Karşınızdaki insandan istediğinizi alamayınca neden ona hakaretlerde bulunursunuz?

Bakire değilim diye önüme gelenle yatan bir insan değilim.Hayatımda birkaç erkek bana ilişkimiz sonunda sırf onunla yatmadım diye hakaret etti(iyi ki yatmamışım).neden böyle?Neden istediğinizi alamayınca hakaret ediyorsunuz?

Güncellemeler:
genelleme yapmıyorum(genelleme yapmaktan nefret ederim).ben bunu yapanlara neden yaptıklarını soruyorum sadece.
vayyy bee benden helallik istedi demin.helal ettim hakkımı.yeter ki benden uzak dursun.

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• keske ıkımızde gızlı olmasaydık ve oturup dertlesebılseydık kımse anlamıyo demı kaşar gozuyle bakıyolar hemen bakıre olmayınca ne yasandıgını bılmeden yargılıyolar.ben mesela hataydı oldu hatta sonra bır yıl bakıre olmadıgım halde onla yapmadım hata olarak gordugum ıcın sonra bıttı zaten.karsıma cıkan kısıye soylesem kasar gozuyle bakıyo soylemezsen olmuyo.sanırım hıc evlenemıcem.

0|0
    0|0
    • bakire olmadığımı saklayan bir insan değilim.saygılı olsun yeter.ama yatağa girmek için belli bir güven gerekiyor.kaşar gözüyle bakmalarını sorun etmiyorum.bana o gözle bakan erkeklerin yaptıkları seks sayıları çok fazladır eminim.ama böyle yapmaya da gerek yok yani.evlenme konusuna gelince... ikimiz de evleniriz tatlım.benim eksiğim yok şükür.senin de yoktur.sorun etme.ayaklarının üstünde dur.elbet bir gelen olur.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben hiç istemedim vermessende sorun değil yani olmasa da olur sevgi aşk sevişmek değil sadece bacaklarınız olduğu gibi kollarınızda var bence öyle sarılmak daha iyi..

2|0
    0|0
  • Yanlış anlama tabi ama ilk bakışta yatağa atılacak kız modeline benziyorsan bunları çok yaşarsın.

Hemen samimi oluyorsundur, sempatiksindir falan yanlış anlaşılıyorsundur. Umduklarını bulamayınca da sonuç böyle oluyor.

0|2
    0|0
  • insan hakkini alamayinca sinirlenir. ve insanlar kendilerini cook degerli gorduklerinden hersey haklariymis gibi davranirlar. haliyle istedikleri birseyi alamayinca sinirlenirler. bu seninle yatmak da olabilir baska yerde istedigi koltuk/masa da olabilir istedigi elbise de olabilri. aslinda cook degerli olmadiklarini ve sadece hakettiklerini alabildikleri gercegini gormeleri lazim sadece.

0|0
    0|0
  • daha önce ettim. niye ettim anlamadım. istemiyorsa zorlamyacaksin arkadaş

1|0
    0|0
  • Zafere ulaşamama istediğini elde edememe psikolojisi...

1|0
    0|0
  • Demek ki daha iyi tanımak lazım insanları, bunu da ilişkiye başlamadan önce yapmak lazım ilişki esnasında değil .. bahsettiğin erkek müsvettelerinin gerçek karakterleri ilişkin sonunda çıkmış baksana..

1|0
    0|0
  • versiye yazıyorum..

0|0
    0|0
  • Hayvansalar demekki, damacan hatta.

0|0
    0|0
  • Neden genel konuşuyorsunuz ki ? Her iki cinstete karakteri oturmamış , kişiliksiz insanlar var.bunu genele mal etmemek gerek.Bakın ne güzel doğru analiz ederek , bunları ayırabiliyorsunuz..

0|0
    0|0
    • genelleme yapmıyorum.sorum bunu yapanlara.

• Kendi kusurlarını kendi kendine görebilen ya da başkarı tarafından gösterildiğinde görebilen insanlar var.

• Ben ne diyorum sen ne diyosun :)

• edenlere sor ve herkezi aynı kefeye koyma...

0|0
    0|0
    • güncellememi oku

• tamam haklısın daaa madem genellemelere inanmıyorsun ve sevmiyorsun bunu sorunun içine dipnot olarak değil de neden güncelleme olarak yazıyosun anlayamadım.böylelikle cevaplarken gözden kaçması normal değilmi sence?

• genelleme yapılınca hemen yazdım.kusura bakma bir daha olmaz.milleti de kendim gibi sandım.güncelleme var mı yok mu diye bakarım ben.

• Sen de kişiliksiz insanları hayatına alıyorsun.

0|0
    0|0
    • kişiliksiz olduğunu sonunda öğreniyorum :S o yüzlerini ayrılana kadar göstermiyorlar

• e sonunda çıkarıyorum zaten farkında değil misin?

• Ama sen çok geç kalıyorsun.

• valla ben ben değil ::=)

0|0
    0|0
  • 0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Genelleme yapmamalısın her erkek aynı değildir.

0|0
    0|0
    • Güncellememi de okumanı isterdim.

Yükleniyor...