Anal yaparken niye böyle oldu?

Sevgilimle 2 kez anal yaptık. Fakat hiç acıma ve zorlanma olmadı. Aslına bakarsak zevk de almadım. Sevgilim mi tecrübeli idi yoksa kabızlık sorunu çektiğim için anüsüm mü geniş :(

0|1
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• anal sekste zaten zevk alamazsınız ki,
    önemli olan anal yaparken, vajinaya etki edebilmektir,
    örneğin siz erkeğin üstüne otursanız ve giriş çıkışta öne doğru eğilseniz vajina direk etkilenir ve orgazma kadar gidebilirsiniz analla

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 23

• anal yaptıktan sonra birde önden girseydi artık ne gereği var ki , altı üstü 250 gram için, şimdi ben bakireyim diye sevin dur nasıl olsa bugün yarın önede sıra gelir ve patlar.

2|1
    0|1
  • İki becereksiz.

1|0
    0|0
    • Niyw öyle dedin :))

• Yok bol krem sürdü sonra 2 parmağını soktu. Sonrada girdi. Belki de ben çok acıyacak diye şartlandım ondan hissetmedim pek

• Zevk alman gerekiyordu demekki hazır değildin, kayganlaştırıcı kullanın krem kullanmayın.

İlk deneyim mi?

• büyük ihtimal kabız yaptığın için duyarsızlaşmış iç cepheler :)

0|0
    0|0
    • Hmm

• çünkü penis daha pürüsüz ve yumuşaktır kabız ise kalınlığı bir yana pütürlüdür ayrıca :)

• Küçükmüştür..

0|0
    0|0
  • Acımasını mı istiyorsun?

0|1
    0|0
  • sevgilinde bamyamı vardı nasıl acımaz nasıl rahatca girdi cıktı ki öyle? daha once yaptınmı?

0|0
    0|0
  • Sevgiliniz tecrübeli ben hep söylüyorum tecrübe varsa acı olmaz

0|0
    0|0
  • Buyuk tuvaletini yaparken kanama gecirmi$sen anusun geni$lemi$ olabilir.

0|0
    0|0
  • ne şiş yanmış ne kebab sıkıntı yok yola devam:)

0|0
    0|0
  • sevgilininkini hissetmedin demekki :)

0|0
    0|0
  • o anala dalarken sen vajinanı okşiyaydın iyiydi

0|0
    1|0
  • Ya su anali yapanlari anlamiyorum nasil bir zevk turu ya

0|0
    1|1
  • kıza bak sevgilim dediği adamın tecrübeli olup olmadığını bize soruyor.

0|0
    0|0
  • senin arka bolmuş

0|0
    0|0
  • o anala dalarken sen vajinanı okşiyaydın iyiydi

0|0
    0|0
  • birbirinize tam uyum sağlamışsınız işte ne güzel. kadınlar düzenli bir anal ilişkisi olunca zevk almaya başlar. büyük popolu şanslı kızlardan mısın? :) alıştıysan sert davranmasına izin vermelisin o daha başka bir kıza bakmaz senden ayrılamaz:)

0|0
    0|0
  • Hıc biri değil sevgilinin penisi çok ince... her ne olursa olsun ilk yapmaya acimasi lazım sonuçta en dar olduğu an ilk an

0|0
    0|0
  • Doggy de tokatlaya tokatlaya sikeydi

0|1
    0|1
  • Analdan kadın fiziksel zevk almaz, ancak erkeği içnide olduğu için manen zevk alabilrsin ama onuda almadığına göre sizin aranızda nasıl muhabbet var bilmiyorum...

0|0
    0|1
  • Mesela canin ben avizeciyim. Hatun bana gelip eve gelip tajiyomusunuz dese tahrik olabilirim..

1|0
    0|0
    • Kardeş sen soruları karıştırdın

• Ya aynen ole olmus simdi bende sasirdim okuyunca eyvallah

• Onunki ufak demekki yarın bir gün bokunu tutamıyacan hem vajinadan yap gitsin

0|0
    0|0
    • Bakireyim.

• Bu zaman da bişey yapmamş erkek bulmak zor

• Yakında seninki öndende ister zaten vermeyince bırakır

• ya zaten turk kizlari abartiyor anal aci vermez okadar ustune bazen hani gotum kasiniyo derler ya oyle durumda cok iyi zevk verir

0|0
    1|0
  • bence alışıksın önceden

0|1
    0|0
    • Yo ilk defa yaptım

• Hmm bilmiyorum belki de

• kaç cm var tahmini

Kızlar Ne Diyor 2

• demek ki kakan geldigi zaman toto yanaklarini sikmisin cikan kakayi bagirsaklara cekmisin yine. anus alismis bu yuzden bir nevi kakayla tecrubelisin.

0|5
    0|1
  • onun pipi Ufak belli

0|2
    0|1
Yükleniyor...