Bir kez deneyince bütün hevesim kaçtı..

ben aşırı derecede cinsellik düşünen çok arzulu bi kızdım. yani her gün ya da günde 2 defa mastürbasyon yapacak kadar arzulu.. geçen gün ilk kez bi erkek arkadaşımın evine gittim, çok dertliydi ileri gitmesine izin verdim, değerli bi arkadaşımdı. oral seks yaptık ama ben hiçbir şey hissetmedim, onun işe gözü döndü resmen göğsüme yatıp boynumu yalarken.. mast. yapayım dedim yine boşalamadım, şu an tüm cinsel isteğim bitti sayılır neden böyle oldu anlamıyorum, çocuğun tipini sevmiyodum belki de ondan ama penisi 21 cm ve çok hoştu. eski halime nasıl dönebilirim?

Güncellemeler:
çocuk intihardan bahsediyodu ben de saçlarını oksayarak teselli etmeye calıstım sonra gerisi geldi. dertliyim yazıp durmayın artık..

0|0
3|44

En İyi Erkek Görüşü

• -Kamuran çok dertliyim

+Ben de gavur hamı gibi yanıyorum Hüseyin.

-Biliyon mu benimki 21 cm ve çok güzel yani, harika böyle baak.

+Oha süpermiş dur yalıyorum hemen bekle.

- Hıaaaa azdım gögsüne yatıcam dur, boynunu da yalıyım heh.

+Ben boşalamadım hüseyinim dur mast yapıcam dur gene olmadı. Hadi yazısırız yarın.

- İyi tamam görüsürüz. 28-29-30-31-31-31-31-31-31-31

7|6
    0|1
    • güzel yorum :D biraz aşağılayıcı olaylar biraz daha karmaşık ama bu kadar da saçma :D

Erkekler Ne Diyor 43

• Ne tür bir yaratıksınız siz ya. :S Anlattıkların ve çocuğun derdi ile cinselliğin ne alakası vari yani adam spermleri ile birlikte dertlerinide mi akıttı, ben bunu göz yaşı ile yapılıyor sanıyordum, aklımda bulunsun çok dertlendiğim de boşalayım. Ne saçma bir şey bu, birde arkadaşım diyor ya :D Kadim dostlar arasında olur böyle şeyler dememizi falan mı bekliyorsun anlamadım ki :D Soruna gelirsek: Eskiye dönersin, sende bu yetenek olduktan sonra :D

1|0
    1|0
  • Dertliyim kederliyim, her ne desen ağlarım,

Gülmedim bu dünyada, gülmedim bu dünyada,

Hem söyler hem ağlarım da, hem söyler hem ağlarım...

:D

0|0
    0|0
  • Bazen cinsellikte soguyabiliyorsun.AMA oyle biri karsina cikar.o zaman Ben kadinin dedirtir.bana diyen cok oldu : )))

1|0
    0|0
  • Her dertlenene veriyormusun ? elinde cetvellemi geziyorsun

3|3
    0|0
  • canım sen bu seneryoyu aksoy yapım şirketine verde film çeksinler... yoksa harcanırsın buralarda... :p

0|0
    0|0
  • olayın sebebi biraz ilhinç geldi. 2ay geçmiş. muhtemelen düzeldin. zevk neden almadın bilemiyorum ama erkeğin zevk alışından alman lazımdı. göğüslerindeyken de zevk alamamışsın. sorun sende. son çare normal vajinal ilişkide de alamazsan hapı yuttun. aylarca doktor doktor gezersin.

0|0
    0|0
  • Adam seninle sevişmemiş çünkü

2|0
    0|0
  • Off ne diyelim senin gibi bir bayanı bu hale dönüştürenin kafasını kesmek istiyorum. Canım ya, masturbasyon da yapamıyorsan, o zaman otur p*rno izle en iyisi bu kendini zorlayana kadar izle

0|0
    0|0
    • p*rno izlemeden yapamıyorum zaten..

• bdsm seviyorum, ya da gang bang falan..

• ya bunlarla nasıl tatmin oluyorsun? ben erkek olarak iğreniyorum bunlardan. sen en iyisi, başldığında mastürbasyonlarla başla sonra amatör ve devam et, anladığım kadarıyla Oral sevmiyorsun :(

• tam seks yapmayınca olabilir

0|0
    0|0
  • keşke benimde senin gibi dertleşme arkadaşım olsa hep dertli gezerdim

2|2
    0|0
  • çok dertliyim çoookk...

0|2
    0|0
  • Çocuk deneyimsiz ve/veya yeteneksizmiş...?

Sen fantazilerine dal...

1|1
    0|0
  • ne ara ölçtünüz ilk kez evine gittin birde

1|1
    0|0
    • daha önce muhabbeti gecmişti..

• gülmekden yerlere yatacam .ondan hiç hoşlanmamışsın bu konuda seçici olmalısın hoşlandığın biri olunca yine zevkle sex yapacaksın .

0|1
    0|0
  • güzel senaryo.

0|0
    0|0
  • Benim de derdim var çook büyük 23 santim :)))

0|0
    0|0
  • bütün dertleri çekip çıkartmışsın, herkese senin gibi bir arkadaş lazım

1|1
    0|0
  • boyu önemlli değil işlevi:) hoşlandığın biriyle yap

0|0
    0|0
  • bir derdin var artık tutamazsın içinde girse neye yarar girmese neye yarar :D

0|0
    0|0
  • çok dertliyim çokkk.. onun için soruna cevap yazamıyacağım.. öfffff. öfff.

0|0
    0|0
  • keşke senin gibi arkadasım olsa nasıl döneceğini öyle anlatırdım ki o arkadasın gibi ucardın aaaahhhh ah

0|0
    0|0
  • sevgilinle dene derim. aşk la

0|0
    0|0
  • O an nasıl ölçtün ? elinde mezurayla mı gezion :D

0|1
    0|0
  • Geçer bunlar

0|0
    0|0
  • 1 defa dadını aldınmı tamamdır :)

0|1
    0|0
  • Ççok hayvani olmuş ondan olsa gerek.

1|0
    0|0
  • sallıyorsun

0|0
    0|0
  • Ahaha yorumlara bak :D dertliyim felan asasfasd.

0|0
    0|0
  • ilki iyi olmadı diye hep böyle olacak sanma..

0|0
    0|0
  • bende intahar edecem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler için yeni bir taktik daha çok dertliyim oral yap bana dertlerim bitsin :) bir de hemen mezure ile penisini mi ölçtün :) sana şimdi yığınla dertli erkek derdini anlatmaya gelir :)

4|5
    0|0
  • dertli olmasıyla sexın ne alakası var onu anlamadım her dertlıyım dıyenle yasarmısın

0|3
    0|0
  • Bir sonraki hikayende görüşmek üzere.

1|1
    0|1
Yükleniyor...