Kapat

Penis büyütücülerin zararı veya yan etkisi var mı?

Merhaba ben 20 yaşındayim penisim 16 cm daha buyuk ve iri gozukmesini istiyorum büyütücü kullansam bir zararı veya yan etkisi olur mu

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tip şeylere ihtiyaç duymadım ama bildiğim kadarıyla kullanılan vakkumlar penis içindeki kıkırdağı dışarıya doğru çekiştiriyor o zaman akla şu gelir, bu şekilde büyümede penis ne kadar dayanıklıdır? Acaba ileri yaşlarda bir sorunla karşılaşılır mı? Arkadaş benim 18 cm ve hiçbir zaman mahçup olmadım, hiçbir zaman küçük mü diye kafama takmadım.
    Zaten kadının dölyolu 12 cm kadardır ve ilişki sırasında 5-6 cm uzamaktadır, hedefin ne bilmiyorum da 19-20 ile ancak ızdırap çektirirsin. p*rno filmdekiler moralinizi bozuyor genellikle ama o herifler zaten seçmece tipler, uzun boylu adamlar, ilaçlı, vakkumlu herifler. Kadınlar inlerken şaşırıyorsunuz ama onlar zaten turnikeye dönmüş kadınlar, bazen 5-6 herifle yapıyorlar!
    Erken boşalma, sertleşememe, incelik ve cinsel konuda bilgisizlik gibi sorunlar daha büyük problemlere yol açar, 16'yı 20 yapayım derken sağlığından olma! Onun yerine nasıl daha kaliteli bir beraberliğim olur, sağlığımı nasıl korurum gibi konulara kafa yormanı tavsiye ederim.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Faydalı olacaklarını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Boyun kaç?

0|0
    0|0
  • İnce mi de?

0|0
    0|0
    • Çok imce degil kavradigin zaman tam avcu dolduruyo

• O zaman uğraşma

• Daha büyüğünü napcan mk kaldıramazsın sıkıntı çekersin malın kimyasını bozarsın ugrasma böyle seylerle

0|0
    0|0
Yükleniyor...