Ilk geceden korkuyorum?

Ilerde napcam bilmiyorum cocugumun olmasını sevdigimle evlenmeyi isterim ama korkuyorum ne yapabilirimm? Geyik yorumlar şikayet edilir

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• bence gayet korkmanız normal daha önce cinsel ilişki yaşamayan bayanların çocuğunda ilk gece korkusu yaşamaktadır, bu korku eşin nazik ve kibarca yaklaşması birde anlayışlı olması gerekmektedir... kadın ne zaman hazırsa o zaman cinsel ilişki yaşamak daha doğrudur bence ilk gün olucak diye bir şey yok bir bir kaç gün sonra cinsel ilişki yaşamanız daha doğru olur sizin için iyi geceler

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu konu ile uzmanlardan terapi alman gerekir.

1|0
    0|0
  • karsınızdakı ınsan anlayıslı bırıyse bır sıkıntı olmaz

1|1
    0|0
  • Korkuyosan söyleyebilirsin anlayışlı olmasi lazim ona bu korkunu yenmen icin yardimci olmasini iste rahatkatsin seni hayvan gibi saldirmasin yani

1|0
    0|0
  • Bu konuda her söylenene inanma. Eşin işi bilen biri olursa hiç canın yanmayacaktır.

1|0
    0|0
  • Millet sadece abartıyo Dogum yapan kadın o acıya dayanıyoda sen ondanmı korkuyosun.

2|0
    0|0
  • korkmana gerek yok ön sevişmeyi uzun tutun ki rahatlayasın...

1|0
    0|0
  • penis; hem idrar atımı hem cinsel ilişki için
    vajina; sadece cinsel ilişki için yaratıldı
    eğer evlendiğinde inşAllah eşin azman çıkıp ilk geceden coşarsa canın acır
    eğer ilk gün kızlık zarını delmek için ilişkiye girer ve sonra 1 gün cinsel ilişkiye ara verirseniz hiçbir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Siz niye bu kadar korkuyorsunuz anlamıyorum. Korkulacak bişey yok emin zevk almaktan korkulur mu? Bulutların üzerinde olacaksın :)

0|0
    0|0
  • Hic aklindan cikmayacak ama

0|0
    0|0
  • içinde ilişkiye girmek için istek ve heyecan var mı yoksa cocuk yapmak ilişkiye girmem gerek zorunluluktan yani eşim mutlu olsun diyemi düşünüyorsun ilişkiye girmek için arzu ve istek duymuyormusun

0|0
    0|0
    • Regl donemi istek geliyor ama normal yasantimdada cocugum olsun sevdigimle evleneyim isterim ancak tiksindirici geliyor bana

• hormonlarında mı bir sıkıntı var acaba yaratılış gayesi o iğrenç gelmemeli aslında hadi çok isteklide olmazsın belkide iğrençlikte belki yaştan olabilir

• 21 yasindayim dinime bağlı yasamaya calisiyorum

• korkacak bir şey yok eşin sana yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • Ne güzel bir duygu ama degilmi korkuyorsun ama heycanla bekyorsun sevdigine söyle daha fazla korkutmasın seni :)

2|0
    0|0
    • Sevdigim gitti benim yuzumden ama barışmak icin herseyi yapcam daha vazgecmek yok

• bir balıkla yapamazdın zaten biraz geniştir balıklar. .

• Hayır cemaate giden cok terbiyeli ve yakışıklıydi cok agliyorum hep aklimda 6 aydır cok kotuyum yaptiklarimin bedelini cok agir oduyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesin vajinismus olacak sende gör bak.

0|0
    1|0
    • Allah korusun herkes korkuyor önceden

Yükleniyor...