Ne yapmaliyim nasil davranmaliyim?

Esimin beni sevdigine beni aldatmadigina eminim ancak ereksiyon sorunumuz var iliskiye basliyoruz ama sonuc getiremiyoruz ve beni hic tatmin etmiyo diyebilirim. Bitkisel biseyler aldik denedik ona zorla yedirdim icirdim ama biktim kendisi hic umursamiyo bu durumu ne bir doktora gidiyo ne kendi biseyler yapmaya çalışıyo sanki hic bisey yokmus gibi normal hayatina dvm ediyo bende artik biseyler yapmak istemiyorum o umursamiyo ben peşinde koşuyorum bende son zamanlarda biraktim böyle dwm edip gidiyo. Ne yapiyim zorlamalimiyim doktora gitmesi icin ama biktim her seyde arkasindan ite ite bisey yaptirmaya. ki bu olay bir erkek için önemli bisey değilmi niye tedavisine bakmiyo

0|0
116

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk önce ürüloji bölümüne gidip hormonlarına bakırması gerekli. Mutlaka ikna etmeye çalış. Psikolojikse tedavisi başka zaten. Bazı performans arttırıcı ilaçlar var bir de destek olarak.

1|0
    0|0
    • Ya cocugumuzda yok öyle ilaclar zararli olur diyr fazla yanasmiyoruz. Gittu bir ara psikolojik dediler az bir süre ilac aldı ama düzelmedi geride gitmedi yani zorlayimmi

• Mutsuz olursun böyle. Hoşçakal şimdilik.

• Ewt şuanda mutsuzum konussam anlamiyo bisey degismiyo gitmiyoda doktora artik konuşmayı falanda biraktim sıkıldım çünkü ben cok çaba gosteriyorum o bisey yapmayinca gururum inciniyo bende artik bisey yapmiyorum saldim çayıra yani

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...