Kızlar, çıkmaya başladığınız kişi size bakire misin diye sorsaydı tepkiniz n'olurdu?

Daha yeni çıkmaya başlıyorsunuz ve bu konuyu merak ediyor yalan söylermiydiniz? söylüyorsanız sebebi nedir?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• yalan söylemem ama bunu soranın amacı bellidir uzamadan ayrılırım o kişiden

0|3
    0|0
  • Bakir olduğunu ıspatla derim

1|1
    0|0
  • bana bi ilgisi olduğunu hissettiysem ve ben de bişeyler hissediosam olau ciddiye binmeden sırrımı o adamla paylaşrdım.sonuçta onun görüşü ne bilmiyorum.ilerde sorun yaşamamak için bölesi iyi.bir de şunu söyleyim.birisi beni çok sevsin ama keşke bakire olsaydın gibi bi laf etsin benim onu çok sevmem hiç önemli değil ayrılırım ondan.böyle şeyler sorun çıkarır.

0|0
    0|0
  • Dogruyu söylerdim ama amacını da merak ederdim ne yapmak istiyor diye...

0|1
    0|1
  • Benimle ciddi düşünüyor ki bunu soruyor derim bence özel ve güel bir soru<3

0|0
    0|0
  • temizl olup olmadığımı öğrenmekse niyeti ilk kendi geçmişine bak temizmi ondan sonra beni yargıla derim haa ama amacı farklı bişeyse uzaklaşırım ondan

0|0
    0|0
  • çükünü koparırdım

0|3
    0|3
  • Bakir misin? derdim.

1|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 9

• bu şekilde değil de ilişkiye bakış açısını düşünce tarzını öğrenirdim. yani ben ilişki de cinselliğin yaşanmasına karşı biriyim. sence nasıl olmalı tarzı sorular olurdu bunlar. kalkıpta kıza sen bakiremisin diye sorulmaz zaten.

0|0
    0|0
  • Bunu direk sormaya gerek yok, ilerleyen zamanlarda durum netleşir zaten.

0|0
    0|0
  • doğru cevabı söylerim iyi veya kötü sonuçta ciddi ise evlenince öğrenicek tabi diktirmek bi çare olabilir ama bunun bide öteki dünyası var

0|0
    0|0
  • bekaret muhabbeti çıkmaya yeni başladığında ortaya atarsan karşıyı rencide etmiş olursun.

kendine bağlama aşamasını geçtikten sonra bu meseleyi açmak adımlarını daha sağlam kılacaktır.

0|0
    0|0
  • İlişki aşamasında sormak , cinsel yaklaşım açısından belki bilgi amaçlı kabul edilebilir.Ama bunun dışında,buna göre yargılama yapmaksa amaç,kesinlikle kabul edilemez bir durum.

0|0
    0|0
  • Kizlarin bu konudaki tepkisi fixtir. İsterse p*rno yildizi olsun ;

Terbiyesiz sen beni ne tur kizlardan saniyorsun.

Hic sasmaz. Bizim kizlarimiz bayilir cunku namuslu takilmaya

0|0
    0|0
  • ben kız olsaydım salak oldugunu düşünür daha akıllı bir adam bulurdum kendime...

1|0
    0|1
  • sorulabilir

0|0
    0|0
  • Ben olsam direk ayrılırdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...