Kısırlar boşalamıyor mu?

Kısır olmaktan şüpheleniyorum. Kısır erkekler boşalamıyor mu? Yoksa az mı boşalıyor? Yoksa boşalıp da boş sıvı mı boşaltıyor?

Güncellemeler:
boşalırsam 15 günde bir aynı miktara ulaşabiliyorum yoksa o kadar güçlü değilim 3 günde bir yapsaydım eğer 4 5 damla çıkar en fazla

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• kısırlıkla boşalmanın ve boşaldığında gelen sıvı miktarının bir ilgisi yok. kişiden kişiye değişir. kiminde bir iki damla gelir kiminin ki daha fazla. takma kafana normalsin. yok ben takıntılı bir ruh hastasıyım diyorsan git sperm sayımı yaptır. küçücük bir damlada bile milyonlarca sperm var, merak etme

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kısırlık çoğunlukla spermlerin üremeye elverişli olmamasından kaynaklanır. Yapısı, hareketliliği ve sayısına bakılıyor. Az olması çok fazla boşalmanızdan kaynaklı olabilir ihtimalleri düşünün.

0|0
    0|0
  • Yaş kaç canım? 18-24 arasındaysa yaşın bu bir sorun oluşabileceğinin sinyalidir. Sperm sayısı değişse de hormon düzeyinde bir sorun olabilir. Gecikme ve utanma. Bir doktora git. Çok basit birşey de olabilir.

0|0
    1|0
    • 25 yaşındayım

• Doktora git bence. Kısırlıkla alakası olmayadabilir. Ama git doktora. Çok basit birkaç testle tedaviye başlar. Bahsettiğin sıvı oranı düşük biraz.

• Bosalanda var bosalmayanda bosalip sperminde hic canli hucre olmayip kisir olanida var 3 damla spermle hamile birakanda. sen dr git kisirlik sorunlarinda erken teshis cok onemli

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sperm sıvısı miktarı ve kısırlık arasında bir bağ yoktur , önemli olan sıvının içindeki sperm sayısı ve etkinliği

0|0
    0|0
  • boşalır ancak spermi ölü

0|0
    0|0
  • alakası yok bosalma ile kısırlığın

0|0
    0|0
Yükleniyor...