Kadınlarda Adet ne oluyor ve ne anlama geliyor?

Bana lütfen açıklayın valla sıkıldım ya kimseye soramıyorum , öğrenmek istiyorum bana yardımcı olun. gerçekten yeminle bakın bilmiyorum, daha tık yok zaten bende. Ayrıca sırf sorup öğrenmek için 4 xper e varmak için çok uğraştım yardımcı olun şimdi

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bak adet, rgel kadınlara has bir durumdur, hayvanlardada tavşanlar adet olur, bu adet pis kanın dışarıya atılmasıdır, vajina yolu ile, ayın bellirli günleri görürler, dogurgan özelligi oldugu için kadınlarda bu durum allah tarafından bayanlara verilmiştir, erkeklere oranla daha az kalp krizi geçirir bayanlar , çünki pis kanı pompalamaz kalp onun için kadınlar daha şanslıdır, yaradan hiç bir şeyi boşuna yaratmamıştır.

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En iyi gorus olarak sectigin cevap yanlis. Kadinlarda her ay 1 yumurta hucresi uretilir simdi bu yumurta hucresini misafir olarak dusun. Misafir geldiginden ona yatak hazirlarsin degil mi ayni sekilde yumurta icin de yatak hazirlaniyor orada spermi bekliyor dollenmek icin. Sperm gelmedigindeyse misafir beklemekten sikiliyor bir sure sonra gidiyor yatak da onunla birlikte gidiyor. Buna adet dongusu deniyor iste. Kanamanin sebebi ise yumurtanin vucut disina atilirken o bolgedeki kilcal damarlarin zarar gormesi.

0|2
    0|0
    • vay be demek bu şekil, çok teşekkür ederim hanımefendi, sonunda öğrendim şükür, kimse siz gibi anlatmadı.

• Rica ederim ne demek.

• ;-) kendinize iyi bakın güzel bayan. iyi geceler.. ♥♥

• Tavsiye ederim :D

0|1
    0|0
    • :-D gerçekten bişey anlamadım hanımefendi neyi tavsiye ediyorsunuz?

• Onun yerine google emmi ye sorsan öğrenmiştin :D :D

0|1
    0|0
    • iyi ama ben gerçek birinden duymak istedim, şimdi google eee uzatırlarda uzatırlar lütfen söyleyin

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...