Sevgilim bakire olmadığımı bilmiyor ben ne yapacağım :(

Sevgilime ben bakireyim dedim ama daha önce bir erkek zorla yaptı ama derinlere girmedi kan gldi 2. defada eskis evgilim zorla penisini sadece ucunu soktu biraz kanadı ya sizce bozulmuşmudur :((( sevgilim duysa benden ayrılır evlenmeyi düşünüyoruz bide çok kıskanç sadece benim ol istiyo :(((

Güncellemeler:
Parmakladım ondan yırtıldı desem ne olur ?
en mantıklısı ben sevgilime zarım esnek diyecem açıp bakacak hali yok ya :)
arkadaşlar bi bakınnnn ben vcdeyken vajinama parmağımı soktum yavaşça ve içinde top gibi birşey geldi elime dokundum kızlık zarı omu yırtılmadımı yoksa ?

0|0
12|39

En İyi Erkek Görüşü

• sen hatayı en başta yapmışsın. yalan söyleyerek. hiçbir erkek zorla yapmaz bunu suçu eski erkek arkadaşına atma senin de bir iraden var sonuçta. tanımadığın biri tecavüz etmediyse sevgilinle yaptığın işte bir zorlama yoktur sanmıyorum. eğer sevgilin hiç cinsel birliktelik yaşamamış biriyse ayrılmakta haklı olabilir bir şey diyemem. ama yaşamışsa senin temiz olmanı bekleyemez bence. çok kıskanç biri diyorsun. sen istediğin yalanı at ona fayda etmez. o senin kız olmadığını duyduğunda ya da tecrübe ederek öğrendiğinde senden soğur ve sürekli acabalar oluşur kafasında. sonuç mutsuzluk ve ayrılık olur. yalancının mumu da yatsıya kadar yanar unutma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Ulan...

Yanı sevgililerim az kaldı beni zorla yapacaktı.

Yaparlar yaparlar sonra erkek zorladı diye boku erkeğe atarlar.

Bu devirde zorla yapan erkek kaldıysa ben buradayım desin.

2|5
    0|0
  • Birde tamam bacak arandakini hallettin diyelimde ruhundakini napacaksın ...

2|7
    0|0
  • Sonuçta zar 1-1.5 cm geride.O kadar grdiyse doğal olarak bozulur.Gerçeği anlatman en iysi.Zarla ilgili başka çözümler var ama.

0|0
    0|0
  • evet ayrilir. evet bozulmus. bi durust olun sevdiginiz insanlara karsi ya.

2|4
    0|0
  • inanmaz

0|2
    0|0
  • Eğer dünyanın en gerizekalı adamıysa belki parmak yada esnek muhabbetini yedirebilirsin.. ama diğer halükarda, bu ilişki bitmiş gibi görünüyor.. Konuyu okurken sinirlendiğimi ve miğdemin bulandığını söyleyebilirim... Umarım o adam senin gibi biriyle asla evlenmez...

1|2
    0|0
  • YEEEETTEERR YILDIRIM DEMİRÖREN YEEETTEERRRR :P ohaaa diyorum artık sana diyecek başka birşey bulamıyorum :S

0|1
    0|0
  • Ya evet evet zorladir eminim. Tecevuz yoksa ortada bal gibi sen de istemissin be salak kizim hadi birinci kez soktular ikinciye de mi zorla soktular ? Sevgilin seni kapinin onune koyar ogrenince

2|2
    0|0
  • evlenince öğrenirse asıl sen o zaman gör curcunayı...bunu ona söylemelisin bir an önce

0|1
    0|0
  • iki kisininde zorla yapmasi ne kadar ilgnc

2|3
    0|0
  • bnde suna inanmıyorum bi erkek zorla yaptı hıııı zorladır kesin sokagın ortasında zorla yapmıştr. bırakın bunları yaa bana biri böyle bsey yapsa duydugum zan defol gt derim

2|1
    0|0
  • yalani yalanla kapatmis olursun. bari bir guzel salatalik bul. bir kac sefer ona tecavuz et. sordugundunda salatalik kullandim dersin yarim dogru olur.

0|1
    0|0
  • ÇOK ADİ birisin güncellemerline göre Umarim o çocuk bunu anlar ve senin gibi biriyle birlikte olmaz ya bir b.k yiyorsun adam gibi söyle beni böyle sev de yada yok kendimi parmakladim yok top çarpti bilmem ne gibi bahanelerin arkasina siginma bide utanmadan gülücük yapiyor bu bir karaktersizlik örneği iki yüzlü insan görünümlü şeytanlardan allah uzak etsin

0|0
    0|0
  • zar esnekliği durumu var elbetteki ama çok sık görülen bişi de değildir. her bakire olmayan hatunun 'zarım esnek' muhabbettine yatıcağını düşünürsen yemez yani : )

0|0
    0|0
  • bence açık açık söyle ilerde elbet birisinden duyarsa çok daha kötü bi sonuç olur eğer ilişki ciddi ise ayrılmaz bence herşeyi kabullenir

0|2
    0|0
  • zorla bu iş olmaz ayrıca hiç bir evlilik yalan üzerine kurulmaz..

1|1
    0|0
  • diktir kızım ama zorla morla diyerek bizi de kandırma

0|0
    0|0
  • eminmisin sadece ucunu soktuğuna erkeklerin hepsi kökler eline bes düşme.

eski erkek arkadaşın çıkıp kocana ben zamanında bununla yattım surasın ben filan var derse ne yapacaksın o zaman

1|0
    0|0
  • yok oyle deme yüce dağ başında yayılır atlar yar patlıcanı soymuş* saplar şarkısını dinlerken kendimden geçmişim de. o anlar tobe tobe yalanla olmaaazzz...

0|0
    0|0
  • zorla derken?

0|0
    0|0
  • evlenmeden 2 gün önce 400 tl diktir sonra gir koynuna yada direkt diktir hemen sevis

0|0
    1|4
    • istanbul hasanpasada bir hastane var bu işi yapan bir çagırıver hastaneyi

bilmem anlatabildin mi

• (Parmakladım ondan yırtıldı desem ne olur ? ) bu cümleye pek inanmaz bence. ayrıca kanadıysa bozulma ihtimali yüksek. benim bildiğim dikiyorlar.

0|0
    0|0
    • o zaman şüphelenir, muayeneye götürebilir. çünkü kan gelmesini bekleyecektir.

• ondan korkuyom işte daha kötü yaparsam kontrol ediyom diye :( jinekoloğa görüncem en iyi doktor bilir bence :) inş bozulmamıştır bozuldu diye biliyorum acaba zedelendiği içinmi kan geldi bilmiyorumki oda olabilir :)

• bazı kızların doktora gitme cesaretleri yom ama sen en doğrusunu yaparsın.

• yalanlarlayaşıyorum.com :D

0|0
    0|0
  • Herkes mi zorla yaptı ? Allah Allah.

1|1
    0|0
  • Hepte zorla yapmışlar :) bizde yedik :D

1|1
    0|1
  • kalem açacağı içeri kaçtı kalemi sotum açmak için de o arada yırtmışım de :D

1|1
    0|1
  • Parmaklayıp yırtmakmı :)) bunu git 10 yaşında bi çocuga sor kıçıyla güler sana itiraf et ilerde ortaya çıkarsa daha kötü olursunuz...

0|0
    0|0
  • Son guncellemeler ; Senin kizlik zarin patlamis ve ar damarin catlamis

1|0
    0|0
  • Bozulmamistir:)

0|0
    0|0
  • yaparken anlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• 2 kişide zorla mı yapar ? bırak bu işleri.

3|5
    0|0
  • 2. güncellemeye dair; bence öyle birşey söyleme gerçekten zarı esnek olan kızlara haksızlık etmiş olursun zarım esnek diye yalan söyleyenler yüzünden zarı gerçekten esnek olanlara inanılmayabilir mesela şuan bu güncellemeyi okuyan erkeklerin eşlerinin esnek olursa ona inanmayabilir.

0|1
    0|0
  • evet bozulmuş gibi görünüyor. derinlere girmesine gerek yok kızlık zarı vajina girişinin 1-2 cm kadar içinde zaten. ayrıca yalan üzerine nasıl bir yuva kurmayı planlıyorsun.Çocuk zaten inanmazda parmağa filan diyelim inandı ömür boyu o vicdan azabı ile nasıl yaşayacaksın?

0|3
    0|0
  • yalan üzerine kurulacak bir mululuk sence ne kadar sürer?

0|0
    0|0
  • Yemez her harükarda ayrılacak

0|1
    0|0
  • inanmaz keşke en baştan söyleseydin seni oldugun gibi kabul etmeli bence diktirmeye falanda kalkışma açıkça söyle ona kabul ediyorsa eder etmiyorsa saygı duymalısın yanlız kabul etse bile bu konu herzaman kafasını kurcalar:/.

0|1
    0|0
  • bence önce doktora git, gerçekten ne durumdasın onu bir öğren.. ona görede bence sevgiline dahada geç kalmadan gerçeği açıkla..

0|2
    0|0
  • tek caren ona gerçeği söylemek ... bu yalanla yaşayamazsın

0|1
    0|0
  • zorla olan bir şey olduğunu sanmıyorum söyle

0|1
    0|0
  • yemez

0|0
    0|0
  • Doktora gittim esnek olduğunu söyledi dersin.

0|0
    1|1
  • benzer bir olay başıma gelmişti. dr a gittim bekaret kontrolü yaptırdım. yırtılmamıştı. yırtılmamış olabilir. biz ne desek boş. dr a git ve için rahatlasın.

0|3
    1|4
    • kizin derdi yirtilmasi degil nasil sevgilisine bunu anlatir terkedilmeden onun derdinde.

yirtilmis olmasi belki isine geliyordur bile.

Yükleniyor...