Anal seksin sağlık için bir zararı var mı?

Anal seks zevkli midir nasıldır zararı var mı anormal midir?

0|0
2|32

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki normal bir şey değil. Eğer sürekli yapılırsa zararı da var. Kaslar bir süre sonra işlevini yitirmeye başlıyor ve dışkı kaçırma durumları söz konusu olabiliyor. Ayrıca anüs bir cinsel organ değildir. kadınların bundan zevk alması pek mümkün değil. Hem güzel güzel sevişip oral seks ya da vajinal ilişkiye girmek varken ne alemi var dışkı deliğinden ilişkiye girmenin.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 31

• sağlık sitelerine gir bak. oku.
    sağlık için zararlı olduğundan dinen yasaklanmıştır. faydalı olsa yapılması önerilirdi.
    sürekli yapan belli zaman sonra bebek gibi kıçında bezle geliyor. kıçı tutmaz oluyor.

0|0
    0|1
  • Zararlıdır her açıdan.

0|0
    0|1
  • Çok sık arayla yapılırsa zararlı en çok haftada 1 kez yapılmalı ve kısa sürmeli sürekli anal seks yapılırsa anal bölgede genişleme oluyor yellenme olayı çok sık görülüyor tabi büyük tuvaletini tutamıyorsun ama 10 günde bir sefer yapsam sanırım bir şey olmaz şunu da unutmamak gerekir dinimizce yasak, birde analdan daha çok zevk alınır ama biraz acılıdır.

0|0
    0|0
  • "BİLEN" çiftler için hem kadın hem erkek için vajinal ilişkiden daha zevklidir ve bilinçli yapıldığında zararsızdır.

0|0
    0|2
  • Zevk meselesi Cogu kadın ondan daha fazla zevk aldgnı solesede Gunah olduklarnı bile bile o zevki yasamak istiyolar. ilk baslarda acı versede ilerde yerini zevke bırakır.

0|1
    0|0
  • İlk önce şunu bil Anal seks, Oral klitoral seks, vaginal seks hepsinin tadı başkadır...
    Sıralamak gelirse en güzeli hepsinden bayan için en muhteşem olan şeydir... Vajinal seks...
    Arkayı Yaparsan bir kaç kere deneyeyim diye alışırsan sürekli dövdürürsün davulu... ilerki vakitte yakın bir vakitte sonra osuruklarını ve buyuk abdestini tutamıyorlar... Sonra bu ilerde size engel verecek sizi iğrençleştiricek durumla kalkışma ve vajinali tercih et sen beni dinle...

0|0
    0|2
  • Hijyene önem verirsen büyük sorunlar yaşamazsın

0|1
    0|0
  • olmazmı doğal olmayan herşey zararlıdır

0|1
    0|1
  • Ben vajinal seksi tercih ediyorum

1|1
    0|1
  • bir süre sonra o bölgede kaslar kendini salıveriyormuş. hatta bunun bir videosunu izlemiştim. çok acınası bir hal. yani büyük tuvaletini tutamıyorsun.

0|0
    0|0
  • normal severim de

0|1
    1|0
  • Ustaca yapildiginda iki taraf icin de cok zevklidir , cok sik yapilmadigi surece de bir zarari yoktur. Haa! Bir de beklenmedik bir takim kotu surprizlerle kar$ila$mamak icin ili$ki oncesinde esasli bir ic temizlik yapilmasi gerekir.

0|0
    0|1
    • Hiç gerek yok bana kalırsa anal seviyor sa kadın ile ise yok bir sürü dönme var onlar ile olsun

• Artik orasi ki$inin tercihine kalmi$. Ben goru$umu belirttim.

• Şöyle sölüm Bu işi yapanlarla alakalı hususi hadisler var

Cezası Pek ağır... müslümn değilsen de Fiziki Açıdan Bir hayli zararlı

0|0
    0|1
  • Bilinçsiz ve tecrübesiz partnerle yaparsanız var

0|1
    0|0
  • Bana gore normal birde çok zevkli hele icinede bosalmama izin varsa varya :)

0|2
    1|1
  • Normal bir şey değil.

1|0
    0|1
  • Hak yolu varken bak yoluna gerek yok bence sakıncalı ;)

2|0
    0|1
  • hep hak yolu derler faka tbilemedim şimdi

0|0
    0|2
  • bence deneme iyi değil

0|0
    0|1
  • Ben karsıyım

0|0
    0|1
  • Evet vardır

0|0
    0|1
  • İğrenç bence normal yap daha iyi

0|0
    0|1
  • Ufukta gözüküyor sanırım

0|0
    0|1
    • Yok düşünmüyorum ama anal hakkında merakim vardi

• Seks hayatın varsa bu da kaçınılmaz olur

• peki sen istiyormusun bu önemli

0|0
    0|1
  • Kisa ve öz allahin yasak koydugundan hayir bekleme her konuda

1|0
    0|2
  • her açıdan zararlı
    yapması sonrası
    vazgeççççç

0|0
    0|1
  • Yap bisi olmz

0|0
    0|0
  • kalın bağırsak yıtılırsa fenalaşıp hastanelik olursun

0|0
    0|1
  • Yapma bacım gerek yok.

0|0
    0|1
    • Yapmam da merak ettim yapan çok neden tercih ediliyor

• Vajina çok genişleyince ora tercih ediliyor sanırım ve yasak olduğu içinde ilgi çekiyor.

• Günah günah
    Ve zararlı
    Sen günah olup faydası olan birşey gördün mü!

1|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• Mikrop mikrop. Birsürü hastalık olabilir.

2|5
    0|2
  • İğrenç ıyk sıctigim yerde o seyapıcak ıyl mide bulandırıcı adama derler hak yolu varken neden b*k yolu onada deniyim o halde bakalım zevk alcak mı? Ben evlenmeden yani nisanlandıgımda bunu konusucam ben istemiyorum diycem hem bulmuş bunuyorluk yapmamali.

0|1
    0|3
Yükleniyor...