Vajinasi kokan bayan?

Vajinasi her hangi bir sebeble kokan bir bayanla yinede defalarca birlikte oldunuzmz?
Bunu ona nasil söylediniz? yoksa susmayimi sectiniz?

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda çok sanssizim meslekten dolayı çözüm bulmak için hep şikayeti olan bayanalar beni buldu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• 0|2
    0|0
  • guzel bir sekilde soylerdim tabiki onu kirmadan bizim peniside yikamasan iki gunde kokar normal

1|0
    0|0
  • Kokunun çeşidine göre değişir. Ben üç çeşit koku ile karşılaştım bu güne kadar. Temizlik nedeni ile oluşan kötü kokular, hastalık nedeni ile oluşan kötü kokular (iltihaplanma gibi) ve tertemiz kokular. :)

0|0
    0|0
  • kokmaz ya o onun kendine has kokusu erkeklerin sevdigi kokudur :)

0|1
    0|0
  • kokuyorsa hastadır doktora gitsin. ölüyodum az daha

0|0
    0|0
    • söyleseydin?

• söyledim zaten , doktora gitti ve zamanla çözüldü.

• Öyle olduda uzaklaştım kibarca söyleyip.

0|0
    0|0
  • kokmasını söylerim ama mcık kokusunu seviyorum yalamak emmek 2 deliğide dilimi sokmak çok zevkli
    tek şartım var ama

0|0
    0|0
  • 2 bırakıp gittim yataktan. Zevk için bişiy yapıcaz o durumda çekemem ben öyle şeyi. Mast yaparım daha iyi...

0|0
    0|0
  • hımm beraber olduk ama oral yapmadım

0|0
    0|0
  • Hiç olmadıda olsaydı söylemezdm. Utanç verici olurdu kız için. Ama oral yapmazdm tabi :)

0|1
    0|0
    • Utanc verici degil. uygun ve onu kirmamaya özen gösterek söylemelisin.

• Hayır benım bildigim kızlara söyleynce utanır. Nasıl kırmamaya özen göstererek söylersn ki. Sonuçta kokuyo dicen :)

• Bir daha görüşmedigim 3 5 hatun oldu

0|0
    0|0
  • seninki paaaatttt diye söyledimi yoksaa, vay terbiyesiz vayyy

0|0
    0|0
  • söylemesi zor bir durum rencide olabilir ben şahsen bidaha birlikte olmam tiksinirm

0|0
    0|0
    • kendi hijeninde tembellik ediyorsa gayette rencide olsun ozaman
      ama her bayanin zaman zaman enfeksyon, mantar gibi seylere yakalana bilir her bayanin basina gelebilicek bir durum bunda rahatsiz olucak bir durum yok aksine mutlaka söylenmeli

• ben çok empati kuran bir insan olarak söyleyemem açıkçası utanır kırılır çok kırılgan hassas bir bayansa bunalıma bile girebilir buna sebep olmak istemem ama ilişkiye giriyorsan bakımına dikkat edicen bu kız içinde erkek içinde geçerli

• hastalık durumu enfeksiyon durumu varsa bunu farkedicek gerekirse iğleşene kdr girmicek ilişkiye adam tiksinir kaçar

• Seninki kokuyor galiba..

0|0
    0|0
  • vagina ile küçük ilglenir oda koku almaz

0|0
    0|0
  • beraber olurum yinede

0|0
    0|0
  • kokusu berbat. bk kokan kadına razıyım.

0|0
    0|0
  • Koku varsa enfeksiyon vardır, olmam tabiki...

0|0
    0|0
  • kokuyo mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...