Özel günler de gergin olmamız sizcede haksızlık değil mi?

Misal giyecek olduğum taytı bulamadığım için sinirden ağlayacaktım biraz önce. Yapacak olduğum herşeye içten içe uyuz oluyorum bugün. Hormonelse erkeklerde her ay bu işkenceyi çeksin, haksız rekabet

0|0
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın olsaydım aynı şeyleri düşünürdüm. Kadınlara erkeklere oranla daha fazla yük binmiş vaziyette. Ayrıca vücut yapısı ve duygusal olarak erkeklerden daha pasif durumda olmalarına rağmen. Sabrınız bol olsun.

1|0
    0|0
    • Empati yapınca aynı yolu görebiliyoruz aslında. Gerçekten harikasın tebrik ettim :)

• Ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 30

• ee zaten sadece kendiniz çekmiyorsunuz ki,
    misliyle erkeğe de çektiriyorsunuz...

adetim yaklaşıyor = 5 gün
    adet oldum= 6 gün (ortalama)
    adetim yeni bitti= 5 gün

koca 1 ayın yarısı gitti zaten :P

1|1
    0|0
  • :))) yapacak birşey yok derdinize ortak olmak istedik ama elden birşey gelmiyor bir ara bilim adamları erkeklerde dogursun diye ugrastılar ama olmadı :)))) atı parantez sizin bu döneminizde erkekler sizden daha cok ızdırap cekiyor benim gibi Seksi seviyorsa hele :)))))))))))

1|0
    0|0
  • Şahsi kanaatim kadın , erkek eşit olamaz ALLAH kadın, ı daha özel kılmış , özel vasıflar lâyık görmüş o çocuğu taşımanız , regl olmanız + seks , i ve cazibeli olmanız bu vasıflar sizi özel kılıyor erkeğe ne vermiş sadece kaba , kuvvet.

1|0
    0|0
  • Özel günlerde sinirleniyosunuz acısını bizden çıkarıyorsunuz merak etme yani sizle beraber bizde çekiyoruz.

1|0
    0|0
  • Bir minibüsün şoför arkası camında görmüştüm özel günlere gidilir yazıyordu şimdi anladım ırz düşmanının niyetini

1|0
    0|0
  • dağınıksın ondan özel gün ile ne alakası var

1|0
    0|0
    • Orda vermek istediğim mesaj aradığımı bulamamam değil o kadar küçük birşey de dahi sinirlerimin gerilmesi, örnek verdim sadece :)

• erkekler zaten sizin o günlerinizde sizden çok çekiyorlar bilmem farkındamısın asabilik kapris duygusallık hepsi sizde oluyor bizede sizi çekmek düşüyor haksızmıyım

1|0
    0|0
  • Yani evet haksızlık 365 günün 360 günü sinirle, triple, durduk yere küsen tavırlarınızla geçiyor bari bu özel günlerde bunları yapmayın bir 5 güncük çok şey mi istiyoruz:D

1|0
    0|0
  • haksız rekabet alın terınız ((:

1|0
    0|0
  • Her cinsiyetin kendine özgü zorlukları var aynı kendine özgü keyifli tarafları olduğu gibi

1|0
    0|0
  • İyi de bu her ay oluyorsa özel günden sayılmamalı daha alışamadın mı kadınlığa ;)

1|1
    2|0
  • Zaten sizin hormonlarinizin cefasini cektiriyonuz birde bizede daha fazla dert istiyon :D

1|0
    0|0
  • Neyin kafası bu? Öyle olmasını sanki biz istedik.

0|0
    1|0
  • hatta ve hatta kadınlar, regl dönemlerinde cinayet işleseler bile cezai indirimi varmış.

1|0
    0|0
  • Kac gündür cekiyorum kiz arkadasimin nazini daha ne olsun

1|0
    0|0
  • Bunun stresini erkeklere daha çok çektiriyosunuz zaten

1|0
    0|0
  • Kadınların işi zor tabi kolay demiyoruz zaten. Bir çok yük onların üzerinde.

1|0
    0|0
  • Demekki dağınık birisin , bunun ozel günle ne ilgisi var, hersey de ozel güne sığınıyorsunuz

1|0
    0|0
    • Eve dün temizlikçi geldi herşeyi yerleştirdi insaf be.

• Bu duruma kızmak için muayen gunde olmaya gerek yok :)) haklısın

• Rekabet? rakibiniz kim? şartları koyan biz değiliz. hem merak etme her ay biz de çekiyoruz o çileyi.

1|0
    0|0
    • Alt tarafı alttan alacaksınız onuda beceremiyorsunuz.

• Ahaha abartmadan tabiki :D

• Ben kadınları böyle kabul ettim. Kadınlar da kendilerini böyle kabul etmeli :D Seviyoruz sizi :)

• Tayt ile cinsel sağlığın ilgisi ney?
    Eminim külotunu bulamayınca daha tatlı oluyorsundur

0|0
    1|0
    • Regl olmak canım sorunun teması, algıların da sorun varsa ilk önce onu düzelt sonra laf sokmaya çalış.

• Tek özel gününün o olacağı aklıma gelmemişti...

• Geniş bakmak gerek :)

• Köpürttükçe Köpürttünüz... f 16 pilotu kadınlar boing pilotu kadınlar ne yapsın himalayalara tırmanan kadın ne yapsın özel günMÜŞ senin gibilerin şımarmak için yaptığı bulduğu bir şımarma mazereti

0|0
    1|0
    • Her özel günümde yaşadığım duygu refleksi bu kadar gergin olmuyor. Yılda bir ya da iki kere bu şekilde hissediyorum onda da sonuna kadar, mazeret değil emin olabilirsin. Bugüne kadar tek insana bile trip atmış insan değilim o nedenle kimseye şımarık diyemezsin.

• bizde de var merak etme.
    hormonel patlamalar. düz duvara tırmanmalar.

1|0
    0|0
  • :D D siz başkasınız :)

1|0
    0|0
  • Sünnet oluyoruz ve onunla yaşıyoruz çok zor.

1|0
    0|0
  • Siz özel günlerinizde dünya kare deseniz biz kare deriz :D

0|0
    0|0
  • ahahahah ne güldüm ama ya :) Güzel gözlüm deme böyle ya :) Çikolata ye çikolata :D

0|0
    0|0
    • Üstünden 6 gün geçmiş onun üstüne çok çikolata yendi :)

• Canımsın :) ben yokluğumu hissettirmem kıyamam sana :D

• Bulgaristan sorumada beklerim :)

• Taytın olayım giy beni :D

0|0
    0|0
  • Doganın kanunu... Yaradan bu sekılde uygun gormus oyle olmus sen dogumu da erkekler yapsın ıstersin

0|0
    0|0
  • Kendinizi kontrol edemiyormusunuz o anda...

1|0
    0|0
  • evet haksız rekabet biz her ay bu tarz kadını çekiyoruz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben tüm dünyaya uyuz oluyorum o günlerde :) özellikle ilk gün her şeye alınıyorum her ay aynı şey bu nasıl etki anlamaadım gitti hep aynı çikolata krizi aynada yüzünde bilmem ne kusur bulma bunun ucuna gelen gözyaşı sinir

2|0
    0|0
    • Bende her zaman olmuyor ama olduğu zaman da...

• Ahaha yaşamayan anlamaz tamamen güdüsel :D

• kesinlikle :)

• Kesinlikle katılıyorum herkese uyuz oluyorum kendimden nefret ettiğim günler resmen özel günler

1|0
    0|0
  • Erkeklerde özel günlerde bizi çekiyolar ama :d

2|1
    0|0
  • Hayattan nefret ediyorum kendimden de nefret ediyorum o günlerde iğrenç gerçekten

1|0
    0|0
  • Kadın olmak zor yapacak bise yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...