Kızın erkeği evliliğe yönlendirme taktikleri nelerdir?

Her zaman uyanık olun! Ağzınızdan Çıkana dikkat edin - vol 1

Bir ilişki rayına oturduktan sonra aklına evliliği ilk getiren genelde kız olur. Çünkü onun için gerekli şartlar sağlanmıştır. Bu süreç içinde 100% eminim ki kız çoktan bizi değerlendirmeye sokmuştur.

Bundan koca olur mu? Bundan baba olur mu? Evimizi geçindirebilir mi? Bizimkiler bunu damat olarak kabul eder mi? genel başlıkları altında testimiz bitmiş ve eğer sonuç pozitif çıkmış ise haberiniz bile olmadan ilişkinin gündemine evlilik gelir. Kavgalar, daha doğrusu kavga sonrası ufak çaplı ayrılığa müteakip barışmada bu konuşma en zayıf noktanızda karşınıza çıkar.

İş bu durumda derin mevzuya ramak kala akıllara gelmesi gereken olası cümleler nelerdir?

Not:gizli , hamile kalmak bi senin aklına gelir karakter olarak.

• Sen ileride bana kapanda dersin...(kikirikiki + cilve)
    7% (1)25% (1)11% (2)Oy Ver
  • Senin Yanında Uyanmak İstiyorum Artık! (dudaklar bükülü, kırılgan ve hafif sinirli halde söylenmesi makbüldür)
    14% (2)25% (1)17% (3)Oy Ver
  • Canım filmi beklerken şurayı bir dolaşsak ya! (Sinema için gidilen alışveriş merkezinde Tepe Home lar, IKEAlar tavaf edilir, mp3 çalan buzdolabı gösterilir.)
  • Senden çok iyi baba olur,mesela diyorum örneğin !çocuğumuz!olsa adı ne olurdu?(Neden çocuğumuz,pekala ileride çocuğun olsa adını ne koyardın diyebilirsin.Neden işteşlik katıyorsun?)
  • Sadıcım bak bu da var (erkekler), Ohooo...biz de daha ne taktikler var..(kızlar)
    51% (7)0% (0)38% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link

demedim mi? Test başladı... istediğiniz sorudan artık...
kategoriyi Aşk yapan zihniyet, aşktan bi b*k anlamıyorsunuz anladık.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• notu sevdim.

evlilige karsi olan, cocuk istemeyen sevgilimi nasil yonlendirdigimi yazayim.

evlenmezsek bir sure sonra senden ayrilacagim biliyorsun degil mi askim dedim.

bakti bakti. neden dedi. her kadin gibi ben de bir yuva kurmak ve anne olmak istiyorum birtanem dedim. ruhumda icimde bu ozlem var diye ekledim.

bendeki ciddiyeti gorunce eh tabi.

bir hafta sonra teklif etti :D

simdi ne zaman istersen evlenelim. sonra da cocugumuz olsun diye dolaniyor. ben on sene var cocuga dedigimde miziklaniyor. tabi tek lafimla olmamistir. icindeki potansiyeli cikarttim resmen :D

0|1
    3|0
    • bak bu dobra dobra, lönk diye konuya girmişsin, lafı dolandırıp evet-hayır yarışmasında ağzıdan çıkan evete ah ekletmemişsin, İzmir marşı çaldırmamışsın. Bu arada geçmiş olsun.

• tesekkur ederim. bir seyim yokmus zaten. sigara, cay, kahve, alkolden oldu muhtemelen.

lafi dolandirma huyum hic olmadi. durust oldum. o da dusundu beni kaybetmek istemedi. sonra da ayni evde yasadigimiz icin imzadan ne olacaka geldi. en son da anne misyonunu ekledi. boyle olduk.

Kızlar Ne Diyor 11

• Evlilik kararı aldık,teklifi aldık,yüzüğü de aldık...Geriye ailelerin tanışması kaldı..Onun baskıları sonucu bu noktaya geldik:))

1|1
    1|1
  • evliliğe uzak bakıp ay ne evliliği ya hiç düşünmüyorum falan diyen kız bulan bütün erkekler evlilik meraklısı kesiliyor :D

1|1
    1|0
    • ben sıramı savdım teo, o kadar huzurluyumki, direkten dönmek coguzel :D

• rezil bir durum o beni ikna etsin,biz kadınlar evlilik delisi değiliz . link

0|1
    0|0
  • E dedim

Erkeğin annesinin kalbi fethedilir..

erkeğin annesinin sevgisini kazanmak çok önemli. Çünkü erkeklerin hayatındaki ilk ve dolayısıyla en önemli kadın daima anneleridir. Onların sözüne güvenir ve söylediklerine önem verirler.

Çünkü annelerinin, kendileri için en iyi olanı istediklerinden emindirler. Eğer sevdiğiniz erkekle evlenmek istiyorsanız, annesiyle işbirliği yapmayı göze almanız gerekiyor. muş:)

0|1
    1|0
    • İş bu halde evden sinirle çıkılır, çok beğendiysen sen al koynuna denir, terbiyesiz evlat bir süre ağızları kapatmıştır, süt helalliği geçici süre askıya alınır.

• kısmet bu durumlarda devreye girer.

• aynen kader kısmet ..

• evlenmesek ya:(

konduramadım hiç birini kendime.

ama evlenecek olsam,hadi ya kalk bir evlenelim de gelelim derim.öyle kırk takla atamam.

1|1
    0|1
    • hade yaaa,nerede kaldı kadınlık gururu, evlilik teklifi,romantizm, o zamana ya da fikre haiz olunca değşeceksin, mutant olacaksın.

• düğün falan di mi:(

evliliklerden dönüyorum hot,romantizm deme bana.

• evlilik konusunu ben açmadım sevgilim açtı çok mutlu oldum evlenilcek kadın olmuşum demekki diye geçiriyorum içimden...ben şmdiye kadr hiç açmadım evlilik konusunu..

0|1
    0|0
  • şıklara baktım pembe profil aldığıma utandım

hiçbiri aklıma gelmedi

verin bana ordan bi bira bi de mavi profil anasını satıyım

0|1
    0|0
    • evde kaldın, aç bi bira sadıc, gel geçen manitaları kesip uluyalım bütün gece.

• ilk dolunayda kızları toplayım bari dağ başına

• 1+helal sana

• genelde D şıkkı uygulanır sevgilisinin yanında çocuk sevmeler falan filan

0|1
    0|0
  • evlilik kaçkınının ablasıyla annesiyle falan arayı yapmak.

0|1
    0|0
  • Zeynep'te nişanlanıyormuş. Yüzüğü çogzel.

0|1
    1|0
  • en etkilisi c olm. evlilik demeden evcilik oynamak işte. miss gibim.

0|1
    0|0
    • tamam da duzluk, daha yemek yapmayı bilmiyorsun, zaten yemek yapmayı bilsen buzdolabından müzik dinlenmeyeceğini bilirsin ... fdsfdafda

• bu hikayedeki erkek benim olm:(

• kızın ben olmadığı kesin duzluk :D o zaman sen kapış bakalım hatunla hanginiz daha uzağa işerse o erkektir. :D

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...