Erkek jinekologlar?

Beyler esinizin/sevgilinizn erkek jinekologda muayene olmasini/doğum yapmasini nasil karsilarsinz? kizlar siz erkek jinekologu neden istersinz? (İstisna ve mecburi bir durum olmadigi halde)

0|1
7|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Zorunlu durumlar olmadığı sürece göndermem. O kişi benim helalimdir, başkasının değil.

2|1
    1|1
  • Dert etmem. Ne var ki bunda?

0|1
    0|1
  • Tıpta cinsiyet olmaz...

Karıma sevgilime erkek jinekolog bakmasın diyen zihniyet kızı olduğunda da okumasına müsade edecek...

1|1
    0|1
    • Mecburi olmadigi surece istememk en dogal haklari bence insan elinde olmadan kiskaniyo sonucta

• Ben diyorum ki karıma sevgilime kadın jinekolog baksın diyecek adam önce kızı olduğunda üniversiteye kadar okutacak kafada olacak.

O kafada olmayanların hakları falan olduğunu düşünmüyorum.

• Cumleyi tam anlayamamisim bu konuda cok haklisinz 👍

• Ben istemem açıkçası, ki soran sen istermisin sevgilinin ya da kocanin bayan bir üroloğa falan gitmesin?

0|2
    1|1
  • Ya jonekolog olup kendin dogurtacaksin ya da sineye cekeceksin

1|1
    0|0
  • Zor bir durum ama sorun olmazdı :))
    http://www.youtube.com/watch?v=VNVYTJ6HGfE

0|0
    0|0
  • abi doktor sonuçta birşey demezdim sonuçta prostat hastası erkeklere de arkadan aparat sokuluyor bunlar tıbbi şeyler

0|1
    0|0
    • Evt zaten saglik icin ama ben olsam onceligim bayandan yana olur sevgilim icinde erkek kiskanirm elimde degil.

• benim de tercihim bayan olur canım o konuda hemfikiriz ille gitsin erkeğe muayene olsun diyecek halim yok :D

• Kesinlikle bir mahzuru yok, o şekilde düşünüyorsak öğretmenleri de secmelisiniz.
    Emin olunki erkek doktorlar daha nazik ve anlayışlı hareket ederler bilesiniz

0|0
    0|0
  • sapıkmı onlar ne demek istiyorsunuz

0|0
    0|0
  • kadının halinden kadın anlar kadına gitsin

0|0
    0|0
  • Hakkatende hakimden kıskanan erkekleri anlamış değilim stajda bile görmekten için kalkiyo artik

0|0
    0|0
  • Sağlık konusunda ayrım yapmam

0|0
    0|0
  • ben asla kabul etmem

0|0
    0|0
  • ben kadına gderm mesela doktora gdck olsam bayanın görmesi normal erkege acamam ama bayana

0|0
    0|0
  • Jinekologlar erkek ve kadın olarak ikiye ayrılmaz. Hepsini doktor kimliği altında görmeliyiz. Jinekologları cinsiyetine göre ayıran hastalar kadın doğum polikiliniklerinden randevu alırken, ikinci bir randevuyu da psikiyatri polikliniğinden alsınlar.

0|0
    0|0
  • Çok zor durumda olmadığı surece erkeğe göndermem. Kendimde öyle bir durumda erkek secerim.

0|0
    0|0
  • Bence bir mahsuru yok, bendr bayan üroloğa gittim, ulen 30 yaşlarında falandı dr. bu gibi durumlara normal baksamda penisimi eline alp evirip çevirince bir hoş oldum utandım, iyi ki ereksiyon falan olmadın.

0|0
    1|0
  • İstemem memlekette bayan doktormu kalmadı. .

adam doktor diye kadınımın orasını görecek bende adam diye dolanacam. belki doktor için önemli olmaya bilir ama benim mezhebim geniş değil.
    Ne öyle naklen yayın gibi.
    Sonra ben eşimden tiksinirim.
    Nekadar doktorda olsa sonuçta oda bir erkek.
    Ben bile erkek olduğum halde erkek doktor seçiyorum.
    Kusura bakmayında mahrem yerlerimi bir bayan doktora göstermem.

0|2
    3|6
  • Şimdi geri kafalı diyecekler ama istemem ben

1|1
    1|2
    • Geri kafalilikla alakasi yok bence cok normal bir durm

Kızlar Ne Diyor 7

• ben ıstemem. kadın olmalı.

1|3
    1|3
  • Aman ne utanacağım kız gider olurum sevgşlimde gitsin ne olacak ki

0|1
    0|0
  • jinekolog meslektaşlarım var. gözlemdiğim kadarıyla daha anlayışlı, kibar davranıyorlar. kadın jinekologlar 'bende de oluyor aynısı' mantığıyla biraz daha umursamaz olabiliyor. erkek kendi bedeninde aynı şeyleri yaşamadığı için biraz daha olaya objektif ve bilimsel yaklaşıyor. ayrıca erkek hekim arkadaşlarımın hasta bulamamaktan yakındıklarını hiç duymadım. gayet de talep görüyorlar ve seviliyorlar. bence erkekler kendi aralarında delikanlılığı raconu elden bırakmamak için öyle atıp tutuyor, ama sonunda hepsi izin veriyor. ayrıca önlüğü giydikten sonra en çapkını için bile kadın organı zevk veren unsurdan çıkıp cansız eşyaya dönüşür.

0|0
    0|0
  • Kadın olması tercihimdir fakat erkek jinekologlar kadinlardan daha nazik buna bir çözüm bulmaları lazım

0|1
    0|0
  • Doktor kadin erkek diye ayirt edilmez!

0|1
    0|2
  • Ben her ikisine de gitmeyi utanirim ya =((

0|1
    1|0
  • Mecburi durum olarak gidiyorum dr prof. bayan prof yok yakinda. ama erkek ve bayan dr a gittim fark yok ayni erkekler daha nazik anlayisli ve isinde iyi oluyor.

0|0
    0|0
    • Belki oyledir ama ben hem utanirim hem ayni sekilde sevgilim bayan doktorda muayene olsa kiskanrm

Yükleniyor...