Dövme yaptırmak istiyorum ama?

Göğsümde biraz kıl var. Göğsümden başlıyacak omzum çok az boynuma oradan kolumdan dirseğe kadar devam edicek. Dövme yaptırınca kıllar üstünü kapatsın istemiyorum. Ama kılsız da olmak istemiyorum. Dövme yaptırdıktan sonra epilasyona gidilemiyormuş bozuluyomuş dövme. Epilasyona gitmek iyi midir hangisine gidilir bilmiyorum. Güzel olur mu yoksa yolunmuş tavuk gibi olur muyum? Epilasyona azıcık gitsem kıllar azalsa incelse güzel durur mu ne yapmam gerek bilmiyorum. Ama o dövme yapılacak. Dövme 4 bin civarı tutacak ve bu dövme gerçekten mükemmel olmalı yıllardır dövme yaptırmak istiyorum. Kendimi yansıtan bir şey buldum sonunda. Ama bu seferde bu durumlar var.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Epilasyonsuz olmaz ama eğer dövme kolunu tamamen kapatacaksa mecburen orayı tamamen temizlemek zorundasın. Bu soruları dövmeyi yapacak kişiyle konuşursan daha iyi olur sanırım. bir de o kadar büyük dövmeyi yaptıracaksın ama işinde önde gelen isimlerden bulmayı ihmal etmemişsindir sanırım.

0|0
    0|0
    • Kadıköy ve caddede önerilen yerlere gittim. Dövme birinciliği olan birinin kartını aldım kol ve omza benim yapacağım yerlere ronin çizmiş çizimlerine baktım. Ronin çizen adam benim omzuma zırh yapmakta zorlanmıcaktır. İnternetten de araştıracağım yaptırmadan önce bu dövmeye daha 1 sene var vücut geliştime yapıyorum. Eskiden de yapıyodum ama şu an vücudum tam oturmadı. Vücudu yaptıktan sonra tüylerin durumuna göre karar verip yaptırıcam.

• Tabiki vücudu istediğin modele getirmeden yapmak saçma olur zaten. Tüy konusuna gelince yaptırdığın yerler tamamen tüysüz olmak zorunda. Öyle bir dövme yaptıracaksan bazı şeylere katlanman ve hakkını vermen lazım. Madem bb de yapıyosun tüylerin yok olması göze batmaz zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• insanın istediğinde ortadan kaldıramayacağı bir yük. Bir daha düşün

0|0
    0|0
  • önce epilasyon sonra dövme

0|0
    0|0
    • Nasıl duracak peki emin değilim ya kıllar çirkinleşirse saçma sapan çıkarsa?

• hayır bişey olmaz istiyosan git bir doktorlada konuş bu işi yapan en iyisini o sana anlatacaktır :)

• Tamam teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...