Erkeler sorum size şeyinizi nasıl temizliyosunuz ne sıklıkla?

biz kız olarak yani bn her banyo yaptığımda temizlerim duydum ki erkekler aydan aya bu sebepten ayrılan çifler var

Güncellemeler:
kızlar zaten özelimiz kalmadı ağda krem reklamalrı aldı başını gidiyo

0|1
3|113

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 112

• temizlik cinsiyetle değil kişisel anlayışla alakalıdır. bunu belirtelim. her erkek her kadın aynı olmaz. burada bir kız yazmıştı bir zamanlar. diyordu ki ben vajinamı banyodan banyoya yıkarım normal tuvalette direk külotumu çekerim yıkamam demişti.

gelelim perioda. insanın hormonla durumuna göre tüy uzama süresi farklı olur. ben 15 günde bir tüy temizliğimi yaparım. 15 günde ancak 1-2 milim uzar temizlerim hemen. daha uzatmam alıştığım için aksatırsam hemen kaşıntı yapar kendimden tiksinirim. bazen sık seyehat durumu oluyor 1-2 gün aksatayım deli olurum

0|0
    0|0
    • hım anladım evet aslında kişiliğe bakar cinsiyete değil

• bir erkeğin hergün duş alması bile temizliğine yeterli olabilir çünkü koku yapacak şey terdir sadece. ama bana soracak olursan duş almayacak olsam da iki defa temizlenirim günde. çamaşır değişimi, tıraş ve temizlik. tam aksine: kadınlarda temizlik her zaman daha sıkıntıdır bence. günde iki defa temizlenmedikçe hiç hoş olmuyor. bir de vajinal sprey kullananlar var. o şekilde de koku maskeleniyor ama kir kalıyor. beraber olduğum her sevgilime temizlenmesini söylemekten utanırdım. iyice de temizlenmeyince olmuyor. e temizleyecek kişi de kendine narin davranıp okşarcasına lifi kullanıp yüzeysel kurulayınca pek bir işe yaradığı da söylenemez.

1|0
    0|0
  • Haftada bir. Zaten hergün duş alırım.

0|0
    0|0
  • Kişisel hijyen ve titizlik. Kişiden kişise değişir bu yüzden bir genelleme yapmak mümkün değil. Ben hergün duş almadan yaşayamayan ve haftada birde bahse konu temizliği yapmadan mümkün değil rahat edemeyen bir adamım mesela. Genelde hem koltuk altı hemde malum yerler için temizlikten ve her duşta sonra anti persprant kullanırım çocukluktan beri alışkanlığımdır. Sıcak memelkette büyümenin bir getirisi. Ev arkadaşımın son 10 gündür suya değdiğine henüz şahit olmadım ancak oda bir erkek :) üstelik antiperspranttanda haberi olduğu sanmıyorum yani ben hiç ona ait olanına denk gelmedim :)

0|0
    0|2
  • Kısın haftada 3 kez dusa grıyorum yazın gunde 2 hatta 3 kez gırıyorum. Genel temızlıgıde haftada bır yapıyorum. Ozel bı mısafırım le buluscaksam an ıtıbarıylede bı kontrol ederım :d ıc camasırı, corap her gun degıstırırrım. Parfum , tras losyonum olmazsa olmazımdır.

0|0
    0|0
    • işte bunu sevdim böle olunmalı yaa

• ben seni görünce zevk bile alamam şeyine ne gerek var yaa gerçi seni de seven vardır allah herkesi özene bözene yaratmış

• Bn sana seymı bıle surtmem heves etme :)

• Biraz zor oluyor ama, tel fırçasının üzerine tanımam.
    Soru sormak kolay değildir. Kusura bakma. :)

0|0
    0|0
  • küçük tuvaletini ayakta yapanların ve son damla mevzusuyla ilgilenmeyenlerin alayı leş gibi dolaşıyor aslında :)

0|0
    0|0
  • haftada bir yeterli sonuçta bizim ekstradan yağ verenimiz var ve oralar fazlaca yumuşak sık sık temizleme aşırı tahriş yapar.

0|0
    0|0
  • Hergün temizliyorum demek nasıl bir sallamasyondur.

2|1
    0|0
  • temzilikten kastın ne? kıllardan arınmak mı, cilt temizliği mi?

0|1
    0|0
    • kıllardan arınmak

• zaten öbür cilt temizliğinni sorulması saçma olurdu kim olursa olsun temiz olmayan kişinin ne güzelliği ne yakışıklılığı öenmli değil.

ben kıl için Dermo Epila diye bir krem kulanıyorum.

• bende kullanıyorum ondan

• Siz aranızda bunumu konuşuyosunuz öğğ😱

1|0
    0|0
    • evet konuşuyoruz siz sanki konuşmuyomusunuz

• evet öyle

• Her daim temiz olmalı insan der yaslılar haklılarda bu konuda ne zaman ne olcagı bılınmez :)
    her sua girdiginde yapmalı en guzelı bu :) onun dısında tuwelet temizligi zaten ayrı :)
    temizligin en dogruus kılsızken oluyor insanda bence :)
    Kız arkadasın sewgılın esın her neyse karsındakını ıgrendırmeden hazırlıklı olkı en guzel halıyle bılsın senı dımı :))

0|0
    0|0
    • evet çok haklısın

• evet aynen öledir hafta bir heryerini ayaktan tırnağa kadar alır heleki evliyse hergün nerdeyse kaymak gibi olur

• Fazla anlatma insanın canı cekıyor simdi :)) bekarsın sen dimi :))

• hergün dus aldıgımda ustunden gecerım muhakkak

0|0
    0|0
  • Ooo şeyin yeni mi?
    +hayır sadece perwolle yıkandı.
    (Haftada bir damat traşı)

3|0
    0|0
  • Camasir makinesinde renkliler ile yikiyorum.
    Simdilik boyasi akan olmadi bakalim, umarim o mavi tshirt renk vermez.
    Sonra ortada sirin baba gibi gezmeyelim..

0|0
    0|1
  • fırçalıyom ben arada.

0|0
    0|1
  • Jilet kullandığım için haftalık, aksi taktirde her duşa girdiğimde bunu yapacak olsam derim kazınırdı herhalde :)

0|0
    0|0
    • yok kazınmz

• evet haklısın

• En Güzeli tüy dökücüler aslında, ama her zaman al, kullan unutuyo insan :)

• Haftalık

0|0
    0|0
  • Bırak uzasın yaw dyomusum:))
    Önümüz kış :)

0|0
    0|0
  • Ben krem kullanıyorum..
    Depitak man var erkek tüy dökücü - koltuk altı ve penis etrafındaki kıllarım için kullanıyorum.
    En geç 1 - 1,5 hafta bir temizlerim...
    Temizlik çok önemli sonuçta...

0|0
    0|0
  • ben haftada bir kişisel bakım yaparım kendime.
    tırnak, koltuk altı, alt taraf, sakal, bıyık, saç hep kontrol eder düzeltirim yani :)

0|0
    0|0
  • ne biçim soru bunlar ya senin klın alıyomu banyo yaparken orasını yıkanmamasını bu kadar mantıksızmısın

0|0
    0|0
    • sen baştan bir düzgün cümle kur

• Neyimizi?

0|0
    0|0
    • anlamadınmı yani cvplara bak anlarsın

• Permatik kullanıyorum. Permatiğin ucunu tırnak makası ile kesiyorum daha rahat kesiyor. Kaymak gibi hafta bir banyoda önce. Her gün işten eve geldiğimde de duş alırım.

0|0
    0|0
  • harmandan harmana temizliyoruz :) yav o temizlemeyen pislikle karıştırma herkesi haftada 1-2 kere hem arpa boyunu geçmeyecek dinende caiz değil.

0|0
    0|0
  • Bakiorum oraya dus alirkn biseyler batmaya basliosa ustunden geciorum ama onun asagisindaki salkanan kismi temozlemk cok zor gelio bana:)

0|0
    0|0
    • ee napıyon duruyomu öyle

• bilemiyorum

• Bilmek lazim ama:)

• 2 haftada bir.

0|0
    0|0
  • Bayramdan bayrama :DDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Haftada bir yıkama yağlamacıya götürüyorum

0|0
    0|0
  • Haftada 1. Hijyen önemli aydan aya nedir.. İğrençlik -.-

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    82

Kızlar Ne Diyor 3

• Iıyy midem kalkti :D

0|1
    0|0
    • biz bide kızlarla sohbet ederken gör hep bir ağızdan ıyyyy kızlar kaymak gibi erkekler iğrenç diyoruz hepsi deilmiş ama :D

• :D işin o tarafini düşününce demi

• Seni gidi gizli igrenc sey !

1|2
    1|1
    • kendine diyosun heralde sende gizlisinde bn üstüme almadım böle bir soruyu açıktan sorsam mesaj kısmım dolardı iğrençlik ozman olurdu

• Taharet diye birşey var, düzenli namaz kılan biri her tuvalete gittiğinde avret yerini yıkar

2|2
    1|1
    • evet yıkar ve aynı zamndada temizliğinide yapar öyle olmalı bence

• En geç kırk günden sonra temizlenmesi lazım bildiğim kadarıyla, fazlası haram

Yükleniyor...