Bayanlara sorum en beğendiğiniz penis şekli nasıl? ciddiye alın lütfen?

Bende biraz takıntı oldu benim penisim erekte olmuş hali yukarı doğru eğimli bu itici olur mu partnerimle ilişki esnasında hep kafama takılıyor acaba beğenmiyormuki diye baya takıntı oldu bende. boyut ebat olarak sıkıntı yok oldukca kalın ve boyutu da oldukca iyi. sadece dedğim gibi az eğimli bu sorun olurmu düşünceleriniz lütfen.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Yok farkli olur aksine ben sorun etmezdim. onemli olan senin performansin

0|2
    0|1
    • ilişki esnasında çok rahat ediyorum eğimli olduğu için ama ne biliyim takıntı yaptım işte performansda da sıkıntı yok

• Aynen dogyy pozisyonu seven bir bayani ucurursun. en guzrl yanida cikmamasi mesela ben rahat durmam dogy pozissyonunda ileri geri hareketler yaparim penis kisaysa cikiyor

• valla ben doggy de kalça yanlarından tutup sert bir şekilde girip çıkıyorum hiç çıkmıyor yalnız kalın olduğu için biraz can yakıyor

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya Sorun olmaz bence. Boyu uzun kalin diyosun egimli olmasi da farkli bir tat olur partnerine.

0|1
    0|0
    • cevap için teşekkürler umarım dediğin gibidir sevindim

• benım de eskı sevgılımkı fazla mast yapmaktan egrıydı hıc ıyı degıl erken bosalma kesınlıkle oluyor egrılerde
    bırde rahat gırıp cıkmadıgı ıcın hıc tadı olmuyor
    sen bır tedavı ol bence agac yas ıken egılır erken masta baslıyan sız genclık

0|0
    0|0
  • G noktasını rahatlıkla uyarır hem hafif can yakar hemde tatlı güzel his verir doggyde özellikle bence aradaki çekiminiz önemli birbirinize zaten kadınını ucurursun sen

0|0
    0|0
    • valla uçurma kısmında sorunum yok da işte eğik olması kafama takılıyodu demek çıldırmasının sebebi oymuş :))

• Yukari dogru egimliyse "G noktasini" daha iyi uyarabilirsin. Partnerin daha cok zevk aliyodur merak etme :D

0|0
    0|0
    • hadi ya ne güzel ozaman buna sevinmeliyim :D

• Sevin tabii ki :))

• Düz olmalı

0|1
    1|2
    • benim değil işte hafif muz gibi

• Partnerin memnunsan sorun yok bence

• işte emin değilim ondan soruyorum ilişkiye girerken ya da sonra çok kötü keşke düz olsa mı dicek sanki

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum daha Avantajlı bir durum bu :) takma kafana hiç

0|0
    0|0
    • ciddi mi yav ben baya takıntı yaptım bu durumu :S

• Ciddi tabi :) muz gibi dediğine göre yukarı eğimli ve bu da G noktasına daha iyi ulaşacak demek :) zaten vajinanın içi de o şekilde olduğundan gayet Avantajlı bir durum :)

• tırtıklı kalın uzun begenen var mı:(

0|0
    0|0
  • islevi önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...