Deliğim Geri eskisi gibi olur mu?

Arkadan ilişkiye girdim bir kaç defa bir süredir yapmıyorum yapmak da istemiyorum ama deliğim bir tuhaf olmuş geri düzelir mi

Güncellemeler:
Genişleme yok dar ama sanki kenarlarına birşey olmuş hani yara olur da kabuk baglar ya onun gibi

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• esnekleşmiş birsüre yapmayınca yine eskisi gibi olur.

1|0
    0|0
    • teşekkürler :) bu arada korkmana gerek yok zaten ondan fazla genişlemez. deliğin onunkine göre alışıp esnemiştir. sevgilime bazen gecede 2-3 defa saatlerce yaptığımı bilirim:) tavsiyem haftada 2 gün yapın ama tam doyana kadar yapın. sevgilinde ayrılınca ya da yaz tatiline çıktığında eskisi gibi daracık oluyor. benim hatun döndüğünde zorlanıyordu:D ara verdiğinde ilk ilişkide biraz canın yanacak. tahminimce büyük popolusun dimi? :) anala yatkın şanslı kızsın keyfini çıkar.

Erkekler Ne Diyor 20

• Yapma bir daha zararlı zaten. Yırtık filan yoksa düzelir.

1|0
    0|1
  • yarın bir de bakireyim diye kasılarak gezeceksin öyle mi?

0|0
    1|1
  • merak etme hiç bir şey olmaz ama anlamadığım şey sen nasıl birisiyle anal seks yapıyorsun herif resmen hayvan gibi abanmış. hem zaten yapmışsın neden bir daha yapmayı düşünmüyorsun sen zevk almadın mı ?

0|1
    1|0
  • tamirciye git deliğini grez yağıyla temizlesinler

1|0
    2|1
  • çok zor düzelse bile
    tutamassın sesler çıkmasını

1|0
    0|1
  • Iliskiye girdigin partnerinin cinsel organinin buyuk ve genis olmasiyla alakali sanarim genis oldugu icin tahris oluyo diyordu kizlar benimlede bu yuzden bir kere arkadan iliskiye giren bir kiz birdaha istemiyordu

0|0
    0|0
  • Tuhaf derken

0|0
    0|0
    • Genişleme yok dar ama sanki kenarlarına birşey olmuş hani yara olur da kabuk baglar ya onun gibi

• Bir daha yapmayı düşünmüyorum

• bişi olmaz boş ver, önemli olan önden zarar görme, nasıl olsa bir keriz bulursun. ben bakireyim tatlımmm diye diye

• Zaman içinde toparlar merak etme

0|1
    0|0
  • buji meme yapmıştır. düzelir.

1|0
    0|0
  • Deliin rengi değişti değil mi. Merak etme bir müddet sonra eski halini alır. Bir daha yapmam deme yapacaksın bence

0|1
    1|0
  • nasır mu tutmuş

0|0
    0|0
  • Ahahaha Cevapları kess :D

0|0
    0|0
  • yırtılma olmuş sanırım düzelir merak etme

0|0
    0|0
  • Tabi ben duzeltiyorum dagilmis delikleri

1|0
    1|0
  • Yara düzelir

1|0
    0|0
  • olamaz

1|0
    0|0
  • allah belanızı versin senin ve senin gibileri, hiç namus diye bişi kalmadımı bu kızlarda, gitmiş dötünü miktirmiş gelmiş burada deliğini soruyor. git babana o söyler sana cevabını pislik

0|1
    1|1
  • niye arkadan yapıyorsun hoşunamı gidiyor?

0|0
    0|0
  • Olmazda sen kendini bakire diye yutturcaksın birine değilmi :)

0|0
    0|1
  • Sıkıntı yok darluga devam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eğer yara varsa geçer ama deri deforme olduysa cerrahi müdalesiz eski hali gibi olmaz

0|0
    0|1
  • Olmaz

0|1
    0|1
Yükleniyor...