Hiç bir travesti ile seviştiniz mi ?

Evet hiç daha önce bir travesti ile beraber oldunuz mu ? Ben merak etiğimden dolayı ölmayı düşünüyorum.

0|1
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• üstad şimdi tabi açıktan kimse yaparım demez ama bu memlekette damacanaya saldıran insanlar var. Fırsat bulsa değil travesti, erkek,kadın,at,eşek ne bulursa dalar. Tabi çoğu kişi yapmam diyecektir de sen,ben yapmıyorsak bu travestiler o zaman nasıl iş yapıyor sorusu akıllara geliyor.

1|5
    0|0
    • Aynen oyle dostum ayda en az 2000 kazaniyorlar

• evet belki fazlasını kazanıyorlar. Özellikle büyük şehirlere okumayan gelen öğrenciler travestilere yoğun ilgi gösteriyor. Alan razı veren razı bir şey diyemeyiz...

Kızlar Ne Diyor 9

• travestiyle sevişenin travestiden farkı yoktur.

ameliyatsız olanları neden daha para ediyor sanıyorsun?Çünki bir çok erkeğin içinde yatan 'kadın olmak' duygusunun açığa çıkmasını sağlıyor.

çok meraklıysan kontör gönder camda sex yapsınlar.

Berbat bir durum!

2|5
    1|3
    • soru sadece erkeklere değil !

• insanların hormonal bozuklukları olabilir ve bunu kınamak kesinlikle yanlış olur. ne yazıkki herkes eşit doğmuyor kimisi sakat kimisi düzgün kimiside hormonl dengeleri bozuk doğuyor bu onların suçu değil bu bi suç değil...

• Yapmadım yapmamda ama netten bir bayan arkadaş böyle birşey denediğini söylemişti . Hem penisi hem memesi olması ilginç olmuş onun için hatta soyle söylemişti bir bayanın üstteyken erkeğin alttan kadının memesini emmesini bu travesti ile denemiş :) yani travesti üstteyken bu vatandaş da alttan travestinin memelerini emmiş :) kendini erkek olarak hayal edip yaşayabileceği herşeyi yaşamış travesti ile ama o an için zevkli ama sonrasında bir daha asla yapmam denilecek birşeymiş

0|0
    0|0
  • töbe yarappim

1|3
    0|0
  • Fazla merak iyi değildir.

0|2
    0|0
  • Ben anlamadım hangisi hangisini?

0|1
    0|0
  • yok yapmadım.

0|1
    0|0
  • İnsan başına ne gelirse meraktan gelirmiş

0|0
    0|0
  • yapmayın öyle şeyler yaa

0|0
    0|0
  • travesti kadın kıyafetlerine ilgi duyan erkektir, yani sonuc olarak erkektir, sen erkeksin ve erkekler mi sevişeceksin o halde gaysın :)

1|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• bir insanın başına ne gelirse ya meraktan...

9|7
    0|0
  • meraktan değil ucuzluktandır o kardeş :). bir sorun var. sonra onunki kalkıyor sıra bende diyor haberin olsun. arkadaşım kurbandı o anlatmıştı.

2|3
    0|0
  • aktif olarak mı? pasif olarak mı? yoksa her türlü mü? işin sonun da travestinin s2ni yemeyi düşünüyosan küçük çüklüyü seç ki, ilk seferde dağıtmasın seni :)))) kim bilir belki sende o deneyimden sonra travestiliğe ilk adımı atacaksın. KÖRLE YATAN ŞAŞI KALKAR :D :D

0|1
    0|0
  • de get sabah sabah , de get loo helali varken haramını nedecen günaha bari girme...

0|0
    0|1
  • inşallah içine boşalır.

0|3
    0|0
  • denemedim ama anal tutkusu yüzünden biçok kişinin karşı çıkar gibi aslında çok merak ettiği bi deneyim olsa gerek...

0|0
    0|0
  • sıra bana geldi demesinde, sonra memlekete bir tro daha kazandırmasın :D

0|1
    0|0
    • Tro oyle mi oluyor mal

• ne bileyim ben abaza arkadaşım, hayatımda trolaramı gittim. biz dikkat diye büyük olarak uyarıyoruz zevk senin

• hayır

0|0
    0|0
  • dikkat et :))

0|0
    0|0
  • İğrenç

0|0
    0|0
  • bende bazen düşlüyorum ama olmadım hiç

0|0
    0|0
  • hayır sevısmeyı de dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Sapıklık! Midemi bulandırıyorsun.

1|0
    0|1
  • dikkat et kestaneyi cizdirme

0|0
    0|0
  • postu deldirmeye kararlıysan gidebilirsin :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...