Travestiler yolumu kesti

bugün bakırköyde yürürken 3 travesti yolumu kesti şş yakışıklı falen dediler o anda nedenini bilemiyorum ama biraz tırstım ve kactım siz olsanız cok az bile olsa korkar mıydınız?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• evet ben trafikte böle bişi geldi 4 tro takside dar bi sokakta taksiciyle yol verme yüzünden münakaşaya

girdik trolar da katıldı bağırıyolar falan araçtan bi indiler arabadan döner bıçakları falan her türlü kesici bulunur bunlarda zaten bende tek kişiyim 20 yaşında bi delikanlı saat gece 2:30 falan arabada pederin allahtan bi açtım torpidoyu orda duruyo tamburlu tabanca arabadan bi inişim var çıktım 2 3 el havaya bunların bi kaçışı var taksici bastı bunlar da ortalığa kaçıyo bende arabaya bindim bastım hemen böle işte ilginç bi macera sen iyisini yapmışsın kaçarak bunlar pislik insan en büyük bıçaklar bunlarda olur aman dikkat tabanca olmasaydı bende arabayla son gaz giderdim :D aklım hıyar taksicide kaldı ahh onu bi bulsamm varya anasını ... izmir böle işte alsancak zaten felaket

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• ilginç olan şu ki: istatistiklere göre erkekler normal fahişelerden normal kadınlardan daha çok böyle iki işlevi birden olan kişileri yani travestileri falan seçiyorlarmış.bu oran oldukçada yüksekmiş.çok şaşırmıştım bunu duyduğumda. ama şunuda söylemek gerek.onlardan ne korktuğunu belli etçeksin ne de atarlancaksın laf etçeksin.normal vatandaş olduklarını kabul ederek yoluna devam etçeksin.yani normal takıl,yeterlidir.

0|0
    0|0
    • tercih konusunda katılmıyorum ama onları sinirlendirmemek gerektiğini çok iyi biliyorum.hiç affetmiyolar takıyolar valla sustalıyı:)

• Bnm çok ilginç bir anım var onlarla ilgili :) küçükken 7 yaşındayken falan yolda annemlerle yürürken karşımıza çıktılar yolda geçerken dönmelere bak demişimde duymuş dengesizler üstüme yürümüşler babam zor kurtarmış beni :)

0|0
    0|0
  • Usain Bolt hızında kaçardım.

0|0
    0|0
  • emin ol çoğu senin gibi yapardı .

0|0
    0|0
  • bana sempatik geliyolar nedense

0|0
    0|0
  • Seni zorla şey yapcak halleri yok ay ne güldüm ya

0|0
    0|0
  • Herkes aynı şeyi yapardı emin ol.

0|0
    0|0
  • fururim onlari:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bende bi anımı paylaşayım travesti demişken

5 yıl önce falan 3 arkadaş 100.yıl caddesinde geziyoruz konyaaltı plajına doğru gidiyoruz orayı bilen bilir caddeden dönerken orda bi kavşak var tam falez otelinin önü, 4 travesti vıdı vıdı konusuyolar bizde karşıya geçiyoruz onların oldugu kaldırıma doğru ama onların ilerisine yön vermişiz, neyse bi ses geldi, pişş piştt yakışıklı shiçcenmi dedi dönüp baktık :)

arkadaş abla param yok dedi, iyi o zaman babana söylede sana bi kalıp sabun alsın :) öyle işte.

0|1
    0|0
  • takışmadığın sürece birşey yapmazlar gayet normal davranacaksın ve salça olmayacaksın,takışmayacaksın...

0|0
    0|0
  • bir gün evden işe dönüyordum kaldırımda önümde bir bayan vardı yani hani derler ya katana gibi işte ondan saçları sarı 175 boylarında salına salına önümde yürüyor bende gayri ihtiyari fazlası var eksiği yok dedim biraz sesli olarak bayan döndü erkek vari sesle fazlasınız alırmısın dedi baktım travesti şok oldum biraz afallamadan sonra yok bacım dedim ben almayayım alanada mani olmayayım hemen yan sokaga saptım neydi o yaaa dedim hemen evin yolunu tuttum

0|0
    0|0
  • yoo

0|0
    0|0
  • :)) kaçmazdım ceplerindeki paralara göz dikerdim hatta ..

0|0
    0|0
  • taksimde dolu azman gibi hepsi laf sölemeyede gelmiyo jileti yersin :Dd

0|0
    0|0
  • erkekliğin 10 da 9 unu yapıcaksın kardeş başka çaresi yok doğrusunu yapmıssın.

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşmam bakarım yoluma birşey yapmaya kalkarlarsa taşlarım hiç tahammül edemem itlere

0|0
    0|0
  • ne diyon amca derdim onlara

0|0
    0|0
  • "defolun gidin lan erkek erkeği yapar mı" derdim

0|0
    0|0
  • ne korkacan onlarda senin gibi insan değil mi :)

0|0
    0|0
  • ne kaçıyon olm ya.dd korkma yemezler seni

0|0
    0|0
  • korkmazdım ama uzaklaşırdım, iğrenç geliyorlar

0|0
    0|0
  • ben kaçardım,ben hayvan gibiyim onlar benden daha hayvanlar :D..hani boğanın teşekkürlarını kesersin öküz olur kuvvetlenir ya..onlarda da o durum var galiba :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...