Penisi küçük olduğu için evlenmekten korkup evlenmeyen zengin iş adamı hakkında ne düşünüyorsunuz?

penisi küçük olduğu için evlenmekten korkup evlenmeyen zengin iş adamı hakkında ne düşünüyorsunuz?

• doğru yapıyor önemli sonuçta penis boyu
    0% (0)8% (1)5% (1)Oy Ver
  • büyük bir yanılgı içerisinde, hata yapıyor
    67% (6)23% (3)41% (9)Oy Ver
  • para en büyük penistir
    33% (3)62% (8)50% (11)Oy Ver
  • diğer
    0% (0)7% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• para en büyük penistir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elinle bile doyurursun hala doymazsa ucurmal icin titresimli alet var aynı yere hem sen hem o aleti koydugunda ucarsınız zaten. yeterki aşk olsun aranızda çekim olsun boyuna cok takılma derim

0|0
    0|0
    • ben elimden geleni yaparım da bunlarla yetinecek bir kadın bulmak zor

• Kadın degil zaten kız bulursan yetinir sadece seninkine alışır çünkü ilk kez senle yapmış oldugundan okey?

Erkekler Ne Diyor 3

• diğer

0|0
    0|0
  • Zenginlik değil tutku önemli , tutkulu birisi penisinden daha fazla etki edebilir bir kadına

0|0
    0|1
    • nasıl mesela?

• kalınlaştırmanın hiçbir riski yokmuş 20 dk içinde ameliyat gerçekleştiriliyormuş. uzatma içinde bu ameliyatı olan insanlarla konuştum hiç bir sorunlarının olmadığını söylüyorlar. doktorlarla da konuştum. risk yok değil ama bu işte deneyimli kaliteli doktorların tedavi ettiği hastalar da hiç bir sorun meydana gelmemiş. hastalar 2-3 ayda bir kontrole geliyorlarmış herhangi bir sorun çıkması durumunda hemen müdahale ediliyormuş.

• Ben bilgimi paylaştım , her bilgim mutlaka doğru iddiasında olan birisi de değilim
      , hayat senin , tercihler senin

• Sen misin bu?

0|0
    0|0
    • sayılır

• Sürekli video izlediğin için sana öyle geliyor

• ben &90 Türkçe amatör video izlerim ama brazzers gibi sitelerde takılmam

Yükleniyor...