Arkadaşlar üroloji var mı ):?

Uzun zamandir kadinlara karsi hic bir hissim yok penisimde sertlesmiyor lutfen yardim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mast yapıyor musun çok?

0|1
    0|0
    • Evet onceden cok yapiyodum vallahi kafayi yiyecem :(

• Tamam. Dediklerimi yap. Çözüm bulunur merak etme. Hoşçakal.

• Tesekkur ederim iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• ürolog düşünmen güzel ama burada araman saçma. lafla peynir gemisi yürümez. muayene tetkik gerekir.
    sen en güzeli bir hastaeye gidip ürologa görün

0|1
    0|0
    • Burada sormamin sebebi sadece bilgi almaktir yoksa int uzerinden tedavi olan gorulmemistir heralde

• dert etme. moralini yüksek tut. şunu unutma. cinsellik beyindedir. insanın morali bozulursa strese girerse cinsellik biter ölür. bu nedenle düşünce yoğunluğundan kurtul. mutlak çözüme kavuşacaksın. hatta bir kaç ay sonra sana, durdurmak seni dizginlemek için formül bulmaya çalışacağız.

• Bilmiyorum, ama cok kotu birseymis boyle bise onu ogrenmis oldum, kizlara karsi bise hissetmiyorum daha ne olsun, soyledikce cildirasim geliyor yaw, cok tesekkur ederim yazdiginiz icin

• diyabet hastası olabilirsin , ya da gay ilşki yaşadıysan ondan olabilir

0|1
    0|0
    • Gay iliski yasamadim, diyabetde oldugumu dusunmuyorum, fazla mast dan basima ne geldiyse geldi bence :(

• Uzman bile olsa bazı tetkikler yapılmadan teşhis koyamaz , en iyisi bir doktora gitmen

0|1
    0|0
    • HAklisinda sadece nedeni nedir, cozulebilir bir problem mi, belkide icimi rahatlatmak istiyorumdur bilmiyorum yazdim iste

• Büyük ihtimalle çözülür ama nedenini ancak doktor bulabilir

• Utaniyorum yaw doktorada gitmeye, gercekten hayattan sogudum yaw

• Sen doktora git

0|0
    0|0
  • adriana lima gelse kalkar ama çakal seni

0|0
    0|1
Yükleniyor...