Genital bölge için?

Genital bölgem icin limon yağı çilek yağı portakal yağı gibi ürünler kullanmak istiyorum vajinanın normal kokusundan nefret ediyorum ya da gülsuyu ve çikolatalı vazelin bunların bir zararı olur mu kullananlar varsa yardımcı olabilirler mi

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir zararı olacağını düşünmüyorum fakat vajina daha hassas bölge olduğu için dikkatli olmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dediğin şeylerin hepsi genital bölgenin florasını bozar. Kullanma öyle şeyler. Normal sabun ya da jel gibi şeylerde kullanma buna ilaveten.

0|0
    0|0
  • sağlıklı temiz vajina pis kokmaz. kendine has tatlı bir kokusu vardır. ama sen tiksindiğine göre sende sorun var. belki enfeksiyon vardır ya da temizliğine dikkat etmiyorsun.

ora hassas bölge kimyasal sürme.

0|0
    0|0
  • Az daha uğraşırsan İskender Kebap koyarsın sen. Bilmiyorum o dediklerinin etkisi olur mu ya da olmaz mı?

0|0
    0|0
  • Genital bölgenin kendine has Ph değeri var. Onun Ph değerine uygun ürünlerde mevcut.
    Eczacına sorarsan en basit bilgi alırsın.

1|0
    0|0
  • Yok be hayatım bence hic i kimyasalları sürme canım vajinana.
    En temizi guzelce tras et sabunla yıka tertemiz kurula oooooh mis tadına doyulmaz valla yalamaya doyamam.

0|0
    0|0
  • İyi de normal kokusu dediğin çok mu kötü?

0|0
    0|0
    • Burnum cok hassas nefret ediyorum onun icin tek bunun icin gecerli değil salona oda parfümü sıkmadan oturamam alışkanlık bir nevi

• Anlıyorum. Genital bölge kremleri işini görür. Ancak pamuklu iç çamaşırı, günlük çamaşır değişimi ve duş olaylarını sürdürmezsen kremin de bir anlamı yok.

• Çikolatalı vazelinmi düşüncesi bile güzell :)

0|0
    0|0
  • Bence bir uzman görüşü Alman en doğrusu

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin, doğru yoldasın. senin gibi bir kadın çok istedim ama olmadı

0|0
    0|0
  • oh mis :) parfüm sık

0|0
    0|0
  • olmaz sen sistit olmuşsun yani mantar ve iltihap var vajinanda

0|0
    0|0
  • Kız hayırdır aşure mi yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • ilk kez duydum

0|0
    0|0
  • hiç bir şey kullanma
    vücudunun yağ dengesini bozarsın
    kokunun nedenide bunlar olabilir
    normal cinsel bölgenin kokusu ise belki sana kötü geliyordur ama
    eşine hoş gelir

0|0
    0|0
  • Nutella sur oyş:)

0|0
    0|0
  • Olağan günlük akıntının yapısını bozar, buda enfeksiyon oluşumuna sebep olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Suyla bile vajina içini yıkamak vajina florasını bozar ve enfeksiyon riskin artar.

0|0
    0|0
  • valla bilmiyorum canim ama bence cokda faydakli degil genital bolgeyle bu kadar ugrasmak karsi cins bunu seviyor en azindan benm sevglm ben jel suruyorum ozel marketten aliyorum ve gayet iyi bence dene

0|0
    0|0
  • Avrupa'da genital deodorantlar satılıyor.

0|0
    0|0
    • Avrupaya gerek yok gratisde de var ama kimyasal icerikli oldugunu düsünüyorum onların

• Ben günlük genital sabunu kullanıyorum hiç bir yan etkisi yok. Genital bölgeler için üretildiği için çok hafif geliyor, yani ağır maddeler içermiyor.

Yükleniyor...