Yandım yandım yetişin gari. #Hamilelik #Kürtaj #İzmir?

Merhaba bilgili KS üyeleri.
Bundan 3 gün önce yani Pazar günü saat 13.00 sularında bir ilişkiye girdim ve partnerim şu an bana başının döndüğünü çok halsiz olduğunu midesinin bulandığını söylüyor. Sanırım arkaya değil öne boşalmışım. :( Ne yapmam lazım. Ellaone diye ertesi gün hapı var onu alcam sabah erkenden. Oda etki etmezse kürtaj yaptırcaz mecburen. İzmirde devlet hastanelerinde kürtaj yapılıyor mu yapılmıyorsa nerde yapılıyor. Ücreti ne kadar. Bilgisi tecrübesi olan varsa acil yardım.

Güncellemeler:
Yahu taşşak filan geçmiyorum. Acil yardıma ihtiyacım var. Yaralı parmağım var işeyin şuna.

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Allah anali babali buyutsun

0|0
    0|0
    • deme öyle kız.

• fazla kaptırma kendini

• şu olayı bir çözeyim de. dilim yandı bir kere bida bu kadar olmaz

Kızlar Ne Diyor 4

• yaaa dalga mı geçiyon sen :):) üç günde belli olmaz o işler merak etme psikolojiktir o :)

0|0
    0|0
  • Hamilelik belirtileri bu kadar erken ortaya çıkmaz psikolojiktir ya da başka bir rahatsızlığı vardır.

0|0
    0|0
  • Yasal küretaj süresi 10 haftadır. Devlet hastanelerinde bu işlemi yaptiramazsiniz özel kliniklerde 300 ila 500 arası işlem fiyati sunulur.

0|0
    0|0
  • Yazık...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sanırım arkaya değil öne.. Bu nedir arkadaş ya :))))

1|0
    0|0
  • Norlevo kullansaydınız keşke.. 3 gün geçtiyse ilaç etki etmez..

0|0
    0|0
  • 3 günde hamile olduğunun farkına bile varamaz

0|0
    0|0
  • babalara oturmuşun sen :D

0|0
    0|0
  • İzmiri bilmem ama ankarada devlet hastaneleri yapıyor

0|0
    0|0
    • burada da yapıyordur o zaman

• Aynen ama 8 ya da 12 hafta süresi olması lazım o süre geçtikten sonra yapılmaz

• daha o kadar olmadı.

• Üç günde hamile mi kalır insan yaa 😄

0|0
    0|0
    • kalmaz ama belirtileri başlayabilir. çok güvendiğim bir partnerim. katakulleye getirmez.

• Sahip çıkacaksın evleneceksin az erkek ol bir halt yediysen yediğin haltı temizleyeceksin

0|0
    0|0
    • sahip çıkıyorum zaten merak etme. şu an doğacak çocuk ikimizinde hayatını mahveder.

• Sen git helalin olmayan yani karın olmayan biriyle ilişkiye gir hamile bırak sonra kürtaj yapacam de ondan sonra neler yaşadığımı bilmeden konuşma de sen burada bize ne anlattıysan ben ona göre konuşurum benim görüşümde budur...

• peki görüşüne saygı duyarım.

• baba oluyon kardeş yiğenimin sünneti benden

0|0
    0|0
  • #İzmir de Tepecik var

0|0
    0|0
  • l*n mal 3 günlük hamile kızın başı dönüp, midesi bulanmaz. başka bir şey vardır. sen yiyemeyeceğin tarran altına ne yatıyorsun. doğursun kız, anan baban bakar.

0|0
    0|0
    • o da zaten direk hamileyim demiyor. kansızlık var belki ondandır. ben önlemimi alıyorum.

• Aş ermeye başladım der 3 gün sonra da inanma ne bu geçen sene biri bana yaptı buna benzer bişey ben kısırım dedim baktım 1 hafta sonra değilmişim diye beni arıyor yol verdim.
    Belki onunki psikolojikte olabilir.

0|0
    0|0
    • bunu yapacağını sanmıyorum. yıllardır tanıyorum. yarın hastane de test falan yapıtırırz zatenç

Yükleniyor...