Sevgilime ne diyeceğim?

Peyroni hastası olmuşum.. kötüüü

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tedavisi mümkündür. Psikoseksüel danışmanlık verilerek tedaviye başlanır. Hastalığın ölümcül olmadığı ancak cinsel yaşamını çok kötü etkileyeceği anlatılır.
    Ağızdan kullanılan ilaçlar, şok dalga tedavisi, lezyon içine enjeksiyonlar, radyoterapi, lazer, ısı ve yanıt alınamayan hastalara cerrahi tedavi denenebilir. İlaç tedavisi ortalama 4 ile 6 ay sürer. Şok dalga tedavisi dört haftalık tedavi seansları şeklinde uygulanır. Her şok dalga seansı 2000 odaklanmış şok dalgasından meydana gelir. Peyronie olan hastalarda şok dalga tedavisi ağrının giderilmesinde, sertleşmenin artmasında ve yaşam kalitesin iyileşmesinde yardımcı olur.
    Peyroni hastalığı çok değişken bir seyir izler. Şok dalga ve medikal tedavi denenen hastalarda fayda görülmemesi halinde üzülerek söylemek gerekirse cerrahi ve penis protezi son çaredir.
    Peyroni hastalığının hiç oluşmaması için yapılması gerekenler henüz tıbben bilinmemektedir, kanıt düzeyi düşük bilimsel veriler penisi travmadan korumanın en iyi yöntem olduğu görüşündedir.

0|0
    0|0
    • ben içmeyeyimde kim içsin evlenmekten vazgeçtim bıktım artık 6 aydır bu var ve iyi değil çare en sonu cerrahi sertleşip eski haline dönüp dönmeyeceği aşikar..

• ben protezi napim ağabeyy onunlamı uğraşacağım adammı derler bana

• Oğlum Allah başka dert vermesin... İsyan yok mutlaka düzelirsin yapacağın ilk şey önce inanmak..

Kızlar Ne Diyor 1

• demek zorundamısın

0|0
    1|0
    • Onu ilgilendiren bir durum demesem ileride desem ona haksızlık yapmış olmazmıyım?

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...