Neden benim içimden ders çalışmak gelmiyor?

Yarın sınavım var ve ben hala burdayım, nette pinekliyorum, hiç canım ders çalışmak istemiyor.

Neden benim içimden ders çalışmak gelmiyor?

Bu halim ne olacak benim böyle böyle?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• şöyleki tam final aksamıdır o gun tv de en güzel program olur en önemli vizen vardır arkadasların cağırır reddedemeyeceğin bi tekliftir ( erkekler için genelde play station) yada sınav oncesi aksam hiç olmadığı kadar uyku bastırır.

Bir eğitimci olarak tavsiyem en az bu söylediklerime bir kaç kez karsı cıkarsan mesela filim varsa izleme diren arkadaslar cağırırsa reddet uykun varsa nescafe iç otur masaya calısamasan bile otur ama artık bi eşik var onu aşmış olursun ve bi dahaki seferde arkadasların vizen olduğunu bildiğinde cağırmaz uykuya direncli olursun zamanla tvyede elin gitmez emin ol...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• profesöre sormuşlar çinceyi kaç yılda öğrenirsin?

-çinceyi öğrenmek için bir ömür... yetmez

doçente sormuşlar çinceyi kaç yılda öğrenirsin?

-10 yılda öğrenirim demiş

asistana sormuşlar çinceyi kaç yılda öğrenirsin?

-2,5 yılda öğrenirim demiş

öğrenciye sormuşlar çinceyi kaç yılda öğrenirsin?

-sınav yarınsa akşama öğrenirim demiş :)

Konuyla pek alakası yok ama hoşuma gitti :P

2|0
    0|0
  • İdeallerini gözden geçir. Bir hedefin yok demektir. Hayır var diyorsan eğer o hedef değil, hayaldir. Aksi halde burada olmazsın.

Ders çalışmak ise alışkanlıktır aslında, geliştirilmesi ve tekrarlanması gerekir. Kendine ders çalışmayı sevdirmelisin. Eğer iraden yoksa interneti kendinden uzaklaştırmalısın.

1|0
    0|0
  • 0|0
    2|0
  • bişey olmaz çalışma bildiklerini yaz gitsin nasılsa kalacaksın:)

0|1
    1|0
  • bende bunu 17 yıllık eğitim ve öğrenim hayatımın tamamında kendi kendime hep sordum insallah burda cevabi cıkar

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız bu pazar sınavım var dogru duzgun calısamadım hala not cıkarıyorum arada sırada test cozuyorum ama bir turlu tam veremedim

0|0
    0|0
  • hadi bakıyım kapat bilgisayarı otur bakalım dersine.. yarın sınavını geç 24 saat nette takıl :))

1|0
    0|0
    • hep öyleyim zaten bi de konu tarihhiç eğlenceli değil

• aaman çok iyi moral verdin be:D

• :)) şimdi ne diyim dersi geçmen için çalışman lazım. Bence akşama bırak şimdi sen ders çalışmamaya odaklanmışsın okuduğunu da anlamazsın. Akşama bırak otur 2 saat adamakıllı çalış yeter çalışacağın ders tarih yani o kadar da zor olmaması gerek.

• öncelıkle lisede mı unıde mı okuyorsun o onemlı :)))

0|0
    0|0
    • :))) sen karıya kıza takılırsan okumazsın olum benden sana tavsiye oku okumuş hatunlar daha manyak oluyor

• takıl ya doktor olursun da dalın farklı olur =))) jinekolok

Kızlar Ne Diyor 3

• sıcakalrdan ya arada oluyor banada.

0|0
    0|0
  • üzülme benim içimdende gelmiyor bişey yapmak

1|0
    0|0
  • Aynısı bana da oldu. Finalim berbat geçti. BB alabilceğim dersten daha düşük bir not bekliyorum. Otur çalış son kez diye düşün. Pişmanım anlayacağın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...