Kapat

Spor yapmaya başladığımdan beri cinsel isteğim hiç kalmadı?

Sevgili kardeşlerim. 1 aydır spor yapıyorum ve son bir aydır cinsel isteğim sıfır denecek kadar az. Sorun ne olabilir acaba? Halbuki spor yaptığım için testesteron seviyemin yükselip daha fazla cinsel ihtiyaç duymam gerekmiyor mu? Bilgisi olan varsa bilgilendirsin lütfen. Bu durum canımı sıkıyor.

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• yoruluyorsun demek ki ama bir kaç ay sonra vücudun o tempoya alışacak cinsel isteğin de normale dönecek.

0|0
    0|0
    • Umarım öyle olur. Normal bir durum yani bu öyle mi?

• Anladım. Hiç birakmayayım o zaman. Spora devam. Normale dönmesini beklemek daha iyi bir seçenek sanırım. Teşekkürler...

• tabiki zamanla alışacak vücudun o tempoya.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• bendede öyle oldu

0|0
    0|0
    • Geçti mi sonra peki.

• Bir arkadaş tempoya alışınca eskiye dönersin dedi. Biraz devam edicem, olmazsa azaltırım. Teşekkür ederim.

• rca edrm

Erkekler Ne Diyor 4

• Spor hocalarinin antremandan sonra ellerine bak titrer yorginluktan sende butun enerjini oraya harciyosun ya cok vitamin alman lazim sigara icmicen felan ya da beklicen vucudun aliscak o yorginluga

0|0
    0|0
    • Sigara içiyorum evet. Bırakmam lazım aslında ama bırakamıyorum. Daha fazla vitamin almaya çalışıcam. Teşekkür ederim.

• Bacak çalış

0|0
    0|0
  • ilk başlar cinsel istek azalır ama vücudun forma girmeye başlar. vücut tempoya alışınca da 1 ay 2 ay sonra hem istek hem de performans artar. kan basıncın artar. ben 1 ay sonra etrafdaki taytlılardan, sortlulardan, tangalılardan havluyu önümde gezdirmek zorun kalmıştım :)

0|0
    0|0
    • Offf işte o sıkıntılı bir durum. Benim gittiğim salonda da bayanlar ağırlıkta ve çok seksi giyinenler var :) Neyse isteksizliğim geçsinde ona da katlanırım artık. Teşekkürler cevap için.

• Koşu miktarını azalt.

0|0
    0|0
    • Koşu miktarıyla bağlantılı demek ki. Azaltayım o zaman gunde 40 dakika koşuyorum.

Yükleniyor...