Doğal testosteron hormonu?

Testosteron hormonu bir erkek için güç ve iktidar, evlilikte ise mutluluk ve aşk dolu bir yuvaya yaklaşmak için bir adım önde olmak demektir. Sizce testosteron hormonunu doğal yoldan artırmak için neler yapılabilir?

Testosteron seviyesini doğal yoldan artırmak için
mükemmel öneriler http://www.idealkilox.com/#!testosteron/cjfy

Testosteron seviyesini artıran yiyecekler http://www.idealkilox.com/#!testosterony/c1e1w

• yatmadan önce 100 gr çiğ badem yemek
    0% (0)8% (1)6% (1)Oy Ver
  • düzenli seks yapmak
    25% (1)50% (6)44% (7)Oy Ver
  • bacak ve karın kası egzersizlerini düzenli yapmak
    25% (1)25% (3)25% (4)Oy Ver
  • egzersiz öncesinde mastürbasyon yapmak
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • göğüs kaslarına odaklanmak
    25% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • sabahları kahvaltıda yumurta yemek
    25% (1)17% (2)19% (3)Oy Ver
  • yatmadan önce bol proteinli beslenmek
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hormon nabza göre şerbet misali değişkendir gün içinde zaman zaman ve duruma göre değişir..
    Bir zafer kazanırsın yükselir kavgaya karışırsın yükselir. Bununla ilgili bir deney vardı. İki takım oyuncularının hormon seviyesi ölçülüyor maç sonrası kazanan tarafınki bariz artmış olduğu görülüyor. Bilgisayar oyunlarında savaşırken bölüm geçmek bile artırabilir..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kimse yazmamış bari ben yazimde xper bana gelsin :) hiç bir bilgim yok hakkaten, ilgilenmiyorumda ztn.

0|1
    0|1
  • B sıkkııı

0|0
    0|0
  • sabahları kahvaltıda yumurta yemek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben 177 boyun var kilo 53 nasıl kilo alabilirim yardimci olurmusn

0|0
    0|0
    • Kilo almak istiyorsanız öncelikle dahiliye uzmanına görünmeniz gerekir. Bu çok önemli bir aşama. Kilo alamamanın nedenleri tespit edilmeli. Eğer parazit varsa önce bunlardan kurtulmanız gerekir. Tahlil sonunda parazit çıkmaması bile parazitiniz olmadığı anlamına gelmiyor. Zira bu tahlillerin en az 8-9 kez tekrar edilmesi sonucunda kesin bir sonuç alabilirsiniz. Bu nedenle parazit dökücü ilaçlardan bir kez kullanabilirsiniz. Eğer başka bir sağlık sorununuz yoksa şu önerileri mutlaka dikkate almalısın.
      1. Öğün sayını en az 5 yapmalısın. 1,5-2 saatte bir vücudunun beslemelisin.
      2. Ginseng kullanabilirsin, vücudu genel anlamda iyileştirir.

• diyetisyen e gitmem gerekmiyor mu

• gitsen iyi olabilir tabi ki... ama hepsi para tuzağı... şu önerdiklerimi yaparsan daha çok faydası olur.

• Sustanon :D

0|0
    0|0
  • Hocam etkili bir yöntem bulursan bize de söyle :)

0|0
    0|0
    • ben zaten biliyorum ancak burada anket yapmak istedim sadece...

• Yok abi ben onlardan uzak duralım anlamında dedim östrojen artınca testosteron düşer ya hani

• tamam bunlardan uzak dur ozaman... ancak parfüm kullanman bile östrojen etkisi yapar... parfüm kullanma... kokulu kimyasallardan uzak dur... proteinli beslenmeye özen gösterirsen sabahları hergün bir yumurta yersen kırmızı et yersen östrojen artmaz merak etme..

• Bacak kaslarının geliştirilmesi diyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...