Sevgilimle seviştik bakireyim ama hamile kalmış olabilir miyim?

Erkek arkadaşımla uzun süre seviştik. Onun altında mayo bende ise iç çamaşırı vardı. Erkek arkadaşım boşalmadığını sadece bir iki damla zevk suyunun geldiğini söyledi. Benim de o gün fazlaca akıntım oldu sevişme esnasında. Bakireyim bekaretimi vermedim ama bekaretimi kaybetmeden hamile kalmış olabilir miyim? Çok korkuyorum hiçbir kanamam falan olmadı her şey normal sadece akıntım cok oldu onunda zevk suyundan acaba birşey olabilir mi bakire olduğum halde?

1|0
917

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumların çoğu yanlış. Üstünüzde kıyafetler varken zor da normalde zevk suyu da sperm içerir, kızlık zarıda sperm iletir. Kızlık zarı çeşit çeşittir yekpare bir parça değil parçalı olabilir, kısmen yırtık olabilir. O yüzden her zaman dikkatli olmakta fayda var. Bir daha ki sefere üstünüzde kıyafetler yokken prezervatif kullanmayı unutmayın. Erkek arkadaşınız almaya utanıyorsa siz gidin alın her büyük markette var artık kolanın cipsin arasına sıkıştırın kimse sizi yadırgamaz, yadırgıyorsa bu onun ayıbıdır sizin değil. Ama asla ve asla doğum kontrol yöntemi kullanmadan sevişmeyin. Unutmayın "Bir paket prezervatif alabilir miyim?" demek mi daha zor yoksa "Baba veb hamileyim" demek mi?

0|0
    0|0
    • tamam ama ustumde iç çamaşırım varken onun altında da mayo varken prezervatif gerekirmiydi yinede? nasıl bisey bu ya

• Yazımı bir daha bu sefer tam olarak okuyun lütfen. "Kıyafetler yokken" kısmını anlamazsanız tekrar konuşalım ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• erkek arkadaşın boşalmamış zaten. ondan gelen birkaç damla spermin iki çamaşırın içinden geçip rahim boyunca ilerleyip yumurtayı dölleme şansı milyonda bir bile değil. sana tavsiyem artık iş bu noktaya kadar gelmişken korunma yolları konusunda detaylı araştırma yapman. daha çamaşırını çıkarmadan bu kadar panik yapıyorsan çıkarırsan neler olur tahmin edemiyorum.

0|1
    0|0
    • bana o gelen zevk suyunun sperm olmadıgını soyledı ama ne kadar doğru bilmiyorum işte teşekkür ederim

• onun içerisinde az miktarda da olsa sperm bulunur. ama iç çamaşırının üzerinde hamilelik değil sadece biraz leke yapar:)

• o sey mayodan benimkine gelemez heralde rahatladım az da olsa saol

• bu soruya haydar dümenin cevabını vermek istiyorum :))))

Sevgili okurum. Pantolondan ya da bezlerden içeri geçebilecek bir spermi Tanrı henüz yaratmadı. Spermler Amerikalıların icat ettiği beton delen füzeler gibi bir şeyleri delip geçemiyor. Spermler kendilerine uygun vajina kanalında ve ondan sonra rahim içinde döllenme borularında asfalt yolda gider gibi kayar giderler. Bunun için hiç üzülmeyin. Eşin ne hamile kaldı bu durumlarda ne de hamile kalabilir.

1|0
    0|0
  • sende çamaşır onda çamaşır çamaşır gününüzdü heralde :) ama korkmana hiç gerenk yok zevk suyunda siperm ne arasın olmaz kesinlikle adı üstünde su bu. üstelik normal boşalmış olsa bile onun çamaşırından seninkine bulaşacak da seninkinden içeri girecekde ohooo sipermler o kadar güçlü olsaydı insan oğlu dünyaya sığmazdı yeni mekanlar arardı. yani kısaca senin hamile olma ihtimalin zekeriya beyaz ın gözlerinin normale dönmesi kadar uzak bi ihtimal bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • birleşme yok, soyunma yok, boşalma yok.

hamilelik ihitmali 10trilyonda 1..

Yani yok .. SAKİİİİN

0|1
    0|0
  • hayır kesınlıkle olamazsın yanı eger şu çöldeki kutup ayısı tarafından şeyedilen bedevi sen değilsen:D hamile kalman için spermin doğrudan döl yatağına boşaltılması ve buradan rahmi geçip follop tüplerine kadar ulaşması gerekir ki sizin yumurtanızın da tam follop tupunde olması ve döllenmesi gerekir..follop tüpünde döllenmeye yumurtalar normal adet olarak atılır ve vajina da bakterilere karşı korumayı sağlayan (bi nevi güvenlik duvarı) steril bbölgeyi içinize tam boşalınsa bile yaklaşık 45milyon spermden bikaç bini geçebiliyor doğal olarak o az miktardaki akıntı spermi seni hamile bırakmayacaktır... akıntının sebebi de psikolojiktir ;) adetin gecikebilir ama sıkıntı olmaz korkma .. ama dikkatli ol bidahakine aslında kendini kocana saklasan (her anlamda ) daha makbuldür:)

0|0
    0|0
  • Yanlis yonlendirmeyelim bakirykende hamile kalinabilir bnun icin penise degil sperme ihtiyac var

Vajinandan iceri bise gtmediyse problem yok.

0|0
    0|0
  • Lionel Messi 10 numara giyiyor diye Balıkesirli olma ihtimali kadar hamile kalman...

2|0
    0|0
  • Hiçbir şey olmamıştır, emin ol. İlk ilişkin olduğu için böyle hissediyor olmalısın. Eski sevgilim de senin gibi paranoyak hale erişmişti :)

Rahat ol, hatta bu kadar önlem almanıza gerek yok. Üstünüzdekileri çıkarın ve daha fazlasını yaşayın :)

0|0
    0|0
    • evet ilk kez böyle bir şey yaşadım ve sonrasında ister istemez bir korku sardı ne kadar dikkat edip önlem alsam da..

• kafan rahat olsun korkma . bakıreysen ımkansız. çünkü zarın su geçirmez. değilsen içeri bişiler çatıysa şansına

0|0
    0|1
    • valla ıyı sabretmışınız. saatlerce hellal olsun sıze ben dayanamazdım.

• ınan bana yok öyle bişey. bakıre olmasanda olsanda önlemi çok onları al. ama bu korkundan bışı çıkmaz . illede rahat edeceksen al bır test yap

• umarım çıkmaz tesekkur ederım..

• yok için rahat olsun hiçbirşey olmamış .

0|0
    0|0
  • İç çamaşırı le ne uğraşıyorsunuz tenler brbirine değsin ama içine boşaltma birşey olmaz Hatta başını bir santin içine sokabilirsin

0|0
    2|1
  • anlattığın olaya göre hamile kalman imkansız...

0|0
    0|0
  • kalmazsın.

0|0
    0|0
  • hiç bi sorun olmaz

0|0
    0|0
  • kafan rahat olsun ;)

0|0
    0|0
    • bi sonraki regl donemine kadar olamıycak sanırım:( saol yinede

• ya sadace saf olma evlenmedin surece kimseyde ilişkiye girme ne olur ne olmaz

• girmedim girmekte istemiyorum ama bu sefer durduramadım ama asla duşunmuyorum oyle bişey umarım bundan sonra daha iradeli olup hayır diyebilirim.. bir de ilişkiye girmeden hamile kalmak çok zor degilmi

• Bakire ikende hamile kalmak mümkün, zira değişken kızlık zarları elastik vs ler doğumda anca yırtılabiliyor..mümkün olabilme ihtimali ise,girmeden de dışarıdan vajina bölgene direk boşalmasıyla bir ihtimal mümkün..ama üzerinizde mayo vs ve boşalmadan mümkün değil..Öyle bişey yok rahat ol..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yazmayı unuttum Rambo abimizin bir filmi vardı hani dondurulmuştu sonradan kötülere karşı savaşmak için buzlarını çözmüşlerdi orada seks yapmak için kafalarına bir kask geçiriyorladı zihin kuvveti ile seks yapıyorlardı siz de öyle yaptıysanız kesinlikle hamilesin :)

0|0
    0|0
    • bunun imkansız kadar düşük bir ihtimal oldugunu bende biliyorum ama ister istemez bir korku sardı:(

• Cezalandırıcı- Ne zevk alıncak öyle yapınca ya sylvester stallone'da beğenmemişdi zaten :D

• iç çamaşrılarınızı bile çıkarmadan hamile mi kaldım diye soruyorsun ya bence sen kesin hamilesin :)

1|0
    0|0
  • o akıntı seninde zevk suyun oluyo ama erkeğin zevk suyundan hamile kalmazsın zaten bakireysen hamile hiç kalmazsın

0|0
    0|1
  • vaginana sürülmüşse o zevk suyu gebe kalmış olabilirsin

0|0
    0|0
    • iç çamaşırımı çıkarmadım hayır zaten o da cıkarmadı altını

• o zaman korkmana gerek yok

• sürülmesi yetmez hamile kalınması için en az 20milyon spermin tamda döl yatağına boşaltılması ve tam o 1-2 günde de yumurtalıktan ayrılan yumurtanın follop tüpünde bulunması gerekir aksi taktirde döllenme olamaz 100milyon sperm bile boşaltılsa en fazla 3 gün içinde kadın vucudu tarafından yok edilir;) o yüzden normal ilişkide bile hamile kalmak için millet ne çabalar sarfediyo ..hamile kalmak istiyosan da adetinden 2 tafta sonra yanı 3.hafta boyunca denemelere hız vermelisi:)

• eğer dediğin gibi olsa ülkemiz 100 milyona yaklaşmıştı

2|0
    0|1
  • bir şey olmaz kafana takma. üzerinizdekileri çıkarın bundan sonra. erkek arkadaşınınkine bir şapka takın. istediğin kadar akıntı gelsin nehir gelse bir şey olmaz.

0|0
    0|1
  • o nasıl olcak :D

0|0
    0|0
  • kıyafetler üzerinden hamile kalmayı başaranın tüm doğum masraflarını karşılamaya hazırım.

2|5
    0|0
  • gelen zevk suru vajinana sürülmüşse ihtimal var ama korkma sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...