Hemen mevzuya girmek?

Çıkmaya başlayalı daha yeni, kız sizin kucağınıza oturuyor kendiliğinden. Siz değil o başlatıyor öpüşmeyi. Ama kız bakire ilk erkeği sizsiniz kız hala bakire. Çok da masum bir kız. 18 yaşında mühendislik fakültesinde okuyor. Yani aklı başında bir kız ama cinselliğe gelince biraz yaramaz. Ne düşünürsünüz?

0|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bu Durumlar hep Erkeklerin hosuna gider ..

1|0
    1|1
    • Bu kızla ileri bir şey düşünmez miydin? Burda ikisi de tutucu, kadın düşmanı insanlar kesinlikle değiller. Yani kendini bu durumdaki erkeğin yerine koy?

• Yorumu gönderdiğim an seninki geldi :D

Teşekkürler :)

• Ha nladim ... ah rica ederim yahu :D

Erkekler Ne Diyor 31

• Canım gerek yaklaşımın, gerek ne istediğini biliyor oluşun çok iyi... Eminim sevgilin de pozitif anlamda şok olmuştur.

Ama gel gelelim ne kadar iyi bir insan olursa olsun, seni ne kadar severse sevsin onun arzularını tetiklemiş ve senden hep bir adım ilerisini isteyecek olmasını sağlamışsın.

Yakın gelecekte bu küçük yaramazlıklar, erkek arkadaşının senden bekaretini istemesine kadar gidecektir.

Evet senin davranışın iki sevgili arasındaki bir ilişki açısından gayet normal ve hatta çok güzel ama bir o kadar da riskli...

2|0
    0|0
  • En çok istediğim şey ama sadece öpüşmek isterim başka bi şey değil, onunle deli gibi öpüşürüm ama başka bi şey yapmam

1|0
    0|0
    • Bizimki de bu. Daha ileri gitmiyoruz. Ben yapamam çok utanırım.

• Ne yapacaksak?

• Sorudaki gibi yapıyorum dediniz

• en azindan kasmayan, icinde firtinalar kopupta gosteripte elletmeyen bir tip degil. keske boyle bir sevgilim olsa.

1|0
    0|0
  • ha, bir de keşke tüm kızlar kucağa otursa, hiç bi şey yapmasalar da kucağa oturmalarını çok isterim.

1|0
    0|0
  • mühendislik okuyosa çükümün kaldırma kuvvetini ölçtüğünü düşünürüm.

2|1
    0|0
  • bayılırım var ya... kızı öpüp başıma koyarım :D hiçbir kötü şey de düşünmem...

1|0
    1|0
    • Hiç mi kötü düşünmezsin?

• Normal karşılıyor zaten.

• hah sorun yok o halde :) hadi başarılar ilişkindee

• Güzelim biz o anlarda çok fazla düşünemiyoruz.

O nedenle erkek benim hakkımda ne düşünür diye boşuna düşünme :D

1|0
    0|0
  • daha ne olsun güzel bişey fakat nerde ne yaptığını bilmesi de gerekli

cinsellik hoş bişey fakat ulu orta olması çok fena

hemen soğutur adamı

0|0
    0|0
  • Her erkeğin hayalindeki kız...!

1|0
    1|0
    • Erkeğin hangi hayali? Kısa vadeli mi uzun vadeli mi?

• Herhangi bir flört ilişkisinin Gelişme bölümüne kadar olanki " Giriş safhası " desemmm

• Kusura bakma ama

bu kız

her erkeğin hoşuna gider

ama

her erkekte buna kaşar der

;

Biraz gerçekçi olmanda fayda var

2|0
    0|0
  • Buldum sensin ooo :D

1|0
    0|0
  • bu tür konuları roman tarzında soranlara bayılıyorum yahu :) Kız şöyle yapmış oğlan şöyle etmiş 3.kişi zamiri kullanılarak anlatılıyor. Roman gibi

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider.Kötü düşünmem hakkında.İlki olduğunu bilirsem ilerisi de olabilir :)

1|0
    1|0
  • erkeğinin hoşuna gidiyordur (benim giderdi yani)ama böyle gidersen çok sürmez bakireliğini de vermen.

0|0
    0|0
  • bakire olması namuslu olduğunu göstermez anal,oral ... yapmış olabilir yapmamış olsa bile benim düşem değişmez ona kaşar gözüyle bakarım

0|0
    0|0
  • Cinselliğe gelince yaramaz ama masum?!

1|0
    0|0
  • muhteşem

0|0
    1|0
  • Her erkeğin hoşuna gider de bakire olup bu kadar da sabırsız olmaya ne gerek var. Biraz ağırdan satmalı kendini :D

0|0
    0|0
  • 3 5 kere beraber olur sonra hadi kızım görüşürüz derdim.

1|0
    0|0
  • olmaz hiç hoşlanmam herşey yerinde güzel..Hafiflik olarak algılarım yüzüne bakmam...

0|0
    0|0
  • O kız senmisin yoksa ahahha:)

0|0
    0|0
  • Ama kız bakire ilk erkeği sizsiniz kız hala bakire derken erkeğe rağmen mı hala bakire ;D

1|0
    0|0
  • bu kız sensen razıyım :D

0|0
    0|0
  • hosuma gider ve ben de direk mevzuya girerim .9

0|0
    0|0
  • her erkeğin başına gelesi bi durum...

0|0
    0|0
  • bi pok anlamadım :D

0|0
    0|0
  • herkezin iç dünyası farklıdır... hoşuma gider yani

0|0
    0|0
    • Bu kızla ileri bir şey düşünmez miydin? Burda ikisi de tutucu, kadın düşmanı insanlar kesinlikle değiller. Yani kendini bu durumdaki erkeğin yerine koy?

• kötü kız:D

0|0
    1|0
  • o bakiredir ama yemediği halt kalmamıştır.

yada

Yada kız aşırı sıcak kanlıdır.

0|0
    0|0
  • Kimin kucağına oturduğunu nerden biliyor? O erkeği o kadar iyi tanıyor mu? Sapık olmadığını nereden biliyor? Videoya kaydedip internette yayınlıyorlar biliyorsunuz.

O erkek ben olsaydım, o kız için motor olmaya aday diye düşünürdüm. İyi gözle bakmazdım yani.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• O kız sensin herhalde :) söylediğin şekilde kızlar vardır belki ilk sevgilisi ama rahat biridir olduğu gibi hareket ediyordur .

1|0
    0|0
  • ateşle oynayan hatun.İstemem yan cebime koy misali. Bu yaramazlığı onu çok üzer.

1|0
    0|0
  • ben erkek olsamm oo hemen yataga atılacak kız derım:D

0|0
    0|0
  • kendini negzel anlatmışsın gizli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...