Cinsellikle başım dertte lütfen yardim edin ozellikle kizlar?

Oncelikle merhaba arkadaslar benim bir sorunum var ve basa cikamiyorum soyle ki normal otururken ya da ayakta ara ara boşalıyorum iç çamasirimi bu yuzden surekli degistirmeihtiyaci duyuyorum sizde de oluyo mu bu durum acaba?

Bunun haricinde surekli seks dusunuyorum ve biriyle birlikte oldugumda hep cok doyumsuzsun yeter diyerek gidiyolar grup olsa da durun ayni ama bir turlu durduramiyorum kendimi henuz lisede oldugum icin de bir doktora gitmek istemiyorum bir sikinti cikmasindan korktugum icin ama cidden bu durum sorun olmaya basladi lutfen yardim edin ..

Dalga gececek lutfen yazmasin rica ediyorum.

0|1
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• ailenden durumu bilen yok anladığım kadarıyla ama bu durumu doktora gitmeden anlayamazsın

0|0
    0|0
    • En iyisi gitmek ama korkuyorum

• korkma bir şey olmayacak.. yanında illa bir büyük olcaksa ben geleyim diyeceğim ama gerek yok..

Erkekler Ne Diyor 26

• Bu bir hastalık. bir makale vardi fotografci bir kadin hakkinda denklansore tikladiginda, biziklete binerken flan orgazm oluyordu bir arastir istersen. Doyumsuzlugunun zamanla gececegini tahmin ediyorum (ayni problem bendede var) ama emin degilim :D

0|0
    0|0
  • çok hızlı gitmişsin bence :/ , bu seks olaylarını biraz aralıklı yap zamana yay , rada mast.'la kendini frenlemeye çalış başksa sosyal aktivitelerle kendini oyala yoksa daha şimdiden erkek delisi olacaksın , cinsel dürtülerin yüzünden insanlar sana iyi gözle bakmazlar üzülürsün

0|0
    0|0
  • PSAS hastası hastalığı olabilirsin çok nadir görülen bir hastalıktır fakat cinsel yaşamını tehlikeye atabilecek pozisyondadır

1|0
    0|0
    • O neyki . s

• bir bakayim ona tesekkur ederim

• birşey değil bakın siz böyle bir durumunuz varsa yardımcı olabilirim

• beyler hadi sıraya giriyoruz

0|0
    0|0
  • Bende sürekli seks istiyorum günde 5 kez ilişkiye girsem yine mast yapıyorum hormonlarla alakalıymış alet hiç inmiyo sperm hiç bitmiyo anasını satayım :)

0|0
    0|0
  • Şimdi olaya bilimsel bir açıklık getireyim... boş ver aksın gitsin

0|0
    0|0
  • bir doktora görün derim hormonal bişeydir sanırım

1|0
    0|0
    • İste doktora gitsem sorun olmasindan korkuyorum

• Sanirim

• benzer sorunu yasayan bir arkadasım vardı nette yazısırken bile tahrik olabiliyodu benim acımdan garip tabi bisey diyemiyodum ama :)

• hanımefendi sürekli boşalmanız bıolojık olrak mumkun degılkı

0|0
    0|0
  • hastasın , doktora git bence

0|0
    0|0
  • Erkeklerin cevaplara bak,
    Bu sitede durmak istemiyorum bazen

0|0
    0|0
  • seks bağımlısı olmuşun bacım sen :)

0|0
    0|0
  • Özele gelsene bir . Sert erkek görmemişin sen :)

0|0
    0|0
  • Sana bir link atıcam özele gel sorunun çözümü bende !!

0|0
    0|0
  • ozelden gel

0|0
    0|0
  • Pöffff

0|0
    0|0
  • yardımcı olayım sna tabı ıstersen

0|0
    0|0
  • Sende sanırım psikolojik

0|0
    0|0
  • bence senin derdinin çözümü oruç tut biraz bakalım aç iken böyle olur mu

0|0
    0|0
  • Özel doktora gidebilirsin sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • oo henuz lısede grup

0|0
    0|0
  • Lisedesin grup mu yaptin

0|0
    0|0
    • Onca seyden ona mi takildin? Ve merak ediyosan evet cogu kez sorun da bu

• Yozgata gel biz 6 arkadas seni doyuralim hayatin boyunca yeter

• Östrojen hormonun çok etkinleşmiş senin sen östrojeni düşürtücü aktarlardan ürün al ya da internetten kür tarifleriyle deneme yanılma yap tamam mı? Gerçekten söyleyim sana o sıkıntıdan bendede var her gü 3 defa mastürbasyon ya da orgazm oluyorum kafada saç kalmadı benimde.

0|0
    0|0
  • Özel doktora gidebilirsin sorun olmaz. Sağlığın önemli. Mast yeterli olmuyor mu mesela? Cinsel hayatın düzenli mi?

0|0
    0|0
    • Ya soyle o an yetse bile bir sure sonra yine istiyorum bir erkek dokununca zaten hayir diyemiyorum henuz lisede oldgum icin de tam anlamiyla duzenli denmez sadece bos vaktim oldugunda gidebildigimde yasiyorum

• Hmm anladım. Önerim erkeklerle fazla temasta bulunma ve evden çıkmadan mast yaparak kendini tatmin etmeyi dene. Tabi abdestsiz gezmek rahatsız ediyorsa kış günü sık duş almak da zor gelebilir. Ben de çok hassas ve istekliyim dışardayken, seni kısmen anlıyorum. Evlenince düzelir belki çok dert etme bence

• Ergenlik çağında normaldir, arkadaşlarına sor onlarda öyle mi yoksa sende mi anormallik var, sakın zinaya bulaşma, mastürbasyon yap, sabret.

0|0
    0|0
    • Yasitlarm fazla garipsiyo zaten

• İlişki yaşıyorsun değil mi

• Bu yaşlarda istek fazla olur son derece normal, hormon dengen oturunca ıslanmanda normale döner

0|0
    0|0
    • Bu kadari fazla bence . s

• Normal, kendi kendini tatmin et ve isteğini gider... Son derece normal bir fizyolojik ihtiyac

• Başka şeylere odaklan

0|0
    0|0
    • Sorun da o genel olarak odaklanma sorunum var

• İradem zayif sanirim

• Olablr yardmci olmak isterim

Kızlar Ne Diyor 4

• lise ve grup vay be

0|3
    0|0
  • Henüz lisedesin ve kuvvetle muhtemel reşit değilsin. İlişkilerin seni doyurmuyor ve grup deneyimin de var. Yıllar içerisinde yaşaman gereken her şeyi bir anda yaşamışsın ondan olabilir mi acaba bu doyumsuzluk. ?

0|1
    0|0
    • Laf sokmak yerine yardimci olmani dilerdim

• Bende ilk ilişkimi çok küçük yaşta yaşadım bunun onunla bir alakası yok bence kimi doyumsuz olur kimi soğur.

• Laf sokmadım zaten senin hayatın beni bağlamaz. Kısa zamanda çok fazla şey yaşamışsın dedim. Maymun iştahlı biriysen kendini doyumsuz hissediyor olman normal farklı şeyler dene ve sık sık cinsellik yaşama zamana yaymaya bak.

• sevgilin olması en mantıklısı şu anda

0|0
    0|0
  • Ben sevişirken bile boşalamıyorum çoğu zaman. Hey maşallah o nasıl bir libido

0|2
    0|0
    • İnan o kadar da guzel bsey degil sanslisin bence

Yükleniyor...