Eşimi memnut etmek için nasıl bir yöntem uygulamalıyım? Yardımcı olur musunuz?

Ben 29 eşim ise 27 yaşında, 4 yıllık evliyiz. Ama bir türlü ilişkide onu memnun edemedim. Penis boyu sorunu değil, erken boşalma yok. Ama bir türlü memnun olmuyor. Sebebi ne olabilir, ne yapmam lazım? Teşekürler.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• eşin ile konuyu paylaşmalısın ona açık açık sormalısın belkide bilmediğin gizli bir isteği yada fantazisi vardır biz değil bence en iyi cevabı eşin verir gibi geliyo bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eşinle ilişkiye girerken fantezi falan uygular mısın? yoksa dümdüz ilişkiye mi girersin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer dediğin gibi erken boşalma sorunun yoksa problemi kendinde arama. bazı bayanlar psikolojik veya fizyolojik nedenlerden dolayı doyuma ulaşmakta güçlük çeker veya hiç doyuma ulaşamazlar.. Bu elbette tıbbın konusuna girer ama benim sana tavsiyem sende açık bir yetersizlik yoksa sorunu kendinde arama.

1|0
    0|0
  • eşini şaşırt güzel bir akşam yemeği hazırla güller mumlar aşk şarkıları yemeği yedikten sonra dans ve danstan sonra yatak odası yerine masada sevişin yada arabada sevişin hatta gece balkonda sevişin denizde bi araç kiralayın açılın onun üzerinde sevişin yada ona bir pırlanta al ve sevişirken yani seksin yarısına gelmişken bunu sana aldım de şaşırt onu maddi problemleriniz varsa karından sakla ve sadece kendin bil bu problemleri ama en güzelide temiz havası olan ruhu dinlendiren ormanlarda şehirlerden uzak köylerde ormanda seks yapın

0|0
    0|0
  • Memnun edemedim derken neyi kastediyorsun. Orgazm olmuyor mu? öyleyse sağlık sorunuda olabilir sen biraz aceleci davranıyorda olabilirsin. Arkadaşlarında dediği gibi ön sevişmeyi uzatın. Nelerden hoşlandığını takip et istemediği yerlerine dokunma. Bir süre sadece ona odaklan. Yani kendim orgazm olacağım diye uğraşma biraaz onun hoşandığı yerlerde dolaşın :)

0|0
    0|0
  • Muhtemel esin iliskiye girneyi angaeya goruyor bitsede gitsek hvasinda afrodizyak etkisi olan yiyecekle yedir seni arzulasin deli gibi sexi sevmeyen biriyle fantezi yapamazsin.

0|0
    0|0
  • bence yarım şişe şarap içir ve en çok neyi sevdiğini öğrenmeye çalış...gerekirsede ona sormadan çekinme...hafif çakırkeyf olmuşsa, dili çözülecektir...problemi çözemezsen özelden yaz, başka taktikler vereyim...elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışalım...umarım başarılı olursun...

0|0
    0|0
  • farklı zamanlarda farklı yerlerde sevişmeyi dene..ancak onun beynini fethetmelisin...hiç beklemediğin bir gece evde mumlar ,şarap vs gibi...bir ortam hazırla...yatakta babyoil ile uzun bir masajı erotik masaja dönüştür...vede bol bol dilini kullan ...bu tip kadınlar bana göre sertlikten değil yumuşak ilişkiden ve sürprizlerden hoşlanır...:)))

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzat ve farklı fantaziler uygula.

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzatabildiğince uzat memnun kalacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...