Erkek arkadaşımla ilişkiye girdikten sonra küçük tuvaletimi yaparken acı çekiyorum.. Neden olabilir?

İlişkiye giriyoruz mesela günde 3-5 kez ama 3 haftada filan görüyoruz birbirimizi okullarımız farklı illerde olduğu için otele gidiyoruz orda kalıyoruz ve sonrasında ben küçük tuvaletimi yaparken yanma ve kavrulma hissediyorum bir kaç kez oldu bu ilaç kullanmadan geçmiyor. Bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Güncellemeler:
kayganlaştırıcı jellerden kullansak yine aynı sorunu yaşar mıyım?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki sırasında vajina ağzı tahriş oluyor muhtemelen, birden fazla yaptığınız için. Malum sidikte bu tür tahriş olan yerlerin yakar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kuru mu oluyor vajinan birleşme sırasında?

0|0
    0|0
  • kocanı beklemeyip erkek arkadaşına verdiyin için

1|2
    0|0
    • imam nikahımız var. evlenicez.

• yakmıştır matkap

0|2
    0|0
  • kasılmaktan

0|0
    0|0
  • birden fazlayla falan ilgisi yok. eliini parmaklarını o bölgede çok kullanıyorsa mikrop kapmış olabilirsin ya da tahriş olmuş olabilir. kayganlaştırcı ya da kremin de bununla ilgisi yok. neticde idrar yolunuzla, döl yolunuz aynı yer değil. mutlaka doktora görünmelisin. iş daha ciddi sorunlar açmadan basit bir ilaç tedavisi sorunu çözer

0|0
    0|0
  • Öbür dünyada bol bol kavrulcaksın sonuçta şimdiden oran kavruluyor :)

0|3
    0|0
    • imam nikahımız var ve evlenicez zaten okul bittiğinde.

• Nereden bulabiliriz internet dışında?

• Ben hep internetten sipariş veriyorum seksshop ya da eczaneler satar belkide büyük marketlerdede vardır bu arada ön sevişmeyi uzun tutsun pat diye ilişkiye girmesin senide düşünsün seksten bile soğursun böyle seninki bindiği dalı kesiyor haberi yok.

• iyi ıslanmadan seni yapıyordur oda tahriş ediyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Perine bölgesi tahriş oluyordur muhtemelen. Zorlamadan kaynaklı ve uzun süre ara verdiğiniz için olabilir. Çözümü hakkında fikrim yok.

0|0
    0|0
  • ilişkiden hemen sonra gitme tuvalete. Tahriş ve sürtünmeden oluyor

0|0
    0|0
    • 1 hafta oldu hala aynı acıyı yaşıyorum nasıl geçecek bu doktora gitmek istemiyorum

• kremi vajinama mı sürüyorum?

• Koluna sürdüğünde vajinan iyileşirse koluna sür.. Oraya sürüyorsun tabi girişine sür

Yükleniyor...