Penisim eskisi gibi birden ereksiyon olmuyor. Selam sorum erkek arkadaslara?

Cidden yasamis olan birisi veya bilgisi olan cevaplasin yasim 21 penisim eskisi gibi birden ereksiyon olmuyor birde cok sert olmuyor eskisi gibi neden acaba?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 21 yaşında 13 teki gibi çok hızlı dikilmez, buna şaşırma. Bunun en temel nedeni o zamandan bugüne penisin büyümüş, damarların genişlemiş olmasıdır. Dolayısıyla, en küçük halden en büyük hale gelmesi eskisi gibi 10 saniye olmaz, 30-40 saniye alır. Bu bir sorun değildir.
    Ama çok sert olmaması bir sorundur. Hemen üzülme, çok büyük ihtimalle aşırı masturbsyon buna neden olmuştur. Bir de günümüzde aşırı boyutlara varmış p*rnolar var, bunlar da cinsel heyecanı düşüren sebeplerdr. Düşünsene dünyalar güzeli iki hatuna 10 adamın geçirdiği videolar var, yani işin b*ku çıktı resmen. Mastı haftada 2-3'e düşür, çinko bakımından zengin besinleri tüket, ekstrem yani aşırılıklar barındıran videoları izleme.

1|2
    0|0
    • Teşekkür ettim abi hızır gibi yetiştin valla :)

• Felaket abi duvara doğru yattım icin duvarda delik oluşmuş :))

• Tavsiyelerim ve azminle duvarı deldin bak :)
      Ciddi bir problem olmamasına sevindim, zaten olmayacağını da tahmin ettim. Ciddi sorunlar 60 gibi başlıyor derler. O zaman geldiğinde bir sıkıntın olursa ks den yazarsın artık :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Aşırı masturbasyondan olabilir eğer öyle yapıyorsan.

0|0
    0|0
    • Peki yapmazsam duzelirmi?

• Yapmazsan düzelir. Tecrübeyle sabittir. Hani ergenliğe ilk girdiğin zaman tabiri caizse gergedan boynuzu gibi dikilirdi ya :D Eğer 2-3 hafta yapma o kıvama bile gelir. Ama Tabi yaş ilerledikçede eskisi gibi olmaz.

• normaldır 15 yasındakı kadar testosteron hormonların aktıf degıl.

0|0
    0|0
  • Psikolojiktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...