazla etkili bir ağrı kesici aldıysan daha hafif bir şey kullan ve bunun normal olduğunu düşünüyorum ben mecburen sürekli ağrı kesici kullanıyorum ilk gün... Ve doktor bile ya ağrıdan mide bulantısını yaşıcaksın ya da şu an için başka türlü geçmez diyor aşırı kötü olduğum için almak zorunda kalıyorum bazen 2-3 tane alıyorum bir günde peş peşe değil ama olabiliyor çok sıkıntı yaşarsan kadın doğum dokt. git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bayan degilim ama bayan arkadaslarımdan biliyoum agrısı kesici adeti azalttıgını ve ya kestigini biliyorum sorun olmadıgınıda biliyorum o yüzden korkma agrın varsa al bos yere cekme

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz canim birtakim agri kesicilerin etken maddeleri adeti kesiyor durduruyor buda bir sorun dehil yani... naproxsen sodyum ve flurbiprofen gibi etken maddeleri olan agri kesiciler haricinde kullan sorun olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kategori yanlış, bu sadece sağlık sorusu. ağrı kesici regl dönemlerinde alabilirsin, hiç bir tehlikesi yok bu bir hastalıktır ve nasıl başın ağrıdığında ilaç alıyorsan regl dönemlerinde de sancı olursa alabilirsin. sağdan soldan duyma batıl şeylere inanma. uzman tv de doktor açıklamış bunu, arat izle o videoyu.

0|1
    0|0
  • azalması normal

0|0
    0|0
  • Bu kadar takılmayın bunlara bişey olmaz hiç merak etme. Adet gecikirde azda olur sık sık olur olabilir böyle şeyler rahat ol. Çok ağrın olmadığında içme eğer çoksa iç gitsin bu kadar detaycı olmamak lazım:)

0|0
    0|0
  • Ağrı kesiciler azaltır kanamayı zaten, normal yani. Almaman daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...