Bunu nasıl anlayabilirum?

Arkadaşımın lez olduğunu nasıl anlarım, kafamı karıştıran hareketleri var

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Lez olmasını mı istiyorsun arkadaşının?

0|0
    0|0
  • size bakışlarından anlaya bilirsiniz? lez ler herkezle degil , sevdigi kişiyle olmak ister, gay ilişkilerde ise gaylar tanımadıkları kişiyle yaşamak isterler

0|0
    0|0
    • Beni erkeklerden koruyo ya

• yanlış oldu pardon ya aynı şimdide erkek arkadaşım gay ne yapmam gerekir olan kişiye yazıyorumdiye cevapladım

• Haklısın

• Tasvip etmemekle biraz alkol alıp konuşturabilirsin lez muhabbetleri açarak. ya da lez filmi izleyin teklif et yani orda zaten olan olur :)

0|0
    0|0
    • ya değilse bu seferde o bunun lez olduğunu düşünecektir :))

• Oyle bisey yapamam

• o zaman seni şey yapmasını bekleyene kadar emin olamazsın :) ya da en iyi cevapta verilen şeyi yap :)

• Ona sorarak başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • hormon testi

0|1
    0|0
  • Zamana bırakıp göreceksin bacım. Hay desen bulunur bir tüyosu ama lez bu. Benim diyen zor anlar. Gittiğiniz mekanlarda gözlerini takip et. Hatun arıyorsa bakışlar belli eder. Bu arada eic konusunda ayıp etmişsin millete :))

0|0
    0|0
  • testi tehlikeli sonuç doğura bilir neden öyle bir araştırma ya gerek duyuyorsun

0|0
    0|0
  • zarf at ona cesaret ver bakalım ne kadar ilerşi gidecek :P

0|0
    0|0
  • Açıkça sormak gerek ya da bir ilişki sırasında yakalamak yoksa başka yolu var mı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • direk sorsan canım..

0|0
    0|0
  • Nasıl hareketler?

0|0
    0|0
  • deneme amaçlı bir sor bakalım kızkıza sevişenler hakkında ne düşünüyorsun felan diyee

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşılırsam ama sormam iyi olacak

• çok yakınsa daha kolay bence konuyu yavaş yavaş oraya getir soru için zemin hazırla ve sor

• Tamam :)

• Sana sevgilisine sarilir gibi sariliyosa opucugunu derinden ve dudagina yakin konduruyosa:))

0|0
    0|0
    • Elimi de tutmak istiyo

• Hayir hic olmadi bana dokununca thaf oluyo

• Bekle biraz derim gunahini alma asiri sicak kanli bir kizdir belkide hmm:))

• yolda yururken bir hatunun fiziği hakkında yorum yapıp pasla bakalım ne dicek?

0|0
    0|0
  • Sorabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...