Erkeller nasıl ayakta tuvaletiniizi yapyıosunuz ya?

Sonu damlar muhakkak nasıl damlamıyo çamaşıra ya da eliinize? bir de ayakta yaparken rahat oluyo musunuz_?

0|1
0|25

En İyi Erkek Görüşü

• dağılın soru bizim için değil miş.

erkeller içinmiş :D

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• sağlık açısından oturarak işemek gerek ki dinimiz de ayakta işemeyi hoş görmez. sonu prostat rahatsızlığıdır.
    hem temizlik açısından hem sağlık açısından uygun değil.
    ayakta işerken prostat zorla açtırılıyor. idrar kesesi de tam eğiminde durmuyor. sonuçta işeme işlemi bitse de idrar kesesinde sidik kalıyor. bu da zamanla kireçlemeye yol açar prostatı bozar. prostat zorla açıldığından kapanması da yavaş olur. dolayısı ile işeme işi bitse de idrar akıntısı prostat kapanıncaya dek devam eder. yani damla damla gelir çamaşırı kirletir. ayakta işeyenlerin külotuna baksanız önü sapsarıdır.

haaa buna mukabil kadınlar da ayakta işeyebiliyor. çok kez denk geldi gördüm. yurt dışında görmüştüm

1|0
    0|0
  • 1- Bir sıvıyı, sert bir zemine doğrudan yavaş yavaş dökerseniz, patır patır etrafa damlacıklar sıçratır, ancak alaturka ve klozet tuvaletlerde ki yatık zeminin kenarına doğru işenirse, sıçrama oranı azalır, bunu bir suyu yavaşça o zemine yavaş yavaş dökerek deneyebilirsiniz.

2- Evet rahat olmakta, ancak zararlıdır.

cut.

1|0
    0|1
    • bitmesine yakıon azalınca damlamıyo yani

• Teknik meselesi o aslında, bahçe sular gibi yaparsan elbette sıçrar, dikkat etmek gerekiyor.

• çok rahat oluyor canım. kimi zaman pantolonun kemerini açıp çıkartıyorum kimi zaman fermuarımı açıp çıkartıyorum. zaten hortum gibi olduğu için istediğim yöne işemek çok kolay oluyor. son damlasına kadar işedikten sonra elimle sıkıyorum hortumun içinde kalmışsa sıkarak kalan damlayı çıkarıyorum. sonra da titreyerek ucunda kalan damlayı atıyorum ve tekrar kilodumun içine koyuyorum. zaten 2-3 günde bir duş alıyorum. kilodumu değiştiriyorum. zaten sadece evimin dışında böyle yapıyorum tuvalet kağıdı bulamazsam. bulursam mutlaka ucunu siliyorum. evde her zaman siliyorum.

1|0
    0|0
  • Ayakta yapmak rahat fakat zararlı olduğu söyleniyor, en azından günün ilk tuvaletini oturarak yapmak gerekiyormuş ama nerde :D Aklıma geldiğinde iş işten geçiyor :) Sonu damlamıyor temiz bir insansan buna karşı kendi tekniğini geliştirirsin :) He dert etmeyen insanlarda var tabii ;)

1|0
    0|0
  • Valla alıştık biz ya :) Hortumu düzgün tutarsan üstünü ıslatmazsın. Olay bu :)

1|0
    0|0
  • ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla :)

1|0
    0|0
  • Rahat oluyoruz rahat olmasına ama mutlaka paçalara sıçrıyor ve damlacıklar akıyor iç çamaşıra

1|0
    0|0
  • Biz gayet rahat yapıyoruz sen yapamıyormusun yoksa :P

1|0
    0|0
  • :D f5 yapan klavye tuşu kırılaydı da böyle sorular görmeseydim.

1|0
    0|0
  • erkeller yeni cins mi *

1|1
    0|0
  • maalesef soryn oluyo yaa...;/

1|0
    0|0
  • Hiç hortumla bahçe sulamadınmı

1|0
    0|0
  • bitene kadar azer bülbüle bağlıyoruz :)

1|0
    0|0
  • serptiriyoz asdasdas

1|0
    0|0
  • Ayakta küçük abdest bozmak günah.

1|0
    0|1
  • :D nekadar sallarsan salla dona düşer son damla :D

2|0
    0|1
  • Sende dene istersen çok güzel mi duyqu :))))

1|0
    0|0
  • Klozet olmadan hayatta yapamam eve bile gidebilirim bunun için haliyle oturarak yapmış oluyorum :)

1|0
    0|0
  • kafasını tutup sallıyoz :D haha

1|0
    0|0
  • Etin suyunu sikiyiruz damlamasin die

0|0
    0|0
  • eskiden tutar şarrrrrr yollardım. bazen o kadar basınçlı gelirdi ki karşı duvara nişan alırdı. prostat falan neden oluyor ve her erkeğin damlar oturulmadığı zaman tam olarak torbalar temizlenmiyormuş. zaman geçti yaşta gelince oturmak sağlık açısından da uygun. arada bir yaparım ayakta gayet rahat.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şeyin varsa sıkıntı olmaz rahat oluyor temizliğine dikkat ederim www.kizlarsoruyor.com/.../q2149231-20-cm-damarli-cok-kalin-penisim-var

0|0
    0|0
  • Oturarak daha rahat dinen ve sağlıken ve idrarın kabir azabı ile de bağlantısı var mümkün mertebe oturarak halletmeye çalışıyorum lakin tuvaletleri b. k götürüyor ne yazık ki. Ne kadar silmeye kalksam da mutlaka damlıyor, 2-3 sonra bir bakıyorum resim çalışması olmuş :(

1|0
    0|0
  • Prostat riski artıyor, bizde salınım rahat ve düz olduğu için dağılma gibi bir sorun olmuyor. Bayanlarda yapı biraz daha farklı, dudaklar sarkık ise yayılma ve dağılma daha çok oluyor haliyle...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...