Bekaret siz erkekler için ne denli önemli?

bir kızla berabersiniz ve bu kızı bekaretini alan erkek sizsiniz ve bu kız sizi çok seviyor aileside tutucu biraz siz bu kızı bırakırmısınız yoksa evlenirmisiniz? birde evleneceğiniz kızda bekaret önemlimi?

0|0
1|34

En İyi Erkek Görüşü

• benim yaşım 22 ve su ana kadar hiç bir kızla cinsel birliktelik yaşamadım.yaşamak istemedim çünkü bekaret benim için önemli.bazı kesimler sığ kafalılık yok namus 2 bacak arasında mı diyor evet benim için öyle.bu yüzden ben de evleneceğim kişiye saygımdan hiç bir kızla cinsel ilişki yaşamadım,yaşamayacagım da.ama son zamanlarda bazı yerlerde okuyorum bakire olmayan kızlar diktirmek için sıraya girmiş doktor kapılarında.çok yazık böyle bi durumla kandırılırsam bi kız pardon kadın tarafından bu dünyada bilmesem bile öbur tarafta iki elim yakasında olacaktır

5|5
    2|1
    • bu yazıyı beğenmeyen bayanmı yoksa , çünkü erkek bakire olmayan kızı almaz birbaşkası tarafından bozulduysa tabii

bu benim fikrim...

• aynen öyle heralde kardesm :)

Erkekler Ne Diyor 33

• Bakir olmak kadar önemli. Yani bir adam ikisini bir tutuyor olmalı yoksa kendi 10 kişiyle yatsın ama bakire arasın böyle mantığın içine sı*ayım ben. O yüzden öyle erkeklik taslayan şunla yattım bunla kalktım yazanlar bir sonraki soruya bakirelik çok önemli eşim bakire olsun, eline erkek eli değmemiş olsun yazmasınlar.

O yüzden bakirelik önemli tabii, herkes eşinin ilki olmak ister. Ama bunu isteyen adamda ilk olmalı diye düşünüyorum ben.

7|1
    0|0
  • Her zaman söylerim, bir kadın asla bakire olarak evlenmemeli...

Bekaret asla bir evlilikte kriter olamaz... Hiçbir erkek bakir olarak evlenmiyorsa, hiç kimsenin bir kadında bekaret aramaya hakkı yoktur...

Hiç bakire biriyle beraber olmadım, olsaydım şuan onunla evlenmiş olurdum

6|2
    0|1
  • yolda giderken her selamlaştığı erkeğe acaba bununla da mı yattı gözüyle bakmayacağım bir karaktere sahipse çok önemli olmaz bekareti ..

4|1
    0|0
  • ben aldıysam evlenirim ama evlendiğim kız benim haricim başkasıyla yattıysa kesinlikle evlenmem gitsin yattığıyla evlensin..

2|4
    5|1
    • bu yazıyı beğenmeyen bayanmı yoksa , çünkü erkek bakire olmayan kızı almaz birbaşkası tarafından bozulduysa tabii

bu benim fikrim...

• aynen kardeş kzılar eksilemiş beni:-)

• bekaretini ben almisim ya da baskasi almis farketmez. evliligi yurutebilecegimize inaniyorsam evlenirim yoksa evlenmem.

5|1
    1|4
  • evlilk sonuçta anlaşmak demek.veya birlikte mutlu olmak demek.sadece bir zarla ilişkilendirmek bence hata.sonuçta insanlar bir hayat yaşıyor.cinsellik de bunun içerisinde.özgür iradeleri var.senden önceki birşey senin hayatını belirlememeli.eskiden kızlar 14 15 yaşında evleniyormuş.şimdi üniversite iş hayatı derken 30 lu yaşları buluyor ve geçiyor.bu kdar sürede bir kızın da hiç cinsellik yaşamaması bence çok da olacak şeylerden değil.bekaret sadece kızlık zarının yerinde durması mı.

2|1
    0|1
  • Ben kızımın erkeklerle yatmasını istemem ama evlenmeyi dusunduğu biriyle yaşaması normal mi ? illa kıskanırım ama normal bence.

2|1
    1|0
  • Evlilikten önce cinsel ilişki düşünmüyorum. Ama Allah korusun öyle bi şey olursa, tabi ki evlenirim. Zaten günahı işlemişim bir de onu öyle 'bozulmuş' durumda bırakmam. Evleneceğim kızın bekaret olması çok ama çok önemli. yani kaba tabirle o başkasının bakiresi olacak ve ben de başkasının bakiresiyle mi evleneceğim?

0|0
    0|0
  • bekaret çok önemli ama ruhunda bakire olması şart.

3|1
    0|0
  • gereksiz deri parçası...

1|1
    0|1
  • simdi bekaret olayi askin onunde bir engel olamaz bu bir, ama sen bekareti ihtiyactan bozdum diyorsan zaten asik olma buda iki, asik olan adam seni zaten sorgulamaz yargilamaz buda 3. Ama kizlar genelde ihtiyactan degil gecmiste yasadigi yanlis iliskilerden dolayi bozarlar ki bu yadirganmaz zaten. buda 4.

1|0
    0|0
  • Bekaretini ben almışsam beni de çok seviyosa niye evlenmeyeyim :) Evleneceğim kızda bekaret elbette önemli hem ruhen hem fiziken yalnız bakire değil diye beni seven o kızı bırakmam yani nasılsa benle yaşamış ama tabi benim dışımda başka ilişkileri olduysa kabul etmem.

0|0
    0|0
    • Yani daha güzel açıklayayım bakire olup olmaması değil mesele.Mesele sadece bana ait olmalı geçmişte şuan ve gelecekte hayatı boyunca sadece bana ait olacak.Benimle yattı bu kötü kızdır diyip evlenmemezlik etmem yani.Onu sormak istiyosun sanki.

• evet onu sordum

• ben bir kızlaa benimle ilşkisine bakarımm yanii benimle çıktıktan sonraki günlerindeki hal ve tavırlanrınaa bakkarım . ama nerdekde diyeli beraket öenmlidir tabii . sen sevgilinin daha önce bir kızla ilşkiyie girdiğini öğrensen üzülmezmisin hiç:)

1|1
    1|0
  • bekaret benim için önemli değil..o kadar cahil olmamakla birlikte kaşara da aşık olmayacak kadar tecrübeliyim..

2|0
    0|0
  • Ben bir kızın bekaretini bozarsam o kız benimdir artık kim olursa olsun.. Bekarek tabikide önemli..Namus denen kavramın temeli buna dayanıyor.Ben nasıl sıfır km ise oda sıfır km olsun :D :D

1|1
    0|0
    • sana hak veriyorum sen bakirsen sende öylesini arayabilirsin :)

• Tabikide herşeyin ilki sevdiğimle olsun başkasıyla değil ;-)

• bekaret önemli değil.

evleneceğimiz kadın başkasının altına yatmasın. temiz olsun.

beyinsiz olmasın.

1|1
    0|0
  • Kişiye göre değişir...

0|1
    1|0
  • yaa kabullenme meselesi kabullenemeyen bi insan önceden yaşadıklarını kafasına takacak olan bi insan bakir olmayan bi kızla ewlenmek istemez ewlenmesinde kadına hayatını zindan etmesin ama bakir bi bayan da bu zamanlarda kolay bulunmuo o yüsden ewlenmek ister yani bi erkek her zaman bi kadının ilki olmasını ister son olmak ister mi o malumm ;)

0|0
    0|0
  • Çok.

1|1
    0|0
    • Ben evlenene kadar cinsel bir deneyim yaşmamaya gayret edicem. Hem felsefi hem de dini olarak bu doğru. Empati biraz.

• çok onemlı

0|1
    0|0
  • soruyu soran sen sipariş verdiğin bir elektonik eşyanın kutusu açılmış olduğunu görünce ne yaparsan erkekte onu yapar...kimisi kargoya geri verir açılmış bu kardeşim bana açılmamışını gönder der...kimiside amaaannn ne uğraşacağım sorun yoksa kullanayım der...benzetmemden yola çık anla...

0|0
    4|1
  • ""sizinki gibi bizimkide ihtiyaç sonuçta..."" Tipik feminist kafası.. Şunun savunumu ayrı şekilde yapılsa çok önemli değil beyinde biter iş denilir.

Fakat ""sizinki gibi bizimkide ihtiyaç sonuçta..."" Sloganlar bla bla..

0|0
    2|0
  • önemli

0|1
    0|0
  • Kolay kolay bırakmam fakat evleneceğim kızda önem veririm yine de ruhu daha önemli tabi.

0|0
    0|0
  • sıkılırsam bırakırım tabikide kızı evlenirkende tabiki bakire olacak

0|1
    5|1
  • öyle bir adilik yapmam yaparsam da arkasında durarım şahsen bendeki mantık şu bu olay benim ablamın başına da gelebilirdi

0|0
    0|0
  • şimdi bir araba düşün, 0 km, hiç kullanılmamış, birde 3 yaşında 500 bin km yapmış.
    sen hangisini tercih edersin.
    ayrıca, bu durum erkek için de geçerlidir.

0|0
    2|0
  • ihtiyacini kocana sakla özel ol.. yada kendi kendine gider.. illa olmayanlarami heves ediyorsunuz.. ben sahsen sevdigim kisiden bu yüzden ayrildim.. genelleme yapmanda yanlis kimsenin bekaretini hice sayipta beraber olmam diyelimki dek geldi onu bu konudan caydirmak icin elimden geleni yaparim..

0|0
    1|0
  • bakire olmuş olmamış hiç umurumda değil. sevmişim sonuçta. önceki hayatı onu ilgilendirir. ama tek bilmem gereken hastalık taşıyıp taşımadığı.

1|1
    1|1
  • o kızdan ayırılırm

0|1
    5|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu senin kendini sevdiğin kişiye sakladığını,dolayısıyla ona değer verdiğini gösterir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...