20 Yaşındayım Ve Kısır Olduğumu Öğrendim Ne Yapacağım Ben?

20 yaşında kısır olduğumu öğrendim, çocuğum olmayacak hiçbir zaman bir kadını hamile bırakamayacağım çok kötüyüm ne yapacağım ben :( sevgilimin içine boşalmıştım kazara onda hiçbir belirti olmayınca test yaptırdım sperm kalitem ve sıvı oranı düşükmüş..

• Sen ölmüşsün
    14% (3)7% (1)11% (4)Oy Ver
  • Niye üzülüyorsun prezervatif kullanma derdin yok
    23% (5)53% (8)35% (13)Oy Ver
  • Evlat edinirsin ilerde
    63% (14)40% (6)54% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Evlat edinirsin ilerde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye uzuluyorsun prezervatif kullanma derdin yok hem evlat edinirsin ilerde bir sey olmaz

0|0
    0|0
  • Umarım iyileşirsin canım duam seninle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşım bir tek doktora inanmayın. bir çok doktora görünün. tıpta artık yok yok. hele ki bizim doktorlar artık tüm avrupanın gözbebeği. hatta dünyanın. adamlar yapay kemik ve kıkırdak üretti.

bak arkadaşım belli bir tedavi sonrası sperm kalitesi ve sıvı oranı düzeltiliyor. sen hemen bir doktorun lafı ile hayata küsme araştır.

1|0
    0|0
  • Düşükmüş yani olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Malesef dedi doktor kısırsın :( fayda etmiyormuş o miktar

• Tıpta careler tükenmez

0|0
    0|0
  • Sen normal yöntemle değil de tıbbi müdahale ile eşini hamile bırakabilirsin. Doktorlar testislerinde sağlıklı spermleri arayıp bulacak, laboratuar ortamında eşinin yumurtasıyla dölleyip onun rahmine yerleştirecek. Böylece çocuğun olmuş olacak.

0|0
    0|0
  • Fatih sultan mehmedin bir formulu var kısırı bile canlansırıyormuş araştır istersen allahdan umid kesilmez

0|0
    0|0
  • Düzelmiyor muymuş?

0|0
    0|0
  • nasıl kısır olur insan hep kafama takılmıştır ya? ne ile alakalı doğuştanmı

0|0
    0|0
Yükleniyor...