Üzerine boşaldı kullanılan ilaç konusunda bilgisi olan var mı?

erkek arkadaşım üzerime boşaldı sonrasında hemen temizledim ama yine de korkum var. çünkü dönem olarak ymurtlama dönemindeydim bu yüzden endişeliyim spermin yumurta ile bileşmesi 5-10 gün sürüyormuş ve bu süre de birleşmesini önleyecek ilaç varmış diye duydum bilgisi olan var mı? yada ne yapmalıyım önlemek için? doğum kontrol hapı ile önleyebilir miyim.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• xsazanwix

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adet gününe kaç gün var?Bir de vajinanın üstüne mi boşaldı tam?

0|0
    0|0
  • NORLEVO ... HApın ismi bu genelde ertesı gun hapı olarak gecıyo 72 saat ıcınde yutuldugu taktırde hıcbır sorun kalmıo bı kac kez hayatımızı kurtardıgı olmustur neredeyse hepımızn ;) :)

0|1
    0|0
  • İnş. hamile kalmışsındır :D

1|2
    0|0
  • attarda çaylar var onlardan iç agshfdjfjshs onlar spermı sabri sarıoğlu gıbı :D tuhaflasmasını ve gerı kacmsını sağlıyorlar pampa

0|1
    0|0
  • üzerine derken karnına doğru mu eğer öyleyse eyvah ki ne eyvah.karın da deri hücreleri difüzyonla spermeleri alıp deriden direk vaginaya doğru sürüklüolar.yandın ki ne yndın :S

0|1
    0|0
  • Dogum kontrol hapına gerek yok. Eczanede iliski sonrası yumurtayı düşürücü bir ilaç var,mizoprostol olması lazım. 48 şa icinde onu Alman gerek

0|0
    0|0
  • 5-10 gün olurmu bacım ne yaptın 1-2 gün dür zaman gecmeden ertesi gün hapı var ondan kullan

0|0
    0|0
  • Vajina üstüne boşaldıysa endişe edebilirsin. Ama farklı bir yerse sorun yok.

0|0
    0|0
  • üzerinede nerene kafanamı?

0|1
    0|0
  • ya hastamısınız nesiniz bi gidin işinize

0|1
    0|1
  • ertesi gün hapı dersen eczane verir 17 tl 2 adet hap ıkısını de aynı anda at bırşey olmaz

0|0
    0|0
    • su an 5 gün oldu yine de faydası olur mu? kesin önler mi ?

• ankaramen buna bişey yazmamanda fayda var zaten baksana sevgilim üzerime boşaldı hamile kalırmıyım die soruyor

• bırak ama içi rahatlasın. bılıyorsun psıkolojık :)

• ertesı gun hapı iç.

0|0
    0|0
    • Norlevo ertesi gün hapı..Fiyatı 17 tl... 48 saat içinde içindeki 2 tb yutacaksınız..Geçmiş olsun..

Kızlar Ne Diyor 3

• norlevo ertesi gün hapı bu hap 72 saat içindeki ilişkilerde etkili. ilk saatlerde kullanman riski daha çok ortadan kaldırıyor ama 72 saate yaklaştınsa koruma oranı düşüyor. zaten ilişkiden saniyeler sonra alsan bile %100 koruma etkisi yok ama işte daha çok yada daha az etkili oluyor...

hapı kullanırsan ilk 3 saat içinde kusarsan tekrar kullanman gerek. ve hap bazı bünyelerde kanamaya neden oluyor. adetmiş gibi bir kaç günde sürebiliyor.

0|0
    0|0
    • 72 saati gecti :( gc mi kaldım faydası olmaz mı?

• merak etmeee hemen öyle kolay kolay olcak bişi değil o sen bi rahat ol regl dönemi bekle ama strese girme strese girip neden hala olmadım dedikçe gecikecek reglin... daha çok korkcan hiç gerek yok sadece bi süre bekle... eğer 2 hafta gecikmiş hala olmamışsan hemen bi doktora gidersin... çözüm yine var evlenirsin yok olmaz diosan biraz tuzlu ama düşük yapan haplar var. onlardan kullanırsın. hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var biliyorum.

• peki çok teşekkür ederim

• ertesi gün hapı denen bişey var bide nereye boşaldı tam olarak o da önemli..

0|0
    0|0
  • içine boşalmadığı sürece bi sıkıntı olacagını sanmıyorum

dogumkontrolhapı bı ıse yaramaz o ılışkıden önce ve düzenli olarak kullanılıyor ilişkiden sonra bi işe yaramaz ertesi gun hapı dıye birşey var onu kullanabılırsın ama onunda yan etkileri var senede iki veya 3 tane kullandınmı kısırlık bıle yapabılıyormus onuda bil yani.. kullanırsan ona göre kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...