Cinsellik mi o da ne ? :)

Kendime anlam veremedim gerçekten. Erkek arkadaşımla konuşuyorduk, kızların erkekler kadar olmasa da cinsel isteği olduğunu söyledi ben de direkt böyle yaptım "öyle miymiş? ben de hiç öyle şey olmuyor valla" "sen tuhafsın o halde" dedi "eş cinsellik mi var aşkım sende" diye sordu "hayır" dedim.

Yani resmen cinsellik mi o da ne ? :D diye sordum çocuğa :D Biz türk kızları böyleyiz sanırım :D

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde ülkemizdeki kızlar böyle yapıyorlar. Yetiştirilme tarzıyla, toplum kuralları ile alakalı sanırım ama bence doğru bir davranış değil. Karşındaki için sinir edici bir durum. Hiç bir şey söylemiyorsan susmak en doğrusu bence...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Eee şimdi bu sorunun ana fikri ne ?

3|0
    2|1
  • arkadaşın da inanamamıştır sadece sana bozmak istememiştir sadece:D

1|0
    0|0
    • bana inandı gibi geldi komik ama :D

• hepiniz çok isteklisiniz biliyoruz saklamaya çalışmayın ;)

1|0
    0|0
  • zaten bizim kızlarda östrojen sorunu var genellikle... sonra sevgilim beni aldatıyor diyorsunuz... arkadaş böyle bi köpek nefsine sahip olan bi varlığı mutlu etmesini bilemezsen aldatır.

1|2
    0|0
  • yemeyin şimdi bizi kız arkadaşlı ortamınızda hep mi dedikodu yapiyosunuz şimdi siz :D

kesin bir ölçütleme bir arzular şelale olayları oluyodur ...

masum değiliz hiçbirimiz :D

0|0
    0|0
  • yoo türk kızları böyle diye bir genelleme yanlış bence

0|0
    0|0
  • Yas kac acaba ?

0|0
    0|0
  • Yaş kaç? 14?

0|0
    0|0
  • sonra ben niye silik yedim.

0|0
    0|0
  • Dogru yoldasın devam...

0|1
    0|0
  • Türk kızları düşündüğün kadar masum değil

1|0
    0|0
  • konu nasıl oraya geldi

1|0
    0|0
  • birşey anladıysam arap olim

0|0
    0|0
  • yalançısınız :)

0|0
    0|0
  • gazozuna ilaç atmak lazım kızların:D

1|0
    0|0
  • o da ne ?

0|0
    0|0
  • yani cinsellik senin için görev gibi bişey mi olacak mesela evlendin diyelim

0|0
    0|0
    • Arkadaşım benim zaten cinsel isteğim var her kız gibi ama ben niye öyle söyledim bilmiyorum çok utanırım böyle konulardan o yüzden mi böyle yaptım acaba.

• he anladım soru biraz belirsiz sanki cinsel istek yokmuş gibi de algılanıyor

Kızlar Ne Diyor 5

• isteksiz olmakla kendini doğru insana veya evleneceğin adama saklamak farklı şeyler. genelde istek olsa da kendimize hakim oluruz kız olduğumuz için. ama isteksizlik bana anormal geliyo. belki de sevgilinden kaynaklanıyodur seni etkileyemiyodur

1|2
    0|0
  • gercek yas kac?

1|4
    3|1
  • genelleme yapmazsak olabilir:)

0|0
    0|0
  • Valla ben öyle değilim gayet istekliyim. Tanıdığım insanlar da gayet istekli bence sen anormalsin.

0|0
    0|1
    • ben istekliyim elbette :D

• Diger bir soruya cevap vermistiniz.gizli sorunun sahini benim.

bosanip seninle evlenmemi onermissin.ark ekledim. konusalim mi?

• oha :S

• cinsellikkkkk.aşık olmana neden olan şey cinsel dürtülerin ya.amann bişeyden anladığınız yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...