Ne yapmaliyim nasil davranmaliyim?

Esimin beni sevdigine beni aldatmadigina eminim ancak ereksiyon sorunumuz var iliskiye basliyoruz ama sonuc getiremiyoruz ve beni hic tatmin etmiyo diyebilirim. Bitkisel biseyler aldik denedik ona zorla yedirdim icirdim ama biktim kendisi hic umursamiyo bu durumu ne bir doktora gidiyo ne kendi biseyler yapmaya çalışıyo sanki hic bisey yokmus gibi normal hayatina dvm ediyo bende artik biseyler yapmak istemiyorum o umursamiyo ben peşinde koşuyorum bende son zamanlarda biraktim böyle dwm edip gidiyo. Ne yapiyim zorlamalimiyim doktora gitmesi icin ama biktim her seyde arkasindan ite ite bisey yaptirmaya. ki bu olay bir erkek için önemli bisey değilmi niye tedavisine bakmiyo

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok sebebi olabilir, aklıma gelenler...
    *ilişkileriniz çok monoton ve sık aralıklı olmuş, bıkkınlık getirmiş olabilir.
    *çalışıyor musunz bilmiyorum ama bazı ev hanımları, çalışan eşlerinin sırtlamakta olduğu ekonomik yükü ve sorumluluğu göremiyorlar. Büyük borçlara girmek, iflas vs ne kadar sağlıklı da olsa birçok erkeği olumsuz etkiler.
    *Birisi aranıza soğukluk büyüsü yapmış olabilir.
    *ilişki sırasında rencide edici sözleriniz olmuş olabilir.
    *40 yaş civarı ve kiloluysa veya diabet hastalığı ortaya çıktıysa testosteron hormonu düşmüş olabilir.
    *Evet bir sevgiliyle aldatmıyordur fakat eskortlarla birlikte olmuş olabilir.
    *cinsel problemi varsa doktora gitmeye utanıyor olabilir.

3|1
    0|0
    • Monoton olduğunu düşünüyo olabilir doktora gitmekten cekinmez bir kere gitmisti devamini getirmedi belki kırıcı sözlerde söylemiş olabilirim ama sinirlensin zoruna gitsin ve çözümüne baksin diye söyledim

• Rica ederim.. Zaten cinsellik olmayacak diye de düşünmeyin, belki eşinizin morali ve bu konudaki bakışı düzelince bu sorunun üstesinden gelmek için çözümler arayacaktır. İyi akşamlar...

• Insallah öyle olur iyi akşamlar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• merhabalar
    sizin probleminizin tam tersi problemimiz vardı eski eşimle ayda en fazla 3 sefer yakınlasabılıyorduk oda benım zorlamamla problem olamamasına rağmen kaçmak için problemler yaratıyordu annesinde uyumakda dahil. yaşımızda o zaman 24/27 ben oldukca aktif olmama ragmen o eşiniz gibi cinsellikten kaçıyordu. kızdım olmadı konustum olmadı ilaç aldım para etmedi boşanalım dedim yanaşmadı 3 sene dayanabıldım en son dışarda aradım buldumda mutlulugu duydu ve gördü zaten o zaman ayrılmayı kabul etti. anlatmamın sebebine gelınce senı anladıgımı bılmenı ıstedim
    yanlıs anlama senden kalkıp yuvanı boz ayrıl ya da dışarda ara demiyorum ve sakında yapma zaten. eşine sahip çık yuvanı kurtarmaya bak o giyimle süslenmekle alakası yok
    eşin masturbasyon yapıyordur sende aradıgını bulamamıstır ya da cinsel tercihi farklıdır yanı insanız sonucta hersey olabılır. ya da gercekten hastadır. cinsel tercihini hiç sorguladınızmı?
    erkek olarak kendımden bılıyorum 1 hafta ilişkiye girmesem kendı kendıme gece boşalıyorum. hemen hemen tüm erkeklerde vardır bu erkekler arasında bız buna kamyon devirme diye bir terim kullanırız
    hiç eşinizin iç çamasırdında kurumus sperm gördünüzmü? birde eşiniz gece uyurken arka deliğine bakabılırsınız deliği genişse pasif gaydir. durduk yere gaz çıkarıyorsa vs örneklerini çoğaltabılırız ipucu verebılır sıze.
    allah yardımcınız olsun umarım yardımcı olmusumdur saygılar

peki size bir sorum olacak yanlıs anlamayın ama eşinizin cinsel tercihini tam olarak bildiğinizden eminmisiniz.

1|0
    0|0
    • Ewt eminim yok dediğiniz gibi bir durum olacağını sanmiyorum. Mast yaptığını düşündüğüm oldu ama bu çok mantiksiz değilmi ben eşime hic bir zaman hayir demedim niye böyle bisey yapma gereği duysun. Ya benle birlikte olurken uçtugunu düşünüyorum sadece o esnadada değil bittikten sonra bile o hissi bana hissettiriyo yani bende istediğini kesinlikle buluyo sanki. Bulamiyodur diye çok kez konuştum ne istiyosun nasıl istiyosun napıyım diye çok şeyde yaptim hiç bişey yapmana gerek yok zaten ben seni sürekli arzuluyorum diyo gercektende öyle bakışlarında onu hissedebiliyorum. Kamyon devirme dediginiz şey olsa bile eşiyle iliskiye girmezmi yanında canli hazır biri var çekici gelmezmi yani?

• peki kardeşim saygı duyuyorum. tekrardan allah şifa versin çok çok geçmiş olsun. siz direk tüp bebek yapacagınıza önce bir kaç doktor ile konusun fikirbirliğine vardıgınız doktordan önce AŞIlama deneyim o olmazsa tüp bebek yapın. ALLAH olmayan herkese evlat sevgisini nasip etsin

• Amin insallah

• İlk önce ürüloji bölümüne gidip hormonlarına bakırması gerekli. Mutlaka ikna etmeye çalış. Psikolojikse tedavisi başka zaten. Bazı performans arttırıcı ilaçlar var bir de destek olarak.

1|0
    0|0
    • Ya cocugumuzda yok öyle ilaclar zararli olur diyr fazla yanasmiyoruz. Gittu bir ara psikolojik dediler az bir süre ilac aldı ama düzelmedi geride gitmedi yani zorlayimmi

• Mutsuz olursun böyle. Hoşçakal şimdilik.

• Ewt şuanda mutsuzum konussam anlamiyo bisey degismiyo gitmiyoda doktora artik konuşmayı falanda biraktim sıkıldım çünkü ben cok çaba gosteriyorum o bisey yapmayinca gururum inciniyo bende artik bisey yapmiyorum saldim çayıra yani

• erekte etmek icin oral denedinmi ya da mekan değiştirmeyi hep yatakodası degilde ne bilim farklı odalar ya da ev deilde bir otelde bu tarz seyler..

1|0
    0|0
    • Ewt denedik ama geçici çözümler oluyo her seferinde baska bir yerde yapamayiz veya her zaman oral yapmakda olmuyo ben mutlu olamiyorum o zman

• yani diyecek baskada birsey bulamadım arkadasım... kocana acil şifalar fakat cözümde ortada kesin kesin hekime gitmesi gerek öyle macunla bal ile pekmez ile olmaz bu tür işler

• Haklisiniz teskler

• hanımefendı bu psikolojik bir durum tedavi şart ama iş eşinizde bitiyor beraber psikologa gıtmelisiniz

1|0
    0|0
  • Açıkça konuşup tıbbi yardım almak en iyisi

1|0
    0|0
    • Cok konuştum ama artik konuşmuyorum bu konuyla ilgili kendisinin bişeyler yapmasini istiyorum benim söylememlede yapmiyoda işte nasıl olcak bilmiyorum

• Kolay gelsin , yoksa zamanla sende farklı arayışlar ortaya çıkar ve kaybedince çok daha fazla üzülür

• Sağol

• biraz ara ver kendi haline bırak kendisinin sana söylemesini bekle bir süre kendi kendine yeterli ol

1|0
    0|0
    • 2 aydir zaten hic bisey yapmiyoruz yeterli değilmi ona ne yapmam lazim nasil davranmam lazimki çözümüne baksin

• Tsk edrim

• rica ederim

• Hareket yoksa bereket de olmaz. Bitirin gitsin bu ilişkiyi.

0|0
    0|0
    • Eşimi seviyorum ve beni sevdigine eminim sagliksal bir rahatsizlikda ayrılmak mantikli değil bence

• O zaman devam edin. Ölü kuş belki bir gün canlanır.

• Tsk edrm

• diyabet hastası degil degilmi?

0|0
    0|0
  • suc sende onu azdıracak kıyafet al mını gıy altına kılot gıyme, evde nınemın donları, cıceklerı pıcamalarca gezıp itici olma herife

0|0
    0|0
    • Nerden biliyosunuz yapmadigimi ve böyle kizar bir tavirda konuşuyorsunuz

• bu konuda soyle dıyeyım beyın konsatre olamayınca olur , yanı bır tele sms sesı bıle ındırır aynı sertlıgı yakalama dakıkalar alabılır telı kapatmak rahat olmak kafası bos olmalı, bırde hafıf kalıtelı bır muzık setınden hafıf baslı ses eslıgınde ıyı oluyor performansı uzatıyor.

• Bu bir kere iki kere olan bisey degil biz evleneli yasiyoruz bunu azala azala bu zamana geldi ve artik hic olmuyo artik hic yapmiyoruz bile

• bu zamana kadar hiç sertlesme olmadımı yoksa arada sırada oluyormu

0|0
    0|0
    • Ya arada oluyo önceleri bu kadar değildi artik hic olmuyo diyebilirim

• o zamaneşiniz için cinsellik veya cinselanlamda siz bitmissiniz diyebilirim

• Ya beni arzuladigini beni istedigini biliyorum hissettiriyo ama sonuca ulasamadigimiz icin mutsusuz

• kocan bencil biriymiş ondan, o kendini tatmin edip bırakıyo herşeyi, verme bir süre ;)

0|0
    0|0
    • Yo kendide tatmin olamiyo yapamıyoruz bişey

• Bencede gurur meselsi yapmasi lazim bir erkegin en önemsedigi sey bu diye düşünüyordum ama eşimde bu yok yani bende bunu anlayamıyorum zaten

• anlaşılmaz birşey zaten :S mast'a devam üzgünüm :(

• iyi besle

0|0
    0|0
  • kaç yıllık evlisiniz, tahrikmi olamıyor anlamadm ki

0|0
    0|0
    • 4 bucuk yillik evliyiz sertlesme problemimiz var

• keser sapı gibi dimdik taş gibi bir alet senin en doğal hakkın tatlım

0|0
    1|3
  • Yardmci olmak isterim. de neden gizli sordunuz

0|0
    0|0
    • Yardim alabilmek için zaten sordum

• Korkcak biseyim yok tabiki ama gerek duymadim tsk ederim

• Siz bilrsnz rica ederm

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence tekrar Konuşmayı dene. ne biliim canlandırmak için yeni iç çamaşırı felan deneyebilirsiniz. ama asıl sorun bence iletişimi doğru kurmanız

1|0
    0|0
    • Bayadir var bu sorunumuz evleneli var diyebilirim degisik şeylerde denedim denedik bir kac kereye mahsus ewt oluyo ama daha sonra eskiye dönüyo hersey normalde konuştum sinirlide konuştum uzakda durdum yakinda davrandim ama o bir çaresine bakmaya calismiyo bile

• Kötü bir durum. belki birlikte erotik shopa gidebilirsiniz

• Kalici bir çözüm olurmu

Yükleniyor...