Başak erkekleri neden bu kadar cinselliğe düşkünn?

şimdi öyle diceksiniz ama bütün erkekler düşkün die başaklarr yatıp kalıkıp cinsellikle bozmuşlarrr nie bölesinizz aslındaa burcunuz çok farklıı titiz öyle herkesle yatıp kalkmazlar diolar amaa maşallahınız varr

0|0
012

En İyi Erkek Görüşü

• Başağım herkezle yatip kalkmiyorum sevgilimle sevisiyoruz ve asıgız evet titizimde? Fazla olmasamda kirli ortamları daganik yerleri sevmem yatıp kalkma konusunda yalnışsın sevgilime acıgım ben bu cinsellikte tek...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• ben başagım çamurdan olsun ama olsun diyenlerden degilim, bakımlı olmalı temiz hijyen olmalı, koku ter olmalı, bunun yanında en çok ayak bakımı öenmli tırnaklar topuklar çatlak kırık olmamalı ,

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan koçta öyle.

0|0
    0|0
  • Burç değil kişilik meselesi olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • herkesle yatıp kalkamm üstelik yatıp kalkma kelimeleri bile igrenç ya öyle olurmu herkes insanın standertları 9olur ya

0|0
    0|0
  • Burcla iliskisi yok

0|0
    0|0
  • türk erkeleri düşkün hep

0|0
    0|0
  • ne alaka başakla daşakla

1|0
    0|0
  • Ben de başağım alakası bile yok sadece kız arkadaşım istediğinde onu mutlu etmek için yaparım kendi zevkim önemli değil psikolojik olarak tatmin olmalıyım onu tatmin ederek

0|0
    0|0
  • Ablacım sana birden fazla başak toslamış anlaşılan ama bu konularda sadece akrepler şöhretlidir, hem erkeklerde hem de kızlarda en azgın tipler onlardan çıkar. Ben akrep değilim teraziyim ama iki başak arkadaşım var, onlar öyle pek düşkün tipler değiller, normal insan kategorisindeler.
    Not: yükselenim akrep :)

0|0
    0|0
    • bende akrepimmmm ama çıktığım erkek benden daha düşkünn ama ben düşkün deilimmm...

• Çocuk da üzülüyordur bu uyumsuzluğa :)))

• dskun olsugunu kim diyo

0|0
    0|0
  • başagın birinin avımı oldun sen ne :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...