Sevdiğinizi nasıl anlarız? İlgisizliğin nedenleri nelerdir?

Sevdiğinizde nasıl davranırsınız, ne yaparsınız çok merak ediyorum. İlgisizliğiniz gerçekten çok işiniz olduğundan mı yoksa ilgilenmek istemediğinizden mi? İlgisiz davranıp da yanınızda olduğumuzda neden kıskanıyormuş gibi yaparsınız merak ediyorum yoksa bunlar göstermelik bir davranış mı?

Ve sadece sevdiğiniz bir bayanl amı cinsellik yaşarsınız? Yoksa kolay ulaştığınız kızlarla mı?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi birden fazla soru var . ilk önce sevdiğime iyi davranırım onu üzmemeye özen gösteririm ve onunla ilğilenirim ayrıca ondanda aynı şeyleri beklerim .

2. olarakta ilgisizlik çok iş olunca olur ama genelde iş bahanedir işim vardı aramadım işte gibilerindendir.

3. Aslında en mantıklı soru olmuş yanında değilken başka seylerle uğraşma imkanı çoktur herşey dahil buna iş eğlence hatta ve hatta başka bir ilişki vs. vs. ama yanındaykan tamamen sana odaklanır anı yaşamya çalışır.

4. En mantıksız soruda bu erkeklerin çoğu ulaştıkları ulaştığı tüm bayanlarla ilişkiye girer ama sevdiği ve ciddi düşündüğü bir insan varsa da o ilişkisini riske atmayı istemez. eğer risk azsa yine onunla cinsellik yaşar ...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu yazdıklarının hepsı ıkı kişinin karakterıne ve aralarında kı ılışkının mahıyetıne baglı şeyler

1|0
    0|0
  • Yazdığın şeyler bence kişisine göre değişiyor.

0|0
    0|0
  • erkek sevdiğine umursamaz olmaz..aşkın dili tekdir..seven asla ilgisiz olamaz..sevmiyordur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...