Kucuklugunden buyana taciz ve tecavuz olaylari yasayan bir bayanin sekse bakis acisi sizce nasil olabilir?

Ama seksten nefret eden biri degil baska farkedilemeyen olumsuz etkileri neler olmus olabilir

Güncellemeler:
Yorumlar geldikce aslinda sormak istedgm sey daha oldu gibi tam ifade edemedim sorumda nasil sormam gerekiyo bilemedim

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• zaman... ve sagduyu

0|0
    0|0
    • Nasil yani

• yani anında bir düzelme olmaz dediğin gibi zamanla olucak sanırım ve kabullenme

• evet doğru diyorsun tekrardan geçmiş olsun ve tez zamanda düzelmen dilegimle saglıcakla kalın..

Erkekler Ne Diyor 10

• birilerinin sizin yaşamınızı sizin tercihiniz dışında kötü geçmesini sağlamasın sizin o istekten soğutmaz sankı isteyerek yapınca zevk alacağınızı düşünüyorm

0|0
    0|0
  • Bence uzaktan ve korkarak bakar haklı da

0|0
    0|0
  • Sorunu anlatamamissin

0|0
    0|0
    • Evet aslinda anlatamadm farkindayim ama nasil sorabilirim blmiorm yani ifade edemiyorum

• cok kötü birsey degsk etkilrr bırakabilir

0|0
    0|0
    • Hissediyorum ama emin olamiyorum

• Tesekkur ederim guzel yorumlarin icin

• rica ederim istedgn zaman bana ulasabilirsn fikirlerimi söylerm :)

• erkeklere karşı bir güven problemi olabilir

0|0
    0|0
    • İnsanlara genel olarak var :/

• tabiiki diğer insanlar gibi istekli olmaz bu Konuda bu gayet normaldir.

0|0
    0|0
  • sen nasıl bir küçüklük geçirdin

0|0
    0|0
  • Değişik fantezilermi istersin.

0|0
    0|0
  • Alışmış kudurmuştan beter olur

0|0
    0|0
  • Bilinç altı farklı düşüncelere sahip olabilir ama bunu unutturmak bir erkek olabilir hayatında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zamanla alışıyor insan

0|0
    0|0
  • Küçükken tacize uğradım erkek Arkadaşlarımın evine gidemiyorum onlarla yalnız kalmaya korkuyorum bir şey yapmayacak olsalar bile kimseye tam güvenemiyorum işte

0|0
    0|0
    • Ben korkup kacamaiyorum daha kotu ne olabilirki diyip ustune gidiyorum. Keske oyle olabilseydim zor bir durum seninkide guvenmekte zor tekrar

Yükleniyor...