Var mı bilgisi olan arkadaşlar?

Evliyim eşimle ilişkiye grmiştk ve o gün benim ovülasyon günümmüş yani hamile olma şansımın yüksek olduğu gün.. fakat benim hamile kalmamam gerek rahatsızım ve doktorun kesin ricası var çok fazla ilaç kullanıyorum.. 4 gün geçti ve ben yeni farkettim kullanabileceğim bir ilaç falan var mı bilgisi olan paylaşrsa teşekkür ederimm..

Güncellemeler:
Gebeliği önleyecek ilaç

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Spiral taktırmanız en isabetli karar olacaktır, yaşadığınız kenti ve olanaklarını bilmiyorum tabii ki.
    Nadir olarak spirale karşı kadın bedeni tepki geliştiriyormuş, genellikle sorun olmadığı söyleniyor. Ayrıca aylık iğnelerin de kullanıldığını biliyoruz.
    Ayrıca gebelik olasılığını düşüren bazı teknikler mevcuttur, sprial veya başka bir yöntem konusunda kararınızı verene kadar bunların faydası olabilir:
    #Erkeğin sıcak banyo yapması geçici olarak, sperm aktivitesini ve sayısını azaltır,
    #her gün ilişkiye girmeniz eşinizin sperm miktarının geçici olarak düşmesini sağlar,
    #Ayakta veya kadının üstte olduğu pozisyonlar, gebelik olasılığını azaltır,
    #adetin ilk günü, 1. gün kabul edilirse, döllenme olasılığının en çok olduğu dönem, 8-14. günler arasında yer almakta, dolayısıyla bu günlerin dışında gebelik ihtimali oldukça düşmektedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Buradan birinden asla ilaç tavsiyesi alma bu konuda. Mutlaka hekime danışmalısın.

0|0
    0|0
  • ne yani sana şimdi şu şu ilacı kullan desem kullancan mı

0|0
    0|0
  • Buradan bilgi aramak yerine bir doktor ile görüşmek daha iyi olacaktır

0|0
    0|0
  • Hekim tavsiyesi almalısın. Buradan hekim kadar saglıklı bilgi alamazsın. Gecmiş olsun

0|0
    0|0
  • 4 gün geçtiyse uzgunum

0|0
    0|0
  • Dr ye gir be yawww condom denen bir sey var be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hamilelikte düşük riski oluşturan bitkiler var aktardan alıp içersen sorun kalmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...