Pembe kan gibi bir sıvı?

Sevgilimle sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık ben ben rahatlamak için lavaboya gidip elimi yıkadım geldim sıra ona gelince elimi kullanmak zorunda kaldım vajinanın içine tam sokmasamda dudak kısmında gezindi parmagım acaba elimi yıkadım ama bir kalıntı kalmışmıdır diye şüpheye düştüm birde pembe bir sıvı geldiğini söyledi agrıda olmuş sürtünmeden sizce sorun nedir Yardımcı olabilecek kişilere teşekkürler.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Zedelenmiş olabilir belki sen farketmemişsindir ama böyle bir durum olduğuna göre fazla içeri girmiş elin

0|0
    0|0
    • yok ondan eminim üzerindeydim sadece

• cok haram :dd

0|0
    0|0
    • Ya insan gibi bişey sormuşuz sanane haram, ya da degil ahlak memurumusun varsa bildiğin bişey paylaş öteki türlü bilmediğin konular hakkında saçmamalmış oluyorsun bilgin olsun.

• Burdan yöneticilere sesleniyorum yaş sınırı koyun kalite çıtasını yükseltin ya da üyelere kayıt olurken çarpım işlemi felan sorun bu nedir ya

• Yas siniri bence de konulmali ama 18-24 degil de 17-22 olmali coluk cocuk kaynio burada

Erkekler Ne Diyor 1

• bozulmadı rahat ol yola devam

0|0
    0|0
    • kardeşim bozulmadığını bende biliyorum fakat neden o sıvı geldi acaba zededimi ya da elimdeki kalıntıdan bir şey olurmu yıkadım ama tedirginim hala

• Sagol kardeş yardımın için teşekkür ederim

• bırsey degıl gardaşşşş

Yükleniyor...