Penisi büyütmek için penise masaj yapılıyormuş. Bu masaj nasıl yapılıyor?

Benimki 16cm, 18 olmasını istiyorum. Bu masaj nasıl yapılıyor?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• senin aklından zorun mu var. 18 cm neden yapıyorsun. eşek mi zikecen? arkadaş bırakın bu saçmalıkları. 16 cm zaten zor alıyorlar kadının canını mı yakacan. bu ne sadistlik böyle. yahu zaten derinliği 15-16 cm ne yapacan 18 i nere sığdıracan. bir sürü evli insan var 18 ve üzeri olup ayrılma noktasına gelen. deli olma zikinle mutlu ol

0|2
    0|0
  • Önemli olan boyu değil işlevidir demiş bir düşünür 50cm olcada bir faydası yok 10 sn yede boşalıyorsan :) de bunu birde günümüz hatunlarına anlatmak lazım.

0|1
    0|0
    • 18 cm'ye kadar ne kadar uzun olursa o kadar gec orgazm oluyormussun ve kat kat daha zevkli oluyormus. 19cm de kadin acı cekiyormus

• Kardeş az önce benim attığım yemide yedin :) penis büyütmek mümkün değildir ayrıca ancak ameliyatla 1-2cm eklenebiliyor he bide gergedan boynuzu öldüren birşeydir içeriği belirsizdir ve kaç kişi hayatını kaybetti az araştır öğren. boyu kafaya taktığınız sürece hayat size zor gelicek

• Ben getgedan boynuzunu saka olsun diye soyledim. Ama pompa gercekten ise yariyor arastirdim. Ben onu evde kullanamam annem var. Elle yapilan masaji sormak istemistim aslinda

• Takılma boyutuna bu kadar

0|1
    0|0
Yükleniyor...