Prezervatif kullanımı ilişkiyi etkiler mi?

Ben evlendiğimde hemen çocuk yapmak istemiyorum. Prezervatif kullanımı ilişkiyi etkiler mi? Zevk kaybı olur mu? Bilgilendirireniz sevinirim.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• insan karısıyla prezervatif kullanarak niye sevişsin

0|0
    0|0
    • hemen hamile kalmak istemiyorum die belirttim

• daha hiç ilişkiye girmedim evlide değilim merak ettim sizin kadar geniş bilgiye sahip değilim

• spiral takabilirsin. hiçbir yan etkisi yok. ilaç kullanabilirsin.bunun biraz yan etkisi var. veya partnerin içine boşalmaz

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk ilişkiyi prezervatifle yaparsınız zarınızı dert ediyorsanız. Sonra spiral taktırabilirsiniz. Zamanını unutmayacaksanız doğum kontrol haplarıda %98 etkili. Fakat spiraller hem rahat hem de etkili. Hiçbiri tabii ki %100 etkili değil. Bunları yaptığınızda çocuğunuz olmayacak kimse diyemez ama %98-99 etkili yöntemler. Her sağlık ocağında takıyorlar size en yakın olana gidip 20 dkkada işiniz biter çıkarsınız. Bir daha da uğraşmazsınız. Bence en rahatı bu.

0|0
    0|0
    • 1 sene kadar geçiksin yeter kısa süreli birşey

• Spirali takmak ve çıkarmak zor değil 5 dkkalık iş yaptım ordan biliyorum :) O yüzden taktırın çocuk istediğinizde tekrar gider çıkarttırırsınız. Tüm yöntemleri bilen biri olarak önerim bu oluyor genelde.

• teşekkürler

• Her kadın rahatlıkla hap kullanamıyor, yan etkileri çok. Vücudun dengesiyle yani hormonlarıyla oynayıp huzursuz bırakabiliyor. Son tercih olarak doğum kontrol hapını kullanmanızı tavsiye ederim. Kaliteli markaların ince prezervatifleri mevcut, onları partneriniz deneyebilir. Kararı onun vermesini bekleyin, zevk kaybı veya ilişkiyi etkileme durumları söz konusu olmaz.

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapları hergün ve saatinde alınması gereken hassas haplar, prezervatif ise karı koca arasında zorunlu olmadıkça kullanılmasını hoş karşılamadığım bişey. en güzeli iğneymiş bence iğne yaptır.

0|0
    0|0
  • istanbul34 ün dediği gibi et ete değmeli hiç bişey kullanmak istemiyorsanız ilerde eşin olucak kişinin nokta atışlarına dikkat etmesi gerekiyo ki öyle dhaa zevkli olur şapka hap conta flan taktırmak gereksizz o ilerde çocuğun olduktan sonra istemezsen tatkırırsın olur biter yani dediğim gibi nokta atışlarıına dikkat etsin yeter:)

0|0
    0|0
  • olur tabiiii kapağını açmadan tencerenin içindeki yemeği koklamak gibi bişey

0|0
    0|0
  • Et ete değmeli

0|0
    0|0
  • yok canım niye olsun...ama spiral taktır yada farklı bir doğum kontrol yöntemi kullan netice de yeni evlisiniz ve temas çok önenmli...

0|0
    0|0
    • evli değilim spiral bir kere hiç ilişkiye girmemiş birine takılmıyo diye biliyorum

• ilk ilişkide hamile kalabilme şansım nedir bilemiyorum ama korunmak zevk kaybı olurmu diye merak

• evet evlendikten sonrası için

• etkiler maskeyle gul koklamaya benzio=)

0|1
    0|0
  • prezervatif işin içine girdiyse zevk mevk kalmaz ortada hissedilmeli herşey arada engel olmamalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle prezervatif kullanma bir yıl çocuk düşünmüyorsan bir yıl korumalı iğneler var onu kullan o kadar uzu ndeğil diyorsan doğum kontrol haplarını kullan. ginera diye bir hap var 6 ay kullanabiliyorsun daha fazlası zararlı oluyor. yapay bir şey kullanma her şeyi hisset doya doya

0|0
    0|0
  • spiral doğum yapmış kadına takılıyor bize öyle söylemişlerdi en iyisi bir süre hap her gün sıkar diyorsanız 3 aylık iğneler en rahatı

0|0
    0|0
  • cocuk yapmak istemiyosan dogum kontrol hapı die bişey var ...al onu kullan,ugrasma böle lastikle kılıfla ...hiç hoş olmuyor kılıfla hiç bişey anlamazsın..ne sen nede eşin..

0|1
    0|0
Yükleniyor...