Hamile olabilir miyim?

Sevgilimle 1 Kasım'da ilişki yaşadık boşalma olmadı ama çok tedirginim çünkü fark etmemişte olabilir geri çekmeyle korunduk çünkü. 11 Gün sonra Gebelik testi yaptım negatif çıktı. Adetimin gelmesini bekliyordum adetimin olması gerekenin ertesi günü test yaptım yine negatif çıktı. Zaten ertesi gün adetim geldi. Geçen gün mide bulantısıyla uyandım tam 1 ay oluyor ilişki üstünden negatif çıktı. Mide bulantısının nedeni nedir hamile olabilir miyim :S

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojik olabilir, çok tedirginsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Adetin eskisi gibi sürdü mü?

0|0
    0|0
  • Bayan , evlenmeden , ilişkinizin adını koymadan , ilişkinizi sağlam temellere oturtmadan niye bu evlilik dışı ilişkiye meyledip nasıl bunu isteyebiliyorsunuz...

1|0
    0|0
  • Inş hamilesin

1|1
    0|0
  • Inşallah hamile cikarsin

0|2
    0|0
  • Mideni üşütmüşsündür veya psikolojik olabilir bir daha dikkatli olun başka şekilde korunma yolu bulun

0|0
    0|0
  • değilsindir üşütmüşsündür mutlaka ama tekrarı olacakce geri çekilme değilde daha garanti bir tedbir alın bence birdamla sızdımı iş sakat bence sen dikkatli ol

0|0
    0|0
  • tekrar test yaptır

0|0
    0|0
  • İnş. Hamilesin

0|1
    0|0
  • kesin hamilesin

0|1
    0|0
  • doktora gıt bız nerden bılelım öğrencıyız :D

0|1
    0|0
  • hayır asla olamazsın

0|0
    0|0
  • Stres yapma degilsin

0|1
    0|1
  • Adet olduysan olmaz korkma..

0|0
    0|0
  • İlişkiden sonrki 2-3 haftalık dönemde yapılan testlerin doğruluk payı düşüktür, fakat adet görmüş olman gebe kalmadığını gösterir. Mide bulantısı ise yaklaşık 1, 5-2 aylık dönemde başlar.
    Ama geri çekme etkili bir yöntem değildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bulanti 2. ayda baslar diye biliorm.. Ama sunu soyleyim illa bosalmasi gerekmkyor ki zaten sivi akiyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...